امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

•°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°•

(13-05-2020، 21:46)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-05-2020، 21:45)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-05-2020، 21:39)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-05-2020، 21:38)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-05-2020، 21:33)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باو این غزل باز رگ غیرتش زدع بالا

نگو که به تو گفتم خاعن !Telegh_00Telegh_01Telegh_01Telegh_01

بلع ب من گفتع Undecided فقط کافیع ی تعریفی از یکی بکنم

وااااای خداااا .. عشقم معذرتTelegh_01

اصن بیا باهم پرواز کنیم ):
مهم نیس این زن من کوتاه نمیاد
Heart

میاد بالاخره Big Grin Heart
آگهی
(13-05-2020، 21:50)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-05-2020، 21:49)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-05-2020، 21:46)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-05-2020، 21:45)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-05-2020، 21:44)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کدوم سوال؟ =/
ب‌پیامای قبلی نگاهی بنداز

من گفتم ویکوک یا زنت نگفتم من =/
ب من چ؟

تو اصن زن داری چرا با من حرف میزنی؟

بیخیال

(13-05-2020، 21:50)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-05-2020، 21:46)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-05-2020، 21:45)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-05-2020، 21:39)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-05-2020، 21:38)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نگو که به تو گفتم خاعن !Telegh_00Telegh_01Telegh_01Telegh_01

بلع ب من گفتع Undecided فقط کافیع ی تعریفی از یکی بکنم

وااااای خداااا .. عشقم معذرتTelegh_01

اصن بیا باهم پرواز کنیم ):
مهم نیس این زن من کوتاه نمیاد
Heart

میاد بالاخره Big Grin  Heart

انشااللهTelegh_09
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ
(13-05-2020، 21:53)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-05-2020، 21:50)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-05-2020، 21:49)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-05-2020، 21:46)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-05-2020، 21:45)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ب‌پیامای قبلی نگاهی بنداز

ب من چ؟

بیخیال

دیگم با من حرف نزن وقتی زن داری Telegh_43
@"S-T-I-N"

باز که تو رفتی دختر
(13-05-2020، 21:54)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-05-2020، 21:53)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ب من چ؟

بیخیال

باش کاری نداری؟بای
(13-05-2020، 21:57)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-05-2020، 21:54)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ب من چ؟

بیخیال

باش کاری نداری؟بای

ن
خوشبخت شین ایشالا ^^
بای
بیا راجع یونگی حرف بزنیم
@Reine
خیلی خیلی خوب نیست این بشر؟ cry2
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ ، ρσєѕɪ
(13-05-2020، 21:31)Ƒalleη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-05-2020، 21:27)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-05-2020، 21:26)Ƒalleη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-05-2020، 21:23)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-05-2020، 21:20)Ƒalleη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خودت میدونی هر چقدرم که این بحث ادامه پیدا کنه باز دیوار حاشا بلنده. D:

بهم گفتن خودت میدونی:v

@جوجه طلایی

تیرت به جوجه ی اشتباهی خورده :v

اونو اهورا بن کرده بود، گفته بودم که ..

نیت مهمه :v

ای بابا اشتباه گرفتم تونبودی(خریدن آبروی مسلمان در جمع)D:

اتفاقا همون نیتته که پلید بوده -_-

اسمش یه چیزایی شبیه اینه .. جوجه ناناز رو هم امتحان کن، هر چی خز تر احتمال قوی تر. :|

نه نه ‌پلید نیست ):

جوجه ناناز ؟D:
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ ، Ɗєя_Mσηɗ ، sober ، Medusa
(13-05-2020، 21:58)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیا راجع یونگی حرف بزنیم

خیلی خیلی خوب نیست این بشر؟  cry2

باش
خیلی باحاله + متفاوت
دقت کردی وقتی خوشحال میشه یا میخنده دستاشو تکون میده؟
 سپاس شده توسط sober
(13-05-2020، 22:00)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-05-2020، 21:58)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیا راجع یونگی حرف بزنیم

خیلی خیلی خوب نیست این بشر؟  cry2

باش
خیلی باحاله + متفاوت
دقت کردی وقتی خوشحال میشه یا میخنده دستاشو تکون میده؟

دقت کردی چشماش چین می خوره ؟*-*
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان