امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عروسک لولیتا

عروسک لولیتا

لولیتا اسباب بازی برده واقعیتی بسیار غم انگیز و ترسناک که هزاران هزار تن از دختران و زنان در سراسر جهان در آن گرفتار شده و به طورکامل زندگیشان نابود شد
اسم لولیتا در واقع اسم رمانی به همین نام نوشته ی ولادمیر ولادمیریویچ ناباکوف است.در این رمان یک استاد ادبیات روان پریش به نام هامبرت هامبرت است که عشقی بیمارگونه به دختری ۱۲ ساله به نام دلورس هیز ملقب به لولیتا دارد و چون پدرخوانده او میشود با او وارد رابطه جنسی می شود. اما در حال حاضر لولیتا نام دخترانی است که دزدیده می شوند و به عنوان اسباب بازی جنسی فروخته می شوند. در مرحله ی اول هر دو دست و پاهای آن هارا به علت مقاومت نکردن در سک*س قطع می کنند. تمام دندان هایشان را به علت گاز نگرفتن و صدمه نزدن می کشند. به تار های صوتی دختران آسیب میزنند تا شکایت نکنند و فریاد نزنند. در مرحله دوم به آن ها یاد میدهند که چطور نیاز های شخصی خودشان را برطرف کنند مانند استحمام و غذا خوردن و... و به آن ها القا می کنند که چیزی جز کالانیستند و ارزشی ندارند. در مرحله ی آخر به آن ها یاد میدهند در هنگام رابطه درد را تحمل کرده و به طرف مقابل عشق بورزند و ساعت ها آن ها را مجبور به تماشای فیلم های پورنو مازوخیسم و سادومازوخیسم میکنند. بعد از این سه مرحله لولیتا آماده استفاده است. قیمت لولیتا معمولن از ٣۰۰۰۰ دلار شروع وتا ٩۰۰۰۰ دلار هم می باشد و به افراد خاص فروخته می شود و تمام معاملات لولیتا در دیپ وب انجام می شود. در سال ٢۰۰۶در مکزیک مردی ٣۰ساله به جرم خرید یکی لولیتا دستگیر می شود و در بازجویی پلیس گفت: این صنعت در حال افزایش می باشد و باند مخوفی پشت پرده ی این ماجراست. تا به حال تعداد انگشت شماری از این دختران پیدا شدند اما پلیس هرگز نتوانست عاملین اصلی را دستگیر کند.
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
پاسخ
آگهی
از کجا میشه خرید؟ تو دیجی کالا زدم نبود
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
پاسخ
تو مایکت که نیست.
Everything is Temporary(:
پاسخ
دوستان اینو تو قسمت های ترسناک اینترنت میفروشن :-|
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
پاسخ
از بازار میشه دانلودش کرد؟
ناشناس
پاسخ
تو دارک وب بگردید شاید به نتیجه برسید -_-
یار مگو که من منم
من نه منم نه من منم
گر تو تویی و من منم
من نه منم نه من منم
پاسخ
 سپاس شده توسط ☪爪尺.山丨几几乇尺☪
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  این دختر جوان مثل عروسک ها زندگی می کند (عکس)
  این دختر زیبا سعی می کند تا شبیه عروسک باربی شود+تصویر
  ازدواج این مرد عجیب با عروسک بادی (عکس)
Thumbs Up ونوس،عروسک زنده
Shocked شباهت عجیب بچه ها به عروسک هایشان
  رابرت، عروسک نفرین‌شده!!!+18
  عروسک های بافته شده ی زیبا و بسیار کوچک
Rainbow این دختر واقعی است یا عروسک ؟! +تصاویر
  مجموعه مدل و ایده برای ساخت عروسک خمیری – سری
  ما جرای دختر کوچک و عروسک ها.......اوخی.......

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان