امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نیمار: منتظر اشاره پاری سن ژرمن هستم

نیمار: منتظر اشاره پاری سن ژرمن هستم 1

مهاجم برزیلی پاری سن ژرمن تاکید کرد که منتظر دستور باشگاه برای بازگشت به تمرینات است.

به گزارش ایسنا و به نقل از BBC، نیمار بعد از شیوع کرونا در فرانسه با جت شخصی پاریس را به مقصد کشورش بزریل ترک کرد و تا کنون به فرانسه برنگشته است.

او درباره شرایط کنونی‌اش گفت: تمرینات خود را دنبال می کنم و در وضعیت خوبی قرار دارم. هدفم این است که در شرایط که باشگاه من را خواست در بهترین شرایط خود باشم. با جدیت در برزیل تمرین می کنم درست همانطوری که با باشگاه در پاریس تمرین می کردم. هر وقت باشگاه بخواهد حاضرم که به تمرین گروهی برگردم.

نیمار ادامه داد: تمرین انفرادی سخت تر از تمرینات گروهی است. تلاش می کنم که نداشتن بازی را با بعضی از فعالیت های دیگر جبران کنم. بدون شک من هم دلتنگ بازی ها شده ام اما باید با شرایط کنونی کنار آمد. تمریناتی را که مربی بدنساز برایم در نظر گرفته است مو به مو اجرا می کنم.

دیدار برگشت برابر بوروسیا دورتموند در دور برگشت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا آخرین باری بود که نیمار با پیراهن پاری سن ژرمن به میدان رفت که اتفاقا در آن دیدار توانست گل نخست را به ثمر برساند و زمینه‌ساز صعود تیمش به دور بعد باشد.

مثل همیشه خبرهای درباره بازگشت نیمار به بارسلونا به گوش می رسد. او سومین فصل حضورش در پاری سن ژرمن را تجربه می کند و دو فصل دیگر از قراردادش باقی مانده است.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  عباس‌زاده منتظر درخشش در یک جام جدید(عکس)
  رسانه قطری: منتظر شکست پرسپولیس نباشید!
  زیدان: کلوپ در رئال؟ فعلا من سرمربی این تیم هستم
  افشای مبلغ مورد نظر بارسلونا برای بازگرداندن نیمار
  باورنکردنی؛ هت تریک نیمار در بدشانسی! (عکس)
  محرومیت دو جلسه ای نیمار از همراهی پاری سن ژرمن
  احمد در نقش طارمی؛ من اینجا هستم
  نیمار مثل آب خوردن تیم عوض کرد (عکس)
  نیمار بعد از دعوا توییتر را آباد کرد!(عکس)
  سکته امباپه به الخلیفی؛ خداحافظ پاری سن ژرمن

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان