امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.06
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد نسخه 363

@ρυяρℓє_ѕку
بخواب :|
 سپاس شده توسط ρυяρℓє_ѕку ، Sirvan10_a
آگهی
@ρυяρℓє_ѕку
ریحوووووووووووننننننننننننننننننننننن
 سپاس شده توسط ρυяρℓє_ѕку ، Sirvan10_a
(18-05-2020، 0:45)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@ρυяρℓє_ѕку

من برعکس تو به خواب شب عادت ندارم ((:

(18-05-2020، 0:46)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@ρυяρℓє_ѕку

جاااااااانِ دلم ^ ^
 سپاس شده توسط Sirvan10_a ، sober ، bOoOoOy
(18-05-2020، 0:44)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2020، 0:42)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2020، 0:38)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2020، 0:37)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@red_Queen
@"s-t-i-n"

زود منو ستینم اد کن لطفا

اخه من نباشم حال میده اد

یا خدا
باشه ولی سیروان نیای اونجاهم دعوا کنی یا  Big Grin
اگه میخوای بیاین ایدیتونو برام تو پ خ بفرستید

(18-05-2020، 0:38)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2020، 0:36)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جای شما خالی بود عزیزم
مگه میشه حال بده.
ممد.
ابراهیم هادی
شقا
ایسان
پوریا
من
مهسا
البته ۷ نفریم من خودمو حساب نکرده بودم  Big Grin

تو روبیکه؟؟
جواب ندادی اینو .. اگه تل باشه من نیستم

اره دیگه عزیز
مهساو شقا هم تل ندارن
حوصله پ.خ ندارم

اکانت سابق ایسانو یادته قبل از تغییر نام

بجای ایسان بنویس سیروان انگلیسی ها

مال تل و روبیکامه

(18-05-2020، 0:37)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2020، 0:35)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2020، 0:32)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسم ناظمو

خدا از دهنت بشنوه من ناظم بشم یعنی اگه بشه کل انجمنو بن میکنم حتی اقا صابرو چه حالی میده 14

یا خدا
این چه حرفیه
عمو صابر چرا
نمیدونم یهو دلم خواست 10
اونی که چند تا ۶ داشت
اره

بابا یه سیروان انگلیسی با 6 تا 6 بدون فاصله
تازه روبیکارو نصب کردم عکسم نذاشتم Smile
(18-05-2020، 0:47)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2020، 0:44)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2020، 0:42)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2020، 0:38)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2020، 0:37)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@red_Queen
@"s-t-i-n"

زود منو ستینم اد کن لطفا

اخه من نباشم حال میده اد

یا خدا

(18-05-2020، 0:38)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو روبیکه؟؟
جواب ندادی اینو .. اگه تل باشه من نیستم

اره دیگه عزیز
مهساو شقا هم تل ندارن
حوصله پ.خ ندارم

مال تل و روبیکامه

(18-05-2020، 0:37)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2020، 0:35)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدا از دهنت بشنوه من ناظم بشم یعنی اگه بشه کل انجمنو بن میکنم حتی اقا صابرو چه حالی میده 14

یا خدا
این چه حرفیه
عمو صابر چرا
نمیدونم یهو دلم خواست 10
اونی که چند تا ۶ داشت
اره

تگ منو بـــــــــرررررداااااااااااااار Angry
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Karlina
 سپاس شده توسط Sirvan10_a
(18-05-2020، 0:46)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2020، 0:45)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@ρυяρℓє_ѕку

(18-05-2020، 0:46)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@ρυяρℓє_ѕку

جاااااااانِ دلم ^ ^

:| واتس اپ
 سپاس شده توسط Sirvan10_a ، ρυяρℓє_ѕку
آگهی

[quote='*SIRVAN*' pid='3562479' dateline='1589751322']

اره

اوکی
بهت پیام دادم
ببین خودتی
.Haters  are my greatest  motivators
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16596388991788

سپاس شده توسط Sirvan10_a
(18-05-2020، 0:48)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2020، 0:47)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یا خدا

اره دیگه عزیز
مهساو شقا هم تل ندارن
حوصله پ.خ ندارم

مال تل و روبیکامه

یا خدا
این چه حرفیه
عمو صابر چرا
نمیدونم یهو دلم خواست 10
اونی که چند تا ۶ داشت
اره

تگ منو بـــــــــرررررداااااااااااااار Angry
بر نمیدارم نامحرمی Smile14

(18-05-2020، 0:50)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[quote='*SIRVAN*' pid='3562479' dateline='1589751322']

اره

اوکی
بهت پیام دادم
ببین خودتی
الان نمیتونم برم روی روبیکا گوشی خودمو توی بیمارستان دزدیدن الان مال مادرم دستمه فردا پس فردا خریدم نگاه میکنم

اواتارا ندارم اگه نداره پس خودشه بنداز توی گروه ممنون
(18-05-2020، 0:49)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2020، 0:46)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@ρυяρℓє_ѕку

@ρυяρℓє_ѕку

جاااااااانِ دلم ^ ^

:| واتس اپ

بزرگی گفت : من خواب شب را دوس دارم v:
بعدم کی معتاده ؟ :|
 سپاس شده توسط bOoOoOy ، Sirvan10_a
جلوی یه خون اشام از بیداری تو شب حرف نزنید
 سپاس شده توسط bOoOoOy ، Sirvan10_a

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان