امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خودکشی مردی که عاشق بازیگر زن مشهور بود

خودکشی مردی که عاشق بازیگر زن مشهور بود 1
عشق و علاقه شدید این مرد به بازیگر زن زیبا , باعث شد دست به خودکشی بزند ! مرد جوان که از رسیدن به ساندرا بولاک زن مشهور ناامید شده بود خود را کشت.ساندرا بولاک بازیگر زن متولد ویرجینیای آمریکاست و اصغر فرهادی جایزه اسکار در سال ۲۰۱۲ را از دستان ساندرا بولاک دریافت کرد.

عاشق ساندرا بولاک برنده جایزه ی اسکار , پس از نا امیدی از وصال به عشقش دست به خودکشی زد. او در نامه ای قبل از خودکشی نوشته بود که عاشقت هستم ولی تو انتخابای دیگری داری.

ساندرا آنت بولاک بازیگر آمریکایی سینمای هالیوود است.ساندرا بولاک در سال ۲۰۰۹ با بازی در فیلم نقطه کوربرنده جایزه اسکار شد.

همچنین سال ۲۰۱۲ در مراسم اسکار جایزه بهترین فیلم خارجی را برای فیلم “جدایی نادر از سیمین”به اصغر فرهادی اهداء کرد ، این روزها خبر خودکشی عاشقی به خاطر او به گوش می رسد.

مردی که مدت‌ها برای ساندرا بولاک، بازیگر معروف برنده اسکار مزاحمت ایجاد می‌کرد،پیش از این‌که توسط پلیس دستگیر شود اقدام به خودکشی کرد.

این مرد جاشوا جیمز کوربت نام داشت که بولاک را تعقیب می‌کرد و حتی یک‌بار وارد خانه او شدکه بولاک از ترس مجبور شد در کمد قایم شود. جاشوا جیمز کوربت مدت‌ها تحت تعقیب بودتا این‌که روز چهارشنبه خودکشی کرد.

گرچه هیچ‌گاه از سوی کوربت اعلام نشد که چرا بولاک را تعقیب می‌کرده ولی نامه‌ای در خانه بولاک پیدا شدکه نشان می‌داد مرد مزاحم به بولاک علاقه داشته است. او در نامه نوشته بود: من عاشقت هستمو می‌خواهم تو را به دست بیاورم ولی تو انتخاب‌های دیگری جز من داری.
پلیس روز چهارشنبه به دنبال کوبرت بود ولی در نهایت جنازه او را در خانه‌اش پیدا کرد.کوبرت ۵ ساعت پس از این‌که پلیس را تهدید کرده بود، در خانه خود اقدام به خودکشی کرد.

ساندرا بولاک سال ۲۰۰۹ برای بازی در فیلم “نقطه کور” برنده اسکار بهترین بازیگر زن شدو در آن سال بیشترین درآمد را در میان بازیگران زن هالیوود کسب کرد. این بازیگر سال ۲۰۱۲ در مراسم اسکار جایزه بهترین فیلم خارجی را برای فیلم “جدایی نادر از سیمین”به اصغر فرهادی اهداء کرد.
پاسخ
 سپاس شده توسط امیر539 ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱
آگهی
یعنی ارزششو داشته ب خاطر کسی ک نمی تونه بهش برسه همچین بلایی سر خودش بیاره؟
ガ━━Σبه بعضیام باس گفت ، مرسی که نیستی゚Д゚)━━ン!!
پاسخ
 سپاس شده توسط کــــــــــⓐرمَن
خدایا شفا عنایت بفرما vahidrk
ما از درون تنهاییم

وگرنه دورمون پره ادمه اقای قاضی
پاسخ
واقعا ارزشش رو نداره بخاطره کسی ک حتی نمیدونه اون وجود داره همچین کاری کرد!واقعا ک-___-
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  روستایی زنانه که هیچ مردی حق ورود نداردღ¸.•*` `*•.¸ ღ
Heart مردی که 40 سال است مثل پنگوئن زندگی می کند!
  رقصنده معروف و شاخ اینستاگرام خودکشی کرد ( عکس )
Sad خودکشی این دختر بخاطر زیبایی حسادت برانگیزش +عکس
  مردی که شصت پای خود را به دستش پیوند زد!!
  دختر مایکل جکسون هم بازیگر هالیوودی شد! +عکس
  زن جوان: با حالت سرفه به مردی که مرا ربوده بود گفتم کرونا دارم/ او هم از ترس مرا رها
  تحلیل‌گر اسراییلی: ایران بازیگر قهاری است و بدون قاسم سلیمانی هم در منطقه نفوذ دارد
  پیرمرد عاشق پیشه دختر جوان را با 21 ضربه چاقو کشت+تصاویر
  مردی با یک چاقوی 13 سانتی در سرش در خیابان!+عکس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان