امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۹

(06-07-2020، 11:40)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-07-2020، 11:38)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان ، با لطافت با هم صحبت کنید ، گزارش میرسه اخطار میگیرید خودتون ناراحت میشید :/
سلام استاد.
شما چه رشته ای رو انتخاب کردین؟

من که گزارش نکردم.
سلام
من؟ :/
رشته بخور‌ و بخواب
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، لــــــــــⓘلی ، Sirvan10_a ، red_Queen
آگهی
(06-07-2020، 11:39)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-07-2020، 11:36)Scarz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-07-2020، 11:28)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زیاد زر زدم بریم سرِ بحثمون  cof
D:
تهش مامان میگه چهار ماه درس نمیخوندی حقته -_-

والا بخدا ، نتیجه زحمتتو گرفتی 
ناراحتی ام نداره والا ، بعدا میخندی به حال الانت 
Enjoy your life baba 

مرسی (:
به عنوان هدیه و جایزه تفنگ و کاکتوستو بیار واسم :vvv

رو نیس ک ، سنگ پا قزوینه D:
گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۹ 193
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ ، لــــــــــⓘلی ، Sirvan10_a
(06-07-2020، 11:40)Scarz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-07-2020، 11:38)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان ، با لطافت با هم صحبت کنید ، گزارش میرسه اخطار میگیرید خودتون ناراحت میشید :/

من ک میدونی ب کجامه :? 
بیشتر از 70 نده فقط D:
ولی خب یسریا باید یسری چیزا رو یاد بگیرن D;

چند تا ۲۰ هم بگیری بن میشی آخه D:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/Screenshot-20200706-131650-Google.jpg
@m.h.sa
جایزت 497
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، لــــــــــⓘلی ، Ɗєя_Mσηɗ ، Sirvan10_a
من نمیدونم به چه ساز مستر فرانک برقصم.
عزیز دل شما دو ساعته دارین میگین طرح موتور هواپیمای خصوصی منو بیار.
حالا میگین نیار؟
به جهنم.
بلاکککک
Everything is Temporary(:
 سپاس شده توسط Sirvan10_a
(06-07-2020، 11:41)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهربون کی بودی تو لهنتی D:
+ دیدی ؟ :|

ننم ^^

آره ، احسنت ، اما توی ایران ارزش نداره...
(06-07-2020، 11:43)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من نمیدونم به چه ساز مستر فرانک برقصم.
عزیز دل شما دو ساعته دارین میگین طرح موتور هواپیمای خصوصی منو بیار.
حالا میگین نیار؟
به جهنم.
بلاکککک

ولش
به وکیلش مستر‌ جوبایدن بگو حلش میکنه
 سپاس شده توسط Sirvan10_a ، لــــــــــⓘلی ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
به جای اینکه بشینیم روی مبل تلوزیون نگاه کنیم،بشینین روی تلوزیون مبل رو نگاه کنیم.
Everything is Temporary(:
 سپاس شده توسط Sirvan10_a
(06-07-2020، 11:42)Scarz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-07-2020، 11:39)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-07-2020، 11:36)Scarz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-07-2020، 11:28)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زیاد زر زدم بریم سرِ بحثمون  cof
D:
تهش مامان میگه چهار ماه درس نمیخوندی حقته -_-

والا بخدا ، نتیجه زحمتتو گرفتی 
ناراحتی ام نداره والا ، بعدا میخندی به حال الانت 
Enjoy your life baba 

مرسی (:
به عنوان هدیه و جایزه تفنگ و کاکتوستو بیار واسم :vvv

رو نیس ک ، سنگ پا قزوینه D:

اختیار دارین ، سنگ پایی از خودتونه :v
خداوکیل ابوموسی رو دادم بهت .. از اون دوتا نمیگذرم D:
 سپاس شده توسط Sirvan10_a ، لــــــــــⓘلی
(06-07-2020، 11:38)Scarz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-07-2020، 11:36)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-07-2020، 11:32)Scarz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-07-2020، 11:28)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-07-2020، 11:21)Scarz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واقعا ممنون میشم هیچی نگی =)) 
+
میدونم 
اگه الان اسم واقعی مو میگفتم میرفتی تو گوگل سرچ میکردی می فهمیدی من کیم و .....

اسمتو ک خودم انتخاب کردم D;
.
.
.
.
تو کی ای ؟ تو این منم نیستی D;
بک آف  
ادب رو رعایت کن لطفا

یه بار خواهش کردم 
این بار لحنمو باید عوض کنم
دیگه رو من ریپ نزن و از چیزی ک بهت ربط نداره تغذییه نکن 
عمو جون داداش بزرگتر مودب من وقتی یه چیزی میگم علمشو دارم من برای انتخاب رشته خودم ۱ میلیون پول دادم به مشاوره بگه کدوم برام بهتره.

اونجوری که من از مساوره یاد گرفتم مهسا تو تجربی موفق میشه ولی علاقه ام شرطه که به انسانی علاقه داره.

ولی الان ملیکا ۱۰۰٪ تجربی بهترین رشته رو میاره

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان