امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد نسخه 370

(06-07-2020، 12:25)ARASH A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-07-2020، 12:24)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من عاقدم.
یارو خارجیه ولی قراره بعد کرنا دعوتش کنم بیاد ایران.
هیز نیست.
ورزشکاره دستش به دهنش میرسه و به اندازه ی خودش کاسبی داره.

یه همسر واسه پسرعموی منم پیدا این سرمو کچل کرده
من خودم میخوام یه موقعیت گیر بیرام با منشی دفتر خدمات رسانی هوافضا یعنی خانوم کریستین ازدواج کنم.
Everything is Temporary(:
 سپاس شده توسط BIG-DARK ، *Aɴѕel* ، Sirvan10_a
آگهی
بععع بعععع
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، Sirvan10_a
(06-07-2020، 12:25)HoPe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-07-2020، 12:23)Qนεεɳ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-07-2020، 12:22)HoPe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-07-2020، 12:19)Qนεεɳ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-07-2020، 12:18)HoPe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

والا خجالتم خوب چيزيه|=

چرا چیشد من نفهمیدم Telegh_59

تو رو ميخواد شوهر بده|=

ولش کن اونو ..
میگم نظرت راجع ب ی دختر بعد این همه پسر چیه؟ P:

اره بيخياله اون باو...من دوناه دالم اوهمی بيچه باز دخملم موخوای)=

ینی تو خودت دختر نمیخای؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Karlina
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، ɪᴄᴇ ، Sirvan10_a
امشب باید برم خونه خانوم کریستین.
Everything is Temporary(:
(06-07-2020، 12:24)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-07-2020، 12:23)Scarz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-07-2020، 12:21)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"мιѕтαкє"
@scarz

توطئه گرها :v

همش شایعس
 fishing

داشتین پشتِ درهای بسته چیکار میکردین ؟ :v
کارای خوب خوب=7
 سپاس شده توسط لــــــــــⓘلی ، ɪᴄᴇ ، *Aɴѕel* ، Sirvan10_a
(06-07-2020، 12:24)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-07-2020، 12:23)Scarz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-07-2020، 12:21)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"мιѕтαкє"
@scarz

همش شایعس
 fishing

داشتین پشتِ درهای بسته چیکار میکردین ؟ :v

هیچی ! D:
گفتگوی آزاد نسخه 370 4
 سپاس شده توسط لــــــــــⓘلی ، *Aɴѕel* ، Ɗєя_Mσηɗ ، Sirvan10_a
آگهی
(06-07-2020، 12:26)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-07-2020، 12:25)ARASH A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-07-2020، 12:24)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من عاقدم.
یارو خارجیه ولی قراره بعد کرنا دعوتش کنم بیاد ایران.
هیز نیست.
ورزشکاره دستش به دهنش میرسه و به اندازه ی خودش کاسبی داره.

یه همسر واسه پسرعموی منم پیدا این سرمو کچل کرده
من خودم میخوام یه موقعیت گیر بیرام با منشی دفتر خدمات رسانی هوافضا یعنی خانوم کریستین ازدواج کنم.

بنازمت کی عروسیته داش کوچیکت یعنی من م دعوت کنیا

فعلا خدافظ
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

گفتگوی آزاد نسخه 370 4
(06-07-2020، 12:27)Qนεεɳ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-07-2020، 12:25)HoPe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-07-2020، 12:23)Qนεεɳ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-07-2020، 12:22)HoPe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-07-2020، 12:19)Qนεεɳ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا چیشد من نفهمیدم Telegh_59

تو رو ميخواد شوهر بده|=

ولش کن اونو ..

ینی تو خودت دختر نمیخای؟

بايد فکر کنم.-.
 سپاس شده توسط لــــــــــⓘلی ، *Aɴѕel* ، Sirvan10_a
(06-07-2020، 12:28)HoPe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-07-2020، 12:27)Qนεεɳ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو رو ميخواد شوهر بده|=

ولش کن اونو ..

ینی تو خودت دختر نمیخای؟

بايد فکر کنم.-.

تا عصر خبر بدهTelegh_01
Karlina
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، Sirvan10_a

@"мιѕтαкє"
@scarz

همش شایعس
 fishing

ولش همش برامون حرف درست میکنن v:
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، ɪᴄᴇ ، Ɗєя_Mσηɗ ، Sirvan10_a

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان