امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بلندپروازی خریدار مارسی: رونالدو و زیدان را می‌خرم!

محمد عیاشی العجرودی، سرمایه‌گذار ثروتمندی که قرار است به زودی مالکیت باشگاه فرانسوی مارسی را بدست بگیرد می‌گوید رویای او این است که یک روز زین‌الدین زیدان را روی نیمکت این تیم ببیند و کریستیانو رونالدو را به عنوان ستاره مارسی در زمین مشاهده کند.

کنسرسیومی به رهبری العجرودی امیدوار است امسال تابستان بتواند باشگاه مارسی را از مالکین فعلی آمریکایی‌اش خریداری کند. العجرودی پیشتر هم اعلام کرده که قصد دارد مارسی را بار دیگر به غول برتر فوتبال فرانسه تبدیل کند. مارسی با اینکه امسال نایب قهرمان لیگ ۱ شد ولی با تیم صدرنشین یعنی پاری سن ژرمن ۱۲ امتیاز اختلاف داشت. العجرودی می‌گوید برای پر کردن این شکاف امیدوار است بتواند دست به خریدهایی بزرگ بزند.

بلندپروازی خریدار مارسی: رونالدو و زیدان را می‌خرم! 1

خریدار ثروتمند باشگاه مارسی در گفتگو با روزنامه فرانسوی فیگارو گفت: " مربی جدید؟ مربی فعلی مارسی خیلی خوب است. ولی آوردن کسی که بچه همین شهر است از همه چیز بهتر خواهد بود، مگر نه؟ زین‌الدین زیدان؟ آینده همه چیز را روشن خواهد کرد".

وقتی بحث به خرید فوتبالیست‌های بزرگ می‌رسد خریدار ثروتمند مارسی به نام یکی دیگر از اسطوره‌های برنابئو اشاره می‌کند: کریستیانو رونالدو!

العجرودی در بخش دیگری از محبت‌هایش گفت: " من عاشق فوتبال و بزرگ‌منشی این ورزش هستم. من عاشق نظم آلمانی بایرن مونیخ هستم و از فوتبال بارسا لذت می‌برم. ولی بازیکنی که هرگز فراموشش نمی‌کنم کریستیانو رونالدو است. من احترام و نظم را دوست دارم و او تجسم این ارزش‌ها است. آیا من رویای انتقال او به مارسی را در سر دارم؟ در زندگی هر چیزی ممکن است. حتی فکرش هم من را سر ذوق می‌آورد. انتقال او به مارسی یک رویا است ولی این وظیفه ای است که رئیس آتی باشگاه محمد بوجلال باید انجام دهد".

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  رونالدو اشتباه بزرگش را تکرار کرد
  جنجال در لیگ فرانسه؛ مارسی- نیس نیمه‌کاره ماند (عکس)
  یوونتوس جانشین رونالدو را پیدا کرد
  آینده آلگری به زیدان گره خورده است
  تصمیم بزرگ کریستیانو رونالدو لو رفت (عکس)
  تصمیم نهایی کریس رونالدو برای آینده مشخص شد
  این رئال فوق العاده حاصل جادوی زیدان است (عکس)
  لقب جالب کاسیاس به زیدان پس از صعود (عکس)
  زیدان: به تیمم افتحار می کنم؛ قهرمانی می خواهیم
  این را باید پذیرفت؛ زیدان نابغه تاکتیک است

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان