امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد || نسخه ۳۷2

(17-07-2020، 1:59)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-07-2020، 1:39)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@ابراهیم هادی

من نمیگم اشکالات دولت ربط به دین داره .من میگم هر حرفی از هرکسس قابل استناد نیست!
بله قران و دین گسترده اس و شامل یک دوره خاص نیست ولی برداشت و تحلیل انسان از قران برای یه دوره خاصی هست بعدش به هاطر افزایش سواد و خیلی مسایل مجبور به تغییرن
من حس میکنم شما اصلا متوجه منظورم نمیشین.__.

البته  نماز یه سری فواید پزشکی هم داره

(17-07-2020، 1:22)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دشمن این جا وارد شده اینه کار دشمن که شیخ فضل الله نوری که مدرسه ساخت خاص دختران رو مخالف تحصیل جلوه بدن حالا نص دین چیه؟  طلب علم بر هر مسلمان واجبه هر  یعنی زن و مرد حالا شیخ فضل الله مرجع بیاد مخالف دین بشه؟ این حرفا جگر سوزه

تحصیلات شماچیه؟اگر پیچیده حرف زدم معذرت میخوام

همین شیخ ها بودن ک زمانی ک میخواستن برای اولین بار شناسنامه تو ایران برا همه صادر کنن فتوا دادن بااینکار میخان اسم ناموس شماهارو دربیارنD::
دراین حد مضحک

دانشجوام
خواهش میکنم زیاد پیچیده نبود به اصل حرفاتون پی بردم
گفتم که آخوند هر جایی حساب کارش جداس  مزدور ها حماقت هایی داشتن باور نکردنی متحجرین الان هم هستن یه نقل از کسی بیارید که سرش به  تنش بیارزه دوباره علمی بگم قیاس استثنایی حجت نیست نمیشه باهاش حکم داد حرفایی مثل همه دروغ میگن و..... البته گوینده این حرف رو هم دربیارید شروعش خودجوش بوده با خود مردم تو خمین تو تبریز هم  یه کسی اینو گفته که اگر حج منوط  به شناسنامه شد حج نرید نگا بی پایه بودن حرف رو حکم خدا رو با اینا نمیشه تعطیل کرد این بدیهی است به حرف این آدم میشه استناد کرد؟ اما طبق آن قانون توجیه که گفتم میگن مبارزه منفی علیه رضا شاه بوده
در کل ساده لوحی و زورگویی زیر حجاب دین تا زمانی ک هست فان های زیادی خواهیم داشت:^

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۷2 - Đęąđ.ğïřł - 17-07-2020، 2:02

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان