امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خامس باید برای اتلتیکو و هواداران پرشورش بازی کند

خامس رودریگز را باید اولین جدا شده قطعی رئال در تابستان دانست. ستاره کلمبیایی که تابستان گذشته قصد داشت راهی اتلتیکو شود ولی با مخالفت رئال ماندنی شد، فصلی اسف بار را پشت سر گذاشته و به غیر از ابتدای فصل دیگر نتوانسته نقشی در ایده های زین الدین زیدان داشته باشد.

خامس باید برای اتلتیکو و هواداران پرشورش بازی کند 1

او که اخیرا در یکی از مصاحبه های جنجالی خود علنا از تمایلش برای جدایی از رئال صحبت کرد، در سه بازی اخیر رئال جایی در فهرست 23 نفره نداشته و با تیم به بیلبائو و گرانادا هم سفر نکرد. خامس در فهرست امروز رئال برای بازی حساس مقابل ویارئال هم جایی ندارد و به طور کامل از سوی زیدان کنار گذاشته شده است.

خوان کارلوس پدرخوانده خامس یکی از کسانی است که اعتقاد شدید به جدایی این ستاره کلمبیایی از رئال دارد و دوست دارد او را فصل بعد در اتلتیکو ببیند.

خامس باید برای اتلتیکو و هواداران پرشورش بازی کند 1

او به رادیو کالی گفت:« از نظر من خامس در این مقطع کاملا مثل یک بازیکن حرفه ای عمل کرده است. او در تمرینات حاضر بوده و بیشترین تلاش را داشته و هیچکس نمی تواند تعهد او به رئال را زیر سوال ببرد. واقعا دوست دارم او شاد و خوشحال باشد ولی در رئال این شرایط را ندارد. خامس باید هر هفته در ترکیب باشد تا از فوتبالش لذت ببرد. اینکه بتواند استعداد بزرگش را به نمایش بگذارد.

عاشف فوتبال اسپانیا هستم و فکر می کنم خامس در لالیگا می تواند به فوتبالش ادامه دهد. اتلتیکو می تواند مقصد خوبی برای او باشد. تیمی با ورزشگاهی عالی و هوادارانی پر شور. اگر اسپانیا نشد، لیگ برتر یا سری آ هم می توانند مقصد جذابی برای خامس باشند. دوست دارم او به تیمی برود که بتواند در آن هر هفته بازی کند.»

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  باید بیشتر راه برویم
  مهدی: هواداران کمک نکنند بازیها بی‌تماشاگر می‌شود
  هواداران رئال خواهان ماندن ستاره ژاپنی (عکس)
  مرگ هوادار نوجوان اتلتیکو در جشن قهرمانی
  ابهام درباره وضعیت شجاعیان برای بازی با الشرطه
  این را باید پذیرفت؛ زیدان نابغه تاکتیک است
  مربی فولاد: السد باید خوشحال باشد، نه ما
  خط و نشان سرمربی الریان برای بازی با پرسپولیس بعد از تساوی با گوا
  توتولو: باید سختی‌ها را به جان بخریم
  ریسک بزرگ اسکوچیچ | برای دو بازی حساس ملی‌پوش سابق را دعوت کن!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان