امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

توضیح همایون شجریان به اظهارات محمود احمدی نژاد

توضیح همایون شجریان به اظهارات محمود احمدی نژاد 1

چندی پیش محمود احمدی‌نژاد در گفت‌وگویی، از عملکرد دوران ریاست دولت خود در حوزه موسیقی دفاع کرد. او در بخشی از سخنانش، به ممنوعیت فعالیت محمدرضا شجریان اشاره کرد؛ ممنوعیتی که اتفاقا در همان دولت اتفاق افتاد، هر چند که در این مصاحبه اعلام شد: «شجریان را دوست دارم و هرکس در انتخابات می‌تواند به هر کسی که دوست دارد، رای بدهد».

او در بخشی از سخنان خود به دیدار اسفندیار رحیم‌مشایی، معاون وقت خویش که این روزها در زندان است، با محمدرضا شجریان اشاره کرد. درباره درستیِ این سخنان، نظر همایون شجریان را جویا شدیم.

همایون شجریان در پاسخ به این سخنان، با اشاره به شرایط این روزهای پدرش، اعلام کرد: «درباره این موضوع، پدر در شرایطی نیستند که صحبت کنند. ملاقاتی که در مصاحبه به آن اشاره می‌کند، این تصور را پیش می‌آورد که پس از انتخابات ۸۸، دیداری با معاون اول رییس دولت نهم اتفاق افتاده و از سوی پدر هم هیچ‌گاه به آن اشاره‌ای نشده است. در همین‌جا قویا چنین مطلبی را تکذیب می‌کنم. به هیچ وجه این‌گونه صحت ندارد. »

او افزود: «خاطرم است در سال ۸۷ اواخر دوره اول دولت و پیش از انتخابات بعدی، ماجرایی که به نظر پدر برنامه‌ریزی شده می‌توانست باشد، عصبانی‌شان کرده بود. پس از عمل جراحی ریه که عده‌ای از هنرمندان و بازیگران به دیدار و عیادت پدر می‌روند، یکی از هنرمندان پیشکسوت، با معاون یادشده سرزده وارد می‌شود و پدر متعجب از حضور ایشان، بر خلاف میل و به شرط ادب، سکوت می‌کنند و چیزی نمی‌گویند. از جزییات خواسته ایشان بی‌اطلاع هستم، همین‌قدر می‌دانم که گویا پیشنهادهایی مطرح می‌شود که پدر با بی‌اعتنایی، با آنها مخالفت می‌کنند و ایشان جمع را ترک می‌کند.»

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  فیلم « زین‌ های شعله ور » به کارگردانی مل بروکس هم به نژاد پرستی متهم شد!
  پیتر شینکودا، بازیگر سریال « Daredevil » مدیر سابق مارول را به نژاد پرستی متهم کرد!
  توضیح عجیب و غریب سحر قریشی درباره رفتار توهین آمیزش با یک پاکبان!
  واکنش تند هوشنگ گلمکانی به اظهارات رئیس صدا و سیما / « صمد آقا » هم ستون پنجم دشمن اس
  واکنش تند بیژن بیرنگ به اظهارات ابراهیم حاتمی کیا / شما لیاقت فهم حق استاد و شاگردى ر
  واکنش تند تورج اصلانی به اظهارات محسن تنابنده / طرح « پایتخت » را نخریدید، از من دزدی
  واکنش تند سلبریتی ها به سخنان نژاد پرستانه دونالد ترامپ
Thumbs Up از جدیدترین مجوزهای سینمایی تا یک توضیح درباره هزارپا
Sad آئین نخستین سالگرد درگذشت «همایون شهنواز» برگزار می‌شود
  کدام یک ار فیلم های فاز یک مارول را می پسندید؟(به همراه توضیح کوتاهی از فیلم ها)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان