نظرسنجی: ایا این موضوع جذاب بود
اره خیلی
خوب بود
بدک نبود
بد بود
افتضاح
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارمی های عزیز بدویید یه خبر داغ

Heart Heart دوستان عزیزم باید بگم که بالاخره یه نفر ما ارمی ها رو درک کرد Angel Smile

حالا میپرسید چی شده Huh الان خدمتتون عرض میکنم Wink

یکی از کارگردان های خوب کشورمون میخواد یه فیلم با موضوع بی تی اس بسازه Huh باورتون میشه Huh اصلا من که کرک و پرام ریخت Huh

حالا اسم این خانم کارگردان چیه Huh Exclamation پوران درخشنده Idea خانم پوران درخشنده گفته که من تعجب کردم وقتی دیدم 9میلیون نفر از کشور ایران طرفدار این گروه هستند.پس از فیلم هیس پسر ها گریه نمیکنند گروه بی تی اس سوزه بعدی من خواهد بود. Big Grin Big Grin Heart

تازه بچه ها یه نفر به دایرکت ایشون پیام داده و گفته که واقعا میخواین با این موضوع فیلم بسازید Huh

گفتن بله من بدون تحقیق و نظر مردم هیچ چیز نمیسازم Huh Huh

هههههه من چرت و پت میگم Huh crying باور نمیکنی Huh Exclamation Dodgy Angry Confused اصلا به من چه برو تو گوگل سرچ کن Blush

حالا اگه خوشت اومد سپاس یادت نره و نظرت رو هم بگو Tongue
پاسخ
آگهی
اخ جون 1616
پاسخ
 سپاس شده توسط avagoli
عی جاان واقعا؟
چ فهمیده! D:::
لاچی بولالا D:: Heart
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Karlina
پاسخ
 سپاس شده توسط avagoli
۹ میلیون نفرو از کجاش درآورده Telegh_26
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Prometheus
(20-07-2020، 16:54)Dυкυηg نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عی جاان واقعا؟
چ فهمیده! D:::
لاچی بولالا D:: Heart
[/quoteقربونت Heart

[quote='░4░0░4░' pid='3596371' dateline='1595277376']
۹ میلیون نفرو از کجاش درآورده Telegh_26
من واقعا نمودونم ولی اینطور که تو نظر سنجی ها و نوشته های خود کارگردان هست واقعیه Heart Angel
پاسخ
(23-07-2020، 1:28)avagoli نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من واقعا نمودونم ولی اینطور که تو نظر سنجی ها و نوشته های خود کارگردان هست واقعیه  Heart  Angel

حتی تو نظرسنجی های نود هم ۹ میلیون نفر شرکت نمیکردن Telegh_59 نوشته های خود کارگردان چیه دیگه؟ یعنی خودش میرفته میشمرده یادداشت میکرده؟
ناشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط Prometheus
آگهی
(23-07-2020، 1:48)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2020، 1:28)avagoli نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من واقعا نمودونم ولی اینطور که تو نظر سنجی ها و نوشته های خود کارگردان هست واقعیه  Heart  Angel

حتی تو نظرسنجی های نود هم ۹ میلیون نفر شرکت نمیکردن Telegh_59 نوشته های خود کارگردان چیه دیگه؟ یعنی خودش میرفته میشمرده یادداشت میکرده؟

اینجور که من دیدم اره Big Grin

مشکلت رو با این 9 میلیون نفر میگی داداش
حالا 9 ملیونه یا 400 نفر مگه مهمه
مهم اون فیلمس که باید منتظرش باشیم
پاسخ
(23-07-2020، 1:51)avagoli نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2020، 1:48)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از کجا دیدی؟ بگو ما هم ببینیم خب

مشکل این که ۹ میلیون نفر دروغِ و مطمئنا اینا انقدر طرفدار تو ایران ندارن. کل اساس فیلم داره روی دروغ ساخته میشه. واضح که هدف این فیلم فقط پول درآوردن و هیچ ارزش خاصی نداره
ناشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط Âɴɢ℮ℓ Evιℓ ، Prometheus
۲ شهریور ۹۸!
تاریخ اولین خبر از این موضوع
اگه میخواست ساخته بشه توضیحات بیشتری داده میشد. یکسال زمان کمی نیست

۹ میلیون نفرم چیز بعیدی نیست به این جهت که کاربرا به راحتی میتونن چند تا رای ثبت کنن :/
مثل ماجرای تتلو:/ هرکی ده تا امضا زده بود واسه ازادیش
آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

پاسخ
 سپاس شده توسط Sirvan10_a ، avagoli ، Prometheus
Heart 
(23-07-2020، 10:22)ʍouʞ noʎ ʻʍouʞ n ɟı نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2020، 1:51)avagoli نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از کجا دیدی؟ بگو ما هم ببینیم خب

مشکل این که ۹ میلیون نفر دروغِ و مطمئنا اینا انقدر طرفدار تو ایران ندارن. کل اساس فیلم داره روی دروغ ساخته میشه. واضح که هدف این فیلم فقط پول درآوردن و هیچ ارزش خاصی نداره
دوست عزیز من خودم تو هر سایتی پیام رسانی وبلاگی رفتم....حداقل سه تا آرمی دیدم (حداقلشو گفتم) شما هم لطف کن قبول کن (قبول هم نمیکنی بس کن لطفا) بالاخره آرمی ها و بی تی اس احساس دارن و با این حرفاتون ناراحت میشن لطف کنین درک کنید Heart

قبلا دیده بودمش اوهوم درسته Angel
پاسخ
 سپاس شده توسط DarkLight

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان