امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

قبلاً می گفتم پدرم کارگر ساختمان است یا در زندان به سر می برد!

قبلاً می گفتم پدرم کارگر ساختمان است یا در زندان به سر می برد! 1

«جان دیوید واشینگتن» ستاره‌ی فیلم «تنت»  «کریستفر نولان» که فرزند «دنزل واشینگتن» است به تازگی در مصاحبه با «آقای پورتر» ادعا کرده است که تعمداً هنگام انجام تست بازیگری هویت پدرش را مخفی می‌کند.

واشینگتن در مصاحبه با این نشریه می‌گوید: «وقتی مردم متوجه می‌شوند که پدرم چه کسی است تغییر را در رفتار آنان می‌بینم. پیش‌تر دروغ می‌گفتم که او کارگر ساختمان است یا در زندان به سر می‌برد، تا به شکلی عادی با من رفتار شود.»

واشینگتن می‌گوید مردم اگر بدانند پدرش چه کسی است بر اساس استعدادش او را ارزیابی نمی‌کنند: «احساس کردم که هیچ‌ راهی وجود ندارد که مردم مرا جدی بگیرند، حتی اگر کارم خوب باشد. همواره مرا قضاوت می‌کنند. بنابراین اینکه پدرم چه کسی است را مخفی می‌کنم. فکر می‌کنم با این کار از خودم محافظت می‌کنم.»

این بازیگر که سابقه‌ی بازی در ان‌‌اف‌ال را دارد، با حضور در سریال «بالرز»  در کنار «دووین جانسون» در شبکه‌ی اچ‌بی‌او و سپس فیلم «بلکککلنزمن»  به کارگردانی «اسپایک لی» نامی برای خود دست و پا کرد. فیلم لی برای واشینگتن نامزدی گلدن گلوب را به همراه داشت.

پروژه‌ی بعدی واشینگتن فیلم جاسوسی «تنت» است که پس از سه تأخیر به ۲۶ آگست موکول شده. این فیلم ۳ سپتامبر و تأخیر یک هفته‌ای نسبت به سایر نقاط جهان در آمریکای شمالی اکران خواهد شد. واشینگتن در ایام قرنطینه به صورت مخفیانه فیلمی به نام «مالکم و ماری» (Malcolm & Marie) به همراه «زندیا» بازی کرده است.

واشینگتن در پاسخ به این پرسش که مایل است چه میراثی از خود باقی بگذارد می‌گوید: «امیدوارم که آثارم گویای همه‌چیز باشد، مانند فیلم‌های ابتدایی [رابرت] دنیرو و «لئوناردو دی‌کاپریو».»

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Thumbs Up | بهترین فیلم‌هایی که درباره فرار از زندان ساخته شده‌اند |
  لوری لافین بازیگر زن سینمای هالیوود به زندان می‌رود!
  به نولان درباره تست بازیگری « بتمن » دروغ گفتم!
  جنجال‌های درخواست مرخصی از زندان تهیه‌کننده "سریال شهرزاد" و حرکت صنفی!
  افشاگری « الن دی جنرس » مجری زن مشهور آمریکایی / پدرم در نوجوانی بدنم را لمس می کرد!
  سازندگان «گشت ارشاد 2 » به زندان قصر رفتند
  از زندان «در حاشیه» تا زندان «پاپیون»
  کتایون امیرابراهیمی: پدرم مخالف بازیگری ام بود
  شباهت سریال‌های «شعمدونی»، «پژمان» و «ساختمان پزشکان» در چیست؟
  شخصیت‌های «در حاشیه» به زندان می‌روند؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان