امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فیلم DUNE مانند فیلم ارباب حلقه‌ها خواهد بود!

فیلم DUNE مانند فیلم ارباب حلقه‌ها خواهد بود! 1

فیلم سینمایی «تپه شنی» یکی از فیلم‌های مورد انتظاری است که سینمای جهان قرار است تا در هفته‌های بعد آن را اکران کند.

به نقل از ایندی وایر، «تام براون» کارگردان هنری این فیلم در گفت‌وگویی با نشریه «کیدز فرست» بیان کرده است که «بزرگ‌ترین نکته درباره این فیلم این است که بسیار واقع‌گرایانه است. مانند این فیلم تاکنون ساخته نشده است. رویکرد دنی و «پاتریس ورمت» این بود که چه می‌شود اگر وسیله‌های فضایی واقعاً بتوانند به پرواز درآیند؟ برخلاف بسیاری از سفینه‌های فضایی که به یکباره بلند می‌شوند و پرواز می‌کنند، این وسایل جنبه‌ به‌ شدت واقع‌گرایانه‌ای دارند.»

«دنی ویلنوو» «تل‌ماسه» را  کارگردانی می‌کند و فعلاً در حال پشت سر گذاشتن مراحل پس از تولید پروژه است. در همین حال، «تیموتی شلمی» بازیگر فیلم گفته است که تریلر فیلم در ماه آگست منتشر خواهد شد.

براون همینطور می‌گوید: «به نظر من کاری که «دنی ویلنوو» می‌کند روایت نسخه‌ اصیلی از قصه است. راستش را بخواهید فکر نمی‌کنم کسی بتواند بهتر از او این داستان را بسازد. به نظر من فیلمی بسیار ویژه خواهد بود. در نشریات خواندم که این فیلم قرار است «ارباب حلقه‌ها» جدید باشد، و من کاملاً این ادعا را باور می‌کنم. به نظر من واقعاً در سطح آن فیلم‌ها خواهد بود.»

این کارگردان هنری نیز خبر داده است که قرار است تا قسمت دوم این فیلم نیز ساخته شود. البته مدیر فیلمبردای این فیلم سینمایی گفته است که فیلم دوم اثری مستقل از قسمت اول به نظر خواهد رسید.

برادران وارنر «تل‌ماسه» را 18 دسامبر (28 آذر ماه 1399) اکران می‌کند.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  علی پوراحمد با فیلم علمی تخیلی دروازه فراموشی در هالیوود + تصاویر فیلم Oblivion Gatew
  بررسی مادران موازی – آلمودوار مجموعه‌ای از شادی را به جشنواره فیلم ونیز ارائه می‌کند
  معرفی فیلم یک جن زده ی آمریکایی - An American Haunting 2005
  معرفی فیلم Knives Out 2019 (چاقوکشی)
  معرفی فیلم بلوند (Blonde 2022)
Photo معرفی برترین فیلم های انگیزشی(پارت 2)
  معرفی فیلم قلب های شیمیایی ( Hearts Chemical)
Photo معرفی برترین فیلم های انگیزشی(پارت 1)
  فیلم های خارجی که میشه راحت با بچه ها دید
  فیلم سینمایی واکنش فرازمینی ها به کارگردانی علی پوراحمد در هالیوود اکران شد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان