امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تصادف شدید<<سایمون کاول>>داور برنامه گات تلنت آمریکا!

تصادف شدید<<سایمون کاول>>داور برنامه گات تلنت آمریکا! 1

سایمون کاول سلبریتی معروف تلویزیون و داور مسابقات معروفی و پربازیدی همچون «گات تلنت آمریکا» به دلیل تصادف در هنگام دوچرخه‌سواری اطراف خانه خود که در کالیفرنیا است، تحت عمل جراحی ۵ ساعته قرار گرفت.

در اثر این اتفاق یک میله فلزی به پشت او وارد شده بود که به‌واسطه آن در بیمارستان بستری و  یکشنبه شب جراحی روی او انجام شد.

یک منبع در این رابطه گفته است؛ شدت جراحات بد بوده اما به نظر او خوش شانس بوده است. همچنین گفته شده است که حال او خوب و تحت نظر است.

سایمون کاول پس از تصادف و معالجه از کادر درمان و پزشکی در مرکز لس آنجلس تشکر کرد.

او در چند توئیت نوشت: «چند توصیه خوب ... اگر یک دوچرخه برقی خریداری می‌کنید، قبل از سوار شدن برای اولین بار، دفترچه را بخوانید. بخشی از پشتم را شکست. با تشکر از همه برای پیام‌های مهربانشان».

وی افزود: «و از همه پرستاران و پزشکان تشکر ویژه‌ای دارم. برخی از زیباترین افرادی که تاکنون ملاقات کرده‌ام. همگان ایمن باشید.»

پاسخ
آگهی
عه این. صندلی اریا مال اینه.
خخخ
یار مگو که من منم
من نه منم نه من منم
گر تو تویی و من منم
من نه منم نه من منم
پاسخ
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بهترین برنامه های صدا و سیما!
  فیلم پینوکیو با بازی روبرتو بنینی در کریسمس ۲۰۲۰ روی پرده سینماهای آمریکا خواهد رفت
  فصل هفتم برنامه خندوانه ساخته می‌شود
  فیلم Greenland به‌جای اکران در سینماهای آمریکا روی پلتفرم‌های دیجیتالی منتشر می‌شود
  برنامه ۹۹ عادل فردوسی پور مجوز پخش زنده دریافت نکرد
  تصاویر Mission: Impossible 7 تام کروز و هایلی اتول را سر صحنه تصادف اتومبیل نشان می‌د
  اطلاعات جدید از برنامه همرفیق شهاب حسینی؛ نوید محمدزاده یکی از مهمان‌ها
  اکران Black Widow و West Side Story تا سال ۲۰۲۱ عقب افتاد؛ تغییرات در برنامه‌ فیلم‌ها
  اولین پوستر برنامه هم رفیق شهاب حسینی منتشر شد
  شروع طوفانی « تنت » در گیشه های آمریکا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان