امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اخبار و چارت‌های Kpop

سینگل Dynamite به بیش از ۱۵۰ هزار شزم رسید ، شزم سینگل یادتون نره

مصاحبه‌ی منتشر شده از بی‌تی‌اس در سایتِ "GRAMMY. com "

- سوال: با توجه به اینکه همه ی شما آهنگای سولوی خودتون رو دارین،کار کردن بعنوان یک سولو آرتیست چه تفاوتی با عضو بی تی اس بودن داره؟چه چیزهایی از فعالیت های سولو یادگرفتید؟

?آر ام: انگار که دو تا هویت متفاوت دارم.بعنوان عضوی از بی تی اس باید اعضای دیگه رو هم در نظر داشته باشم وگاهی فقط کافیه پارت خودم رو به خوبی انجام بدم و بقیه کار به خودیِ خود پیش میره.وقتی به تنهایی آهنگسازی میکنم مطمئنا آزادی عمل بیشتری دارم در مقابل اون راحتی و حس تعلقی که با بی تی اس دارم رو تو فعالیتای سولو ندارم.

?جین: وقتی خودم باشم میتونم هرکاری میخوام انجام بدم اما بعنوان اعضای یک گروه باید روی کانسپت،ملودی و لیریک اتفاق نظر داشته باشیم.

?شوگا: (برای من) روند کار تفاوت چندانی نداره اما توی فعالیتای گروهی ، بودن هم گروهیام تشویقم میکنه.

?جیهوپ: تو فعالیتای سولو متوجه ی نقاط ضعفم میشم.افراد زیادی تو فعالیتای گروهیمون دخیل هستن از جمله تهیه کننده ها اما فعالیت سولو از برنامه ریزی تا اجرا به عهده ی خودمه و فیدبک هایی که از مردم میگیرم باعث میشن چیزای زیادی یاد بگیرم و این نکته ی مثبتِ فعالیت سولو هستش.

?جیمین: وقتی رو آهنگای خودم کارمیکنم بیشتر رو افکار شخصیِ خودم تمرکز میکنم در حالیکه تو فعالیت گروهی بیشتر روی مسائلی که بعنوان یک گروه باهاشون سروکار داریم متمرکز میشیم.بنظرم فعالیت سولو مثلِ فعالیت های فوق برنامه ای هستن که بخاطر عضوی از بی تی اس بودن امکان پذیر هستن.

?وی: اخیرا دارم روی میکستیپم کار میکنم و راستش رو بخواین فشار کار بالاست چون نسبت به فعالیت گروهی باید چیزای زیادی رو در نظر بگیری.

?جونگ‌کوک: هنوز خودم رو یک سولو آرتیست نمیدونم چون کم و کاستی های زیادی دارم اما دوست دارم تو کارم بهتر بشم پس اونقدر به موسیقی گوش میدم و آهنگ میسازم تا ایده به ذهنم برسه..

سینگل Dynamite وارد Top5 چارت 24 Hits ملون شد

موزیک ویدئو "Boy With Luv" به بیش از « ۹۰۰ میلیون بازدید » در یوتیوب رسید ، این دومین موزیک ویدئو پسراست که به این میزان بازدید در این پلتفرم دست پیدا میکنه

مصاحبه بى تى اس با ET☁️

سوال: چه کسی زودتر از همه رقصو یاد میگیره؟
بی تی اس: تهیونگ

مصاحبه بى تى اس با Radio.com ~~

" سوال: وقتی دوباره بری روی استیج اولین کاری که میکنی چیه؟
یونگی: آهنگ اینترومون رو اجرا میکنیم.
تهیونگ: حرفایی که برای شروع میزنیم رو میگیم “من امید توام، تو امید منی، من جی هوپ هستم”
جیهوپ: فکر کنم من گریه کنم..دلم براتون تنگ شده ارمی
نامجون: یکم سروصدا کنین~
همگی:سلام ما بی تی اس هستیم
جین: من میگم سلام آرمی دلم براتون تنگ شده بود
نامجون: دلتنگتونم
جونگکوک: آرمی "
-
پاسخ
 سپاس شده توسط لــــــــــⓘلی ، *Aɴѕel* ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: اخبار و چارت های BTS(بروزرسانی هر روز) - DarkLight - 21-08-2020، 21:10

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان