امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اخبار و چارت‌های Kpop

توییت جیمین به مناسبت تولد جونگ‌کوک در عرض ۲۳ دقیقه به " ۱ میلیون لایک " در توییتر رسید ، این سریع‌ترین توییت پسرا و سریع‌ترین توییت تاریخ توییتره که در کمترین زمان ممکن به این میزان لایک دست پیدا میکنه ?

وضعیت ترندهای جهانی توییتر به مناسبت تولد جونگ‌کوک ، هشت ترند اول دنیا متعلق به جونگ‌کوکیه ?

آپدیت توییتر جونگ‌کوک? | 140831

" سلام، جونگ کوکم و تازه ۱۸ سالم شده. از آرمی هامون بخاطر آرزوهایی که برای تولدم کردن ممنونم!!!!! خیلی با معنیه چون این دومین تولدم همراه آرمی هاست. من بخاطر آرمی ها جوان(آدم) بهتری میشم.. "

آپدیت فن‌کافه‌ی جونگ‌کوک? | 130901

" این جونگ‌کوکه ! امروز یکم سپتامبر ..تولد ۱۷ سالگیمه..از این که بدنیا اومدم خیلی خوشحالم..آرمیامون ، من خیلی قدردانتونم و عاشقتونم! واقعا انتظار این که ازتون این همه عشق و آرزو و پیام‌های تبریک تولد دریافت کنم رو نداشتم ، من همین الانشم از عشقی که آرمیا بهم میدن راضی و خوشحالم ولی شما بهم یه عالمه کادو هم دادین..خیلی خیلی ازتون ممنونم ..به نظرم این بهترین و شادترین تولدی بوده که تا حالا داشتم..درست همونطور که انتظار میرفت..آرمیامون بهترینن..من همونطور که عشق و حمایتتونو دریافت میکنم ، سخت و سخت ترم تلاش میکنم و کار میکنم.. واقعا خیلی ازتون ممنونم.."

سینگل "Dynamite " با فروش ۲۶۵.۰۰۰ نسخه در هفته‌ی اول انتشار ، با رتبه‌ی ۱ در چارت Digital Song Sales بیلبورد دبیو کرد ، این چهارمین سینگل پسراست که در صدر این چارت قرار میگیره??

- سینگل Dynamite بی‌تی‌اس با کسب این میزان فروش ، تبدیل به یکی از پرفروش ترین آهنگ‌ها در آمریکا در سال ۲۰۲۰ شد ..این سینگل اکنون رکوردار بیشترین میزان فروش در هفته‌ی اول انتشار در سال ۲۰۲۰ و به طور کل پرفروش ترین سینگل آمریکا از زمان آهنگ Look What You Made Me Do با ۳۵۳ هزار نسخه در سال ۲۰۱۷ میباشد

سینگل "Dynamite" با فروش ۲۶۵ هزار نسخه‌ی خالص در آمریکا و پیشی از اهنگ "WAP" با ۱۲۵ هزار نسخه فروش ، اکنون پرفروش ترین سینگل در هفته‌ی اول انتشار در آمریکا در سال ۲۰۲۰ میباشد، به علاوه این سینگل با این میزان فروش ، یکی از آهنگهایی با بیشترین میزان فروش در هفته‌ی اول انتشار در این ۳ ساله ??

❇️ میزان فروش آهنگ‌های پسرا در هفته‌ی اول انتشار در امریکا :

• Dynamite: 265k

- ON: 85k
- Boy with Luv: 31k
- IDOL: 43k
- FAKE LOVE: 29k
- DNA : 14k

وضعیت سینگل "Dynamite" ، ریمیکس‌ها ، ورژن بی‌کلام این آهنگ در آیتونز آمریکا ?? :

- 1 Dynamite
- 2 Dynamite Tropical Remix
- 5 Dynamite Poolside Remix
- 8 Dynamite EDM Remix
- 13 Dynamite Instrumental
- 19 Dynamite Acoustic Remix
پاسخ
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: اخبار و چارت‌های BTS (به‌روزرسانی هر روز) - DarkLight - 01-09-2020، 10:36

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان