امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اخبار و چارت‌های Kpop

.......
وی‌لایو پسرا

امروز پسرا اومدن لایو تا تولد کوکی و نامبروانی چارت هات۱۰۰ رو ‌جشن بگیرن ، کوکی گفتش که دیشب خیلی گریه کردن ، مونی اشاره کرد که بعد لایو دوباره میخوان برن سر تمرین . پسرا اشاره کردن که آرزویی که الان دارن اینه که بتونن تور برگزار کنن ، جین گفتش که دلش خیلی خیلی برای آرمیا تنگ شده .. پسرا تو لایو با خوردن یه دمنوش ( چای سرد شده‌ی لیمو) و جونگ‌کوکم با خوردن شیر جشنشونو گرفتن

ته‌ته اشاره کرده که دیشب خیلی تنبلیش میومده بره
اتاق جیمین و برای همینم ازش خواسته و بهش گفته که ' بیا پیشم بخواب' و جیمینم با گریه حرف میزده و هی میگفته ما انجامش دادیم ما انجامش دادیم و وقتی ته ازش پرسیده چرا گریه میکنه دوتاییشون باهم زدن زیر گریه

یونگی: من فکرکنم موقعی که برم رو استیج گریم میگیره
مونی: شک‌نکن ، من یکی مطمئنم گریه میکنم ، بلافاصله میزنم زیر گریه
کوکی: منم با گریه آهنگ ON رو میخونم

کوکی: من بهترین هدیه‌ی تولدو گرفتم..من یه عالمه از پستاتون برای تولدمو دیدم و آرمیامون واقعا کلی چیز میز واسه تولدم تدارک دیدن مثل بیلبوردها ، ایونتا ، بنرا تو مترو و.. ، خیلی ازتون برای تک تک آرزوهای قشنگتون ممنونم.. این باعث میشه فکرکنم چقدر خوبه که بدنیا اومدم

یونگی: جونگ‌کوکیمون بعد این که از خواب بیدار میشه بایدشیر بخوره ، برای همین براش شیر آماده کردم
جین: هیونگ شیر دوست داره~

کوکی : من کلی گریه کردم ..اولش که خبر منتشر شد اصلا ازش خبر نداشتم ولی وقتی فهمیدم کلی احساساتی شدم
جیمین: من اولین نفری بودم که خبرو بینتون پخش کردم
مونی: من خبرو تو چت گروهیمون فرستادم ولی هیشکی نبود..

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://m.vlive.tv/video/210698
پاسخ
 سپاس شده توسط Âɴɢ℮ℓ Evιℓ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: اخبار و چارت‌های BTS (به‌روزرسانی هر روز) - DarkLight - 01-09-2020، 15:11

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان