امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اخبار و چارت‌های Kpop

آپدیت مقاله‌ای از بیگ‌هیت با صحبت‌های پسرا و احساساتشون به دنبال صدرنشینی در چارت HOT100 بیلبورد :

• نامجون: هنوزم نمیتونم باورش کنم و...این مثل یه رویاست. از آهنگسازها برای ساخت این آهنگ محشر ممنونم و معتقدم که ما با آرمی هاست که به تمام موفقیت هامون رسیدیم..

• جین: دینامیت صرفا برای شاد کردن دل طرفدارا شروع به ساخت شد و واقعا شوکه شدم و خیلی خوشحالم که این موفقیت باورنکردنی رو شاهدم..

• شوگا: هنوزم نمیتونم باور کنم که نامبر وان شدیم. وقتی توی مصاحبه ازمون درمورد اهداف دینامیت پرسیدن من گفتم جایگاه اول Hot100 بیلبورد اما نمیتونم باور کنم رویام به حقیقت تبدیل شده. ما به همین راضی نمیشیم و سخت تر هم کار میکنیم.

• جی‌هوپ: واقعا از طرفدارامون قدردانی میکنم. من این حرفه رو شروع کردم چون رقصیدن و خوندن رو دوست داشتم اما هرگز تصور هم نمیکردم گروهمون بره صدر چارت Hot100. حس عجیبی دارم انگار که صداقت توی کارمون جواب داده. میخوام تمام افتخار این موفقیت رو با فن هامون به اشتراک بذارم..

• جیمین: ما دینامیتو منتشر کردیم به امید اینکه یکم حس آرامش به بقیه بدیم، نه اینکه تمام رکورد ها رو بشکنیم. اما حالا ما هی خبر های فوق العاده و باورنکردنی رو میشنویم و شادتر و مفتخر تر میشیم. از اعضای عزیزمون ممنونم که سخت کار کردن و از طرفدارامون تشکر میکنم بابت عشق و حمایتشون از ما.

• ته هیونگ: این موفقیت یه هدف رویایی برای هر خواننده ایه اما هرگز تصور نمیکردم که میتونیم به صدر بیلبورد دست پیدا کنیم. وقتی خبر و شنیدم اصلا باورم نمیشد و زمانی که نتایجو با چشمای خودم دیدم واقعا شوکه شدم..

• جونگ‌کوک: وقتی شنیدم صدر چارت Hot100 بیلبورد شدیم برام مثل یه رویا بود. آرمی ممنونم. من خیلی کنجکاو شدم که بدونم آرمی و بی تی اس قراره تا تا کجا پیش برن؟! من همچنان خودمو به چالش میکشم و ادامه میدم و حتی سخت تر هم تلاش میکنم. بازم ازتون ممنونم آرمی برای اعتماد و حمایتی که نسبت به ما دارید ممنونم
پاسخ
 سپاس شده توسط Âɴɢ℮ℓ Evιℓ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: اخبار و چارت‌های BTS (به‌روزرسانی هر روز) - DarkLight - 01-09-2020، 18:48

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان