امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اخبار و چارت‌های Kpop

آپدیت فن‌کافه‌ی ژاپنی بی‌تی‌اس با جونگ‌کوک? | 200901

" یکم سپتامبر امسالم یه عالمه پیام تبریک از آرمیای عزیزدلم دریافت کردم و یه عالمه‌ی خاطره‌ی عالی و شاد دیگه به خاطراتم اضافه شدن.. بیاید سال دیگه‌هم تولدمو باهم و در کنار همدیگه بگذرونیم ♡ بیاید تا سال بعد، همچین روزی فقط لبخند به لبمون باشه و چهرمون خندون باشه ! عاشقتونم آرمی! ♡ "

آپدیت توییتر ته‌هیونگ | 200901

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://youtu.be/KOhFXFrxQcQ

" تولد جونگ‌کوکی مبارکا باشه؟

ترجمه:
ته‌ته: خواننده‌ی شماره‌ی ۱ بیلبورد، گرفتی خوابیدی؟!
کوکی: ممممم
ته‌ته: چقد خوابت میاد؟؟
کوکی: یه عالمه
ته‌ته: یه عالمه خوابت میاد؟ تولدت مبارک جونگ‌کوکی
کوکی: ممم
ته‌ته: آره ~~ تولدت مبارک خواننده شماره‌ی ۱ بیلبورد ، تبریک میگم ~ ههه
کوکی: ممم
ته‌ته: خب دیگه بگیر بخواب

در بخشی از اخبار شبکه‌ی MBC ، به موفقیت‌های پسرا با سینگل Dynamite و صدرنشینی بی‌تی‌اس در چارت Hot100 بیلبورد به همراه کاتی از مصاحبه‌ی پسرا نشون داده شد ?

" یونگی: وقتی این سوالو ازمون پرسیدن که هدف بعدیتون چیه؟! ، من گفتم ' دلم میخواد رتبه‌ی اول چارت Hot100 بیلبوردو به دست بیاریم' . رویام به حقیقت پیوسته و من خیلی خیلی خوشحالم "

سینگل "Dynamite" با کسب ۴۶۹۹ هزار اسپین و ۱۸.۴۳۴ میلیون شنونده با یک پله صعود در رتبه‌ی ۱۹ رادیو پاپ آمریکا قرار گرفت ، این آهنگ با پیشی از ترکِ Boy With Luv که در رتبه‌ی ۲۰ قرار گرفته بود ، تبدیل به آهنگی از بی‌تی‌اس با بالاترین رتبه در رادیو پاپ آمریکا شد ??

میزان بازدید ویدئوهای رسمی بی‌تی‌اس در یوتیوب به بیش از ۳.۸ میلیارد در سال ۲۰۲۰ رسید ، پسرا همچنان پراستریم ترین آرتیست امسال در این پلتفرم هستن

- مجموع بازدید: ۱۵.۱۸ میلیارد
-بازدیدهای سال ۲۰۱۹: ۴.۱ میلیارد

وضعیت سینگل "Dynamite" در تاریخ ۳۱ام آگوست در Top200 چارتهای روزانه‌ی اسپاتیفای ، این سینگل به مدت ۱۱ روز متوالیه که در Top5 اسپاتیفای جهانی حضور داره

?Global: 4 (-1) — 4,454,108

??US: 8 (+2) — 858,830

??UK: 31 (+3) — 135,577

در بخشی از اخبار شبکه‌ی MBC ، به موفقیت‌های پسرا با سینگل Dynamite و صدرنشینی بی‌تی‌اس در چارت Hot100 بیلبورد به همراه کاتی از مصاحبه‌ی پسرا نشون داده شد ?
" ته‌ته: بخاطر همه‌ی آرمیا ، یکی دیگه از رویاهای بی‌تی‌اس هم به حقیقت پیوست "

" جیمین: این آهنگیه که ما از طریقش میخواستیم یه خورده هم که شده به همه تسلی و ارامش بدیم "

سینگل Dynamite در ساعت ۲۱:۳۰ به وقت کره ، به ۳۵امین پرفکت آل‌کیل خودش دست پیدا کرد

ترکِ 'ON' مجددا در صدر چارت World Digital Song Sales بیلبورد قرار گرفت ، این آهنگ در میان آهنگ های سال ۲۰۲۰ رکوردار بیشترین مدت زمان حضور در صدر این چارت میباشد ( به مدت ۴ هفته) ?

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: اخبار و چارت‌های BTS (به‌روزرسانی هر روز) - DarkLight - 01-09-2020، 21:12

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان