امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اخبار و چارت‌های Kpop

سینگل "Dynamite" با کسب ۵۱۸۴ هزار اسپین و ۲۰.۵۷۲ میلیون شنونده همچنان در رتبه‌ی ۱۹ رادیو پاپ آمریکا قرار داره ???

آپدیت توییتر جونگ‌کوک | 200903

" سر صبح کفشامو میپوشم،
یه لیوان شیر سر میکشم ،
بعدش میریم‌ که بترکونیم - Dynamite ??? #/جی‌کی "

ترکِ "Eight" از آیو و باهمکاری یونگی به بیش از ۲ میلیون شنونده‌ی خالص مضاعف در جینی رسید ، این آهنگ به دنبال آهنگ‌های Any Song و Aloha سومین آهنگ سال ۲۰۲۰ هست که به این میزان شنونده‌ی خالص مضاعف در این چارت دست پیدا میکنه?

دومین تریلر ( ۶۰ ثانیه‌‌ای) از فیلم سینماییِ 'BREAK THE SILENCE: THE MOVIE' Persona منتشر شد ?

" دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://youtu.be/afM9Z7_QBXU "

موزیک ویدئو‌ی "Blood Sweat & Tears" به بیش از ' ۹ میلیون لایک ' در یوتیوب رسید ، پسرا اولین اکت در تاریخ یوتیوب هستن که ۹ ام‌وی با بیش از ۹ میلیون لایک در این پلتفرم دارن

سینگل Dynamite، به ۷۴امین پرفکت آل‌کیل خودش دست پیدا کرد و تبدیل به چهارمین آهنگ تاریخ از یک گروه آیدل با بیشترین تعداد پرفکت آل‌کیل شد ?

• 1 IKON — Love Scenario (204)
• 2 BLACKPINK — DDU-DU DDU-DU (93)
• 3 TWICE — TT (91)
• 4 BTS — Dynamite (74)?

سینگل "Dynamite" در حال‌حاضر به مدت ۲۰۰ ساعته که در صدر Melon 24 Hits قرار داره?

سینگل "Dynamite" دوباره به بیش از ۶۵۰.۰۰۰ شنونده‌ی خالص در ملون رسید ?

بی‌ساید موزیک‌ویدئو "Dynamite" به بیش از ' ۵۰ میلیون بازدید' در یوتیوب رسید ، این ۴۱امین موزیک ویدئو پسرا ( گروهی/سولو) هست که به این میزان بازدید در این پلتفرم دست پیدا میکنه

?آپدیت فنکافه‌ی ژاپنی بی‌تی‌اس با پیام جیهوپ به آرمیا:

" راهکارت برای در امون موندن از گرمای تابستون و سرمای زمستون چیه:
?هوپی: تازگیا هوا خیلییی گرم شده ، من دارم تموم سعیمو میکنم که غذاها و خوراکی‌های سرد و خنک بخورم ، مثلا نوشیدنی های انرژی زا و از این جور چیزا ، من آبم خیلی زیاد میخورم .. یخ برام از اوجب واجباته ، یه روش سریع واسه پایین اوردن و کم کردن گرماست..تنها راز من برای دووم اوردن دربرابر سرما هم اینه که ، من خودم به شخصه عاشق سرمام.. در مقایسه با تابستون من زمستونو دوست دارم ..وقتی هوا خیلی سرد میشه درسته که بیرون رفتن از خونه خیلی سخته ولی من دوست دارم برم بیرون و بارش برفو تماشا کنم و برفارو لمس کنم..من به شخصه آدمیم که با لذت بردن از سرما میتونم بهش غلبه کنم.."
پاسخ
 سپاس شده توسط Âɴɢ℮ℓ Evιℓ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: اخبار و چارت‌های BTS (به‌روزرسانی هر روز) - DarkLight - 03-09-2020، 19:44

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان