امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اخبار و چارت‌های Kpop

? ترجمه‌ی فوتوکارت مسیج نامجون از مرچ‌های کنسرت آنلاین BANG BANG CON

" هفتمین سالگرد، هفت نفر و آلبومی که اسمش "۷"عه.!هر جور که نگاه میکنم، عدد ۷ تبدیل به یه چیز خاص واسه من شده.حتی الان که سال ۲۰۲۰ و دارم این نامه رو مینویسم معنی بیشتری واسم پیدا میکنه،با وجود اینکه هرسال جایگاه های اولی برامون وجود داشته، اما انگار یه ۲،۳ گفتیم و به اینجا رسیدیم(زمان زود گذشته) ، آرزوی روزهای پیش‌روی خیلی بهتری رو برای آرمی و بنگتن دارم! "

? ترجمه‌ی فوتوکارت مسیج جین از مرچ‌های کنسرت آنلاین BANG BANG CON

" آرمی خیلی ممنونم ازتون، ۷ سالِ گذشته رو با شادی و خوشحالی زندگی کردم ، آرمی هامون، شماهم خوشحال باشید نه واسه ۷ سال بلکه واسه ۷۰ سال،اصن واسه ۷۰۰ سال! "

? ترجمه‌ی فوتوکارت مسیج یونگی از مرچ‌های کنسرت آنلاین BANG BANG CON

" هنوز یه چیزایی ازین خاطره یادمه،روز دبیومون، خوشحالی و حمایت فن هامون، و احساسات خودمون که بالاخره تونستیم دبیو کنیم.هنوزم که میرم رو استیج همون حس اون روز میاد سراغم،لازم نیست پشیمون باشید که از روز دبیومون باهامون همراه نبودین ، چون هر لحظه که میگذره همون حس لحظه ی دبیومونو داره.روزی که شما برای اولین بار مارو دیدین ،انگار ما همون روز دبیو کردیم.همیشه ازتون ممنونم، دوستتون دارم "

? ترجمه‌ی فوتوکارت مسیج هوپی از مرچ‌های کنسرت آنلاین BANG BANG CON

" بابت هفتمین سالگرد ازتون ممنونم ،هفت سالیه که با آرمی گذروندیم، هوپی دیوونه وار عاشقتونه.."

? ترجمه‌ی فوتوکارت مسیج جیمین از مرچ‌های کنسرت آنلاین BANG BANG CON

" لحظه ی اول دبیومون هیچ وقت از ذهنمون پاک نمیشه.اون موقع که هیچی نداشتیم،همون چیزهای غیر جزئی یکی یکی کنار هم جمع شدن و تا الان تبدیل به "ما" شدن!و فقط بخاطر اینه که شما تموم مدت کنارمون بودین،ما قابلیت اینو داریم که بالاتر بریم و پیشرفت کنیم و به اینجا برسیم حتی با اینکه یه وقتایی خسته میشیم و از پا میوفتیم بخاطر شما لبخند میزنیم ،از این به بعد هم همینطور،حتی بعد از اینکه سال ها بگذره،ما هیچ وقت فراموش نمیکنیم که شما کنارمون بودید، ازتون ممنون و عاشقتونم.."
پاسخ
 سپاس شده توسط Âɴɢ℮ℓ Evιℓ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: اخبار و چارت‌های BTS (به‌روزرسانی هر روز) - DarkLight - 07-09-2020، 13:35

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان