امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اخبار و چارت‌های Kpop

سینگل Dynamite در ساعت ۲۲:۳۰ شب به وقت کره ، به ۱۵۰امین پرفکت آل‌کیل خودش دست پیدا کرد ، این اهنگ همچنان چهارمین آهنگ تاریخ با بیشترین تعداد پرفکت آل‌کیل در چارتهای کره‌ای میباشد ?

?آپدیت فنکافه‌ی ژاپنی بی‌تی‌اس با پیام کوکی به آرمیا:

" آهنگ پیشنهادی بی‌تی‌اس برای رو مود آوردن حس و حالتون :
?کوکی: من خودم به شخصه ، دلم میخواد آهنگ Euphoria رو پیشنهاد بکنم ، لیریکش واقعااا دلنشینه مگه نه؟؟ " تو خورشیدی هستی که دوباره تو زندگی من طلوع کردی ، این دستایی رو که الان گرفتی هیچ وقت ول نکن " اینا لیریکشن.. آهنگ خیلی عالیه ولی لیریکاش انگاری مثل تک تک حرفایین که به آرمی گفته میشه ، این یکی از آهنگایی که دوست دارم بخونمش هم، هست و برای همینم من یوفوریارو انتخاب میکنم..* میخونه*
تو دلیل خوشحالی منی? "

بی‌تی‌اس با موزیک‌ویدئوی 'Boy With Luv' برنده‌ی جایزه‌ی Best Music Video از مراسم iHeartRadio Music Awards سال ۲۰۲۰ شد ??

?ترجمه‌ی صحبت‌های پسرا:

?پسرا: سلام ما بی تی اسیم
?مونی: ما یه پیام از آی هارت رادیو دریافت کردیم که حامل خبر هیچان انگیزیه اونم اینه که بخاطر شما آرمی ، ما برنده‌ی جایزه‌ی بهترین موزیک ویدئو در مراسم iHeartRadio2020 شدیم..پسرا عاشق اینن ...
?پسرا: هیییی
?مونی: میخواییم از همتون بابت این که بهمون رای دادین، تشکر کنیم و همچنین از دوست عزیزمون هالزی که تو این آهنگ به جمعمون پیوست هم ممنونیم ..آی هارت رادیو ازت ممنونیم و عاشقتیم.."

بی‌تی‌اس برای سومین سال متوالی برنده‌ی جایزه‌ی Best Fan Army از مراسم iHeartRadio Music Awards سال ۲۰۲۰ شدند ??

?ترجمه‌ی صحبت‌های پسرا:

?پسرا: سلام ما بی‌‌تی‌اسیم..
?هوپی: جایزه‌ی best fan army مباااارکههه..این جایزه مال شماست ‌..
?مونی: شما همراه ما بودین . ما واقعا نمیتونیم با کلمات این که این چقدر برامون ارزشمند و با معناست رو بیان کنیم
?یونگی: بی‌تی‌اس تو طول این هفت سال پا برجا بود و این واقعا محشره
?جین: و این ها تماما بخاطر شماست ، شما میتونید هرچیزیو ممکن کنید.
?مونی: درسته
?جیمین: موسیقی و اجرای ما تماما برای شماست و شما همه‌ی امید ما و تموم چیزی که بهش نیاز داریم هستین
?کوکی: خیلی ازتون ممنونیم که از موسیقیمون همونقدر که در حد توان انجامش میدیم عشق میورزین و لذت میبرین..
?ته‌هیونگ: ارمی ما عاشقتونیم ..ازتون ممنونیم و جایزتون رو بهتون تبریک میگیم ..
?پسرا : ممنونیم، سپاسگزاریم
پاسخ
 سپاس شده توسط Âɴɢ℮ℓ Evιℓ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: اخبار و چارت‌های BTS (به‌روزرسانی هر روز) - DarkLight - 08-09-2020، 8:17

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان