امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اخبار و چارت‌های Kpop

در تاریخ ۱۱ ژانویه سال ۲۰۲۰ ، ته‌هیونگ وی‌ورسش رو با عکسی از خودش که سوار مترو شده بود آپدیت کرد ، یکی از آرمیا ته‌هیونگ و دوستش رو تو مترو دیده بوده و به تازگی داستانش رو با آرمیا به اشتراک گذاشته ، ماهم داستانشو از زبون خودش براتون میزاریم، امیدواریم لذت ببرید ?

وقتی داشتم میرفتم تا دوستمو ببینم ، وی رو دیدم...البته اولش نفهمیدم اون تهیونگه، چون کلاه و ماسک زده بود و همه چیشو پوشونده بود ، میدونین چجوریه دیگه ، تومترو کسی به کسی توجه نمیکنه..

وی و دوستش دوتایی باهم وارد مترو شدن ، هردوتاشون قد بلند و معمولی بودن و دوستی که کنار وی بود واقعا جذاب بود ، محو‌ اون دوست خوشگلش شده بودم که یهو حواسم به وی جمع شد ، به هر حال اون یارو خوشتیپه یه صندلی اون‌طرف‌تر من نشست و باید بگم ‌که بنده کلا روی اون زوم کرده بودم.. اونی که رو به روی اون‌پسر خوشگله نشسته بود ماسک و کلاهشو در آورد و موهاشو زد عقب، آقا من تازه اون موقع فهمیدم این که میگن یکی دورش هاله‌ی نورانی داره یعنی چی
مطمئنم هرکی میدیدش میتونست این هاله رو ببینه اصلا انگار رو پیشونیش نوشته بودن "من تهیونگم" ..

من از شدت تعجب دهنم باز مونده بود و دستمو گرفته بودم جلو دهنم، ولی خب اون موقع خیلی شلوغ نبود و بیشتر صندلیا خالی بودن ، واسه همین کسی نبود که خیلی بخواد به یه جوون توجه کنه و من تنها کسی بودم که متوجه این قضیه شدم..

اگه بخوام شخصا ویژگیای ظاهریشو توصیف کنم باید بگم که اون برنزه بود،برنزه‌تر از اونی که فکر میکردم ولی صورتش اندازه یه مشت ، کوچولو بود.. دماغش وسط اون صورت کوچولوش بود...واقعا اثر هنری بود انگار خدا برای ساختن دماغش پنج سال وقت گذاشته بود.. خط فکش خیلی صاف و صوف و مرگ بود..
من کامنتای زیادی دیدم که میگن صورت ته بزرگه ولی بچه‌ها اصلا اینجوری نیست واقعا اینجوری نیست ، صورت تهیونگ کوچیکه،و خیلی جذابه و صرفا فقط خوشتیپ نیست،چجوری بگم انگاری همه ادمای اونجا دو بعدی بودن و ته‌هیونگ خودش به تنهایی سه بعدی بود ( بین بقیه برجسته بود، از بس خاص و تک بود)
دقیقا همچین حسی داشت..

انگاری اون یه چندتایی عکس گرفت و دوباره ماسکشو زد ، نتونستم صورتشو خیلی ببینم ولی اون آدم معمولی(دوستش) و تهیونگ خیلی صمیمی به نظر میومدن و حتی یه جورایی شبیه هم بودن..
پاسخ
 سپاس شده توسط Âɴɢ℮ℓ Evιℓ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: اخبار و چارت‌های BTS (به‌روزرسانی هر روز) - DarkLight - 08-09-2020، 22:43

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان