امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اخبار و چارت‌های Kpop

.•°●══❂══┅┄

سینگل "Dynamite" این هفته در رتبه‌ی ۱۸ چارت رسمی سینگل‌های انگلستان قرار گرفت ، این اولین آهنگ بی‌تی‌اسه که ۳ هفته رو در Top20 این چارت میگذرونه ??

.•°●══❂══┅┄

آرتیستها با بیشترین تعداد آهنگی که در سال ۲۰۲۰ در صدر آیتونز آمریکا داشتن :

1 BTS — 11 Songs
2 Nicki Minaj — 6 Songs

.•°●════┅┄

هشتک #/Dynamite8thWin ترند چهارم دنیا در توییتر

.•°●════┅┄

آپدیت توییتر BTS Universe Story

" خورشید، تو این چهار روز غروب نکرده.
جیمین غیبش زده و ته‌هیونگم منتظرشه.
یه روز ، دوتا مرد باهاش حرف زدن...
اون باید سر وقت خودشو از این معرکه خلاص کنه و فرار کنه؟
چه چیزیو انتخاب میکنید؟
پاسخ درست بدید تا داستان بعدی معلوم بشه..

گزینه‌یA : باغ وحش
گزینه‌یB : کلانتری
•• √ به این لینک برید و گزینه‌ی موردنظرتونو انتخاب کنید

#/ داستان دنیای بی‌تی‌اس_جایی که خورشید هرگز غروب نمیکنه
#/ همین الانPreRegister کنید "

.•°●════┅┄

سینگل Dynamite در ساعت ۱۹:۳۰ به وقت کره ، به ۲۷۰امین پرفکت آل‌کیل خودش دست پیدا کرد ?

.•°●════┅┄

سینگل "Dynamite" با کسب ۵۹۹۹ هزار اسپین و ۲۳.۴۷۶ میلیون شنونده ، همچنان در رتبه‌ی ۱۶ رادیو پاپ آمریکا قرار داره ???

.•°●════┅┄

وضعیت سینگل "Dynamite" در Top200 چارتهای روزانه‌ی اسپاتیفای ، این سینگل به مدت ۲۱ روز متوالیه( ۳ هفته) که در Top5 اسپاتیفای جهانی حضور داره ، پسرا اولین اکت کره‌ایی هستن که به این موفقیت دست پیدا میکنن

• ?Global: 4 (=) — 3,953,132

• ??US: 11 (=) — 700,166

.•°●════┅┄

آپدیت توییتر MBC RADIO با اعلام خبر حضور بی‌تی‌اس در برنامه‌ی رادیو‌ایِ Bae Cheol Soo’s Music Camp در تاریخ ۱۴ سپتامبر ??

.•°●════┅┄

جیمی فالون در برنامه‌ی اخیرش به صدرنشینی سینگل Dynamite در چارت Hot100 بیلبورد اشاره کرد ?

.•°●════┅┄

سینگل "Dynamite" با کسب ۲۴۴.۴۰۰ لایک از آهنگ ON پیشی گرفت و تبدیل به آهنگی از یک گروه آیدل با بیشترین تعداد لایک در ملون شد ،آهنگ‌ها با بیشترین تعداد لایک در ملون عبارتند از:

• 1. IU & Suga 'Eight' — 314,000
• 2. Zico 'Any Song' — 246,000
• 3. (+1) BTS 'Dynamite' — 244,400 ?
• 4. (-1) BTS 'ON' — 244,300

.•°●════┅┄

ترکِ Filter از جیمین تنها با گذشت ۲۰۴ روزاز انتشارش به بیش از ۸۰ میلیون استریم در اسپاتیفای رسید و تبدیل به سریع‌ترین سولو آهنگ از یک اکت مرد کره‌ای شد که به این میزان استریم در این پلتفرم و در کمترین زمان ممکن دست پیدا میکنه ?

.•°●════┅┄

?? BIRTHDAY

" خیلی تو قلبم احساس سنگینی میکنم..حتی جرات نمیکنم بگم که میتونم حال و اوضاع و حس و حالِ آدمایی که دارن این شرایط سختو میگذرونن و باهاش دست و پنجه نرم میکننو درک میکنم ، اما آهنگمون Dynamite نمیتونست تو دنیایی که هیچ اثری از کووید ۱۹ توش وجود نداشته باشه ، منتشر بشه. جدی میگم..
یه ضرب المثل چینی هست که میگه ، من ایمان دارم که اگه یه چیز بد پیش بیاد ، قطعا چیزای خوبی رو هم به دنبال خودش داره..وقتی شبه ، سایه هم طولانی و بزرگه ولی بازم با این وجود ایمان دارم که خورشید بالاخره طلوع میکنه.. آدمای زیادی دارن تو این دوره‌ی زمانی ، رنج میکشن و سختی میبینن ولی ماهم بهترینمونو انجام میدیم و سخت تلاش میکنیم ، برای همینم من امیدوارم که همه انرژی بگیرن و واقعااا از ته دلم امیدوارم سالم و سلامت باشن..ممنونم..

- کیم نامجون « Interview With News9 » "

?? Happy Our Leader Day ~

.•°●══❂══┅┄

آپدیت توییتر رسمی بی تی اس| 200911

[#/تولد آر ام مبارک]
0912 تولدت مبارک
آر ام
بیشتر از کلمه‌ی دوستت دارم ، عاشقتم???
#/آر ام #/کیم نامجون #/ناموجون #/تولد نامجونه #/نامجون باید خوشحال باشه ، مهم نیست چی بشه ، باشه ؟ "

.•°●══❂══┅┄

?ترجمه‌ی نوشته‌ی نامجون:

" الان دیگه تولد ۲۷سالگیمه..سن فوق‌العاده‌ای به نظر میرسه ، ولی اونقدرا هم اینجوری نیست مگه نه؟ امسالو هم سالم و سلامت باشین و با شادی و خوشحالی سپریش کنید ..زیادی به خودتون استرس وارد نکنید . من از همه بیشتر عاشقتونم ،اینو میدونید دیگه مگه نه؟ بیاید قوی بمونیم..من همیشه‌ی خدا ازتون ممنونم.. "

طبق اعلام برنامه‌ی ILAND ، بی‌تی‌اس در اپیزود پایانی این برنامه که جمعه‌ی هفته‌ی آینده ۱۸ام سپتامبر ساعت ۱۵:۳۰ به وقت ایران پخش میشه ، حضور خواهند داشت ??

آپدیت توییتر جین | 200911

" نامجونا تولدت مبارک
تولدت مبارک داداش "
* حرف‌هایی که تو ویدئو میزنه هم مشابه کپشن پستشه *
پاسخ
 سپاس شده توسط Âɴɢ℮ℓ Evιℓ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: اخبار و چارت‌های BTS (به‌روزرسانی هر روز) - DarkLight - 12-09-2020، 13:22

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان