امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اخبار و چارت‌های Kpop

وی‌لایو تولد مونی~

" مونی تو وی‌لایو امروزش گفته که در حال حاضر غذاشونو خوردن و منتظرن تا اجراشونو تو NTV The Music Day ببینن ..

در ادامه هم گفته که دوستاش هرچیو که بین آرمیا ترند بشه بهش میگن ، و اینو میدونه که بعد از مصاحبشون با ask Anything ( بخاطر بازوان جذابش) کلی ارمیا میم ساختن ، و گفته که بدنش هنوز اونقدراهم بزرگ و و‌رزیده نشده و این که به سخت ورزش کردن ادامه میده و امیدواره که اوایل یا اواسط سال جدید یه بدن توپ بسازه

- در مورد آلبوم جدید هم گفته که پسرا دارن سخت روی البوم جدید کار میکنن و اعضا خیلی تو این آلبوم مشارکت دارن ولی دیگه نمیتونه بیشتر از این چیزی بگه چون میترسه لو بده و اسپویل کنه

- گفته که اونم برنامه‌ی In The SOOP رو میبینه و فهمیده که همیشه‌ی خدا توش نامرتب بوده

مونی تو لایو گفته که بیاید بعد کووید ۱۹ بلافاصله همو ببینیم و همو بغل کنیم و تو چشمای همدیگه نگاه کنیم

.•°●══❂══┅┄

وی‌لایو تولد مونی~?

" ?مونی: ما یه عالمه چیز میز فیلمبرداری کردیم که قراره منتشر بشن ، البوممون قراره منتشر بشه ، و ما برای کنسرتم کلی تدارک دیدیم و تلاش کردیم.. واقعا سخت تلاشمونو کردیم و آماده شدیم "

.•°●══❂══┅┄

وی‌لایو تولد مونی~?

" دستتونو بدید به من ، بیاید این زمستونو پشت سر بزاریم و همدیگه رو تو یه روزی بهاری ملاقات کنیم.. "

.•°●══❂══┅┄

وی‌لایو تولد مونی~?

" ?مونی: اه اره.. من راجب سری میمِ ممبرنیم ( بخاطر بازوهای مونی تو مصاحبه‌ی Ask Anything آرمی شروع به میم ساختن باهاش کردن) میدونم .. بازوهای من اونجا خیلی بزرگ به نظر میرسیدن ولی در واقع ، اینجوری نیست که بدن من یهویی بزرگ شده باشه ، دلیل این که بازوهام اونجوری به نظر میرسیدن ، همش بخاطر سایز تیشرتی بود که پوشیده بودم و اینکه یه خورده تنگ بودش "

.•°●══❂══┅┄

وی‌لایو تولد مونی~?

" آرمی: شوهرم

*(تو کره‌ای واژه‌ی نامپیون به دومعناست یکی شوهر و یکی دیگه هم کنار تو ، که مونی اینجا زیرکانه جواب ارمیه رو میده)

?مونی: آه خیلی خوبه ، کنار تو و کنار من "

وی‌لایو تولد مونی~

" ?کوکی: آرمی ، دلمون براتون تنگ شده!! دلمون براتون تنگ شده آرمی
?جین: حواست باشه بعد این که خوردی اگه چیزی مونده بود بقیه کیکو با خودت بیاری
.•°●══❂══┅┄

وی‌لایو تولد مونی~?

" ?هوپی: جین ! جین! هم الان پاشده
?مونی: هیونگ چرا چشمات قرمزه؟
?هوپی: چرا چهرت خوابالوعه؟
?کوکی: اینجا آب دهنت ریخته؟
?مونی: پاکش کردی؟
?جین: نخیرم اب دهنم نریخته "

.•°●══❂══┅┄
پاسخ
 سپاس شده توسط Âɴɢ℮ℓ Evιℓ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: اخبار و چارت‌های BTS (به‌روزرسانی هر روز) - DarkLight - 12-09-2020، 15:19

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان