امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اخبار و چارت‌های Kpop

اکت‌های آسیایی با بیشترین تعداد ورودی در چارت Digital Song Sales بیلبورد ، به این صورت میباشد :

-1 BTS → 45
-2 SUGA → 15

.•°●════┅┄

بی‌تی‌اس قراره ۵ شب از تاریخ ۲۸ام سپتامبر در برنامه‌ی The Tonight Show با جیمی فالون حضور داشته باشن که شامل اجراهای معرکه‌ و خاصی از پسرا از جمله اجرای آهنگ Dynamite ، مصاحبه‌ با جیمی فالون و برنامه‌‌ها و سرگرمی‌های دیگه خواهد بود ، گفته شده بی‌تی‌اس در تاریخ ۳۰ام سپتامبر مهمان این برنامه هستن(به صورت مجازی) ??

.•°●════┅┄

بی‌تی‌اس برای دومین سال متوالی در کتگوریِ " Top duo/Group " مراسم Billboard Music Awards 2020 نامزد دریافت جایزه میباشد ?

? BTS
? DanAndShay
? jonasbrothers
? maroon5
? PanicAtTheDisco

.•°●════┅┄

به این ترتیب ، بی‌تی‌اس برای دومین سال متوالی نامزد دریافت جایزه در هر دوکتگوری "Top Duo/Group" و "Top Social Artist" باهم در مراسم "Billboard Music Awards 2020" شد ??

.•°●════┅┄

شروع هفته‌ی بی‌تی‌اس در برنامه‌ی The Tonight Show جیمی فالون ، به وقت ایران از ۲۹ام سپتامبر ساعت ۷:۰۵ صبح خواهد بود??

?پخش این برنامه به وقت ایران:
- از ۲۹ام سپتامبر تا ۳ام اکتبر
- ساعت ۷:۰۵ صبح
- پسرا ۱ام اکتبر مهمان ویژه خواهند بود

.•°●════┅┄

چنل یوتیوب BANGTANTV به بیش از ۳۷ میلیون سابسکرایب رسید و همچنان چنل یوتیوبی از یک گروه پسر با بیشترین تعداد سابسکرایب در یوتیوب جهانی میباشد?

.•°●════┅┄

آهنگ "My Time" جونگ‌کوک به بیش از ۷۰ میلیون استریم در اسپاتیفای رسید ?

.•°●════┅┄

آپدیت توییتر Jimmy Fallon

" نگه داشتنش به عنوان یه راز کار خیلیییی سختی بود. هفته‌ی بی‌تی‌اس!!!! هفته‌ی آینده ،شروع از ۲۸ام سپتامبر .xo چیمی #/هفته‌ی بی‌تی‌اس #/بازی #/مصاحبه #/۵تا اجرا #/BTSonFallon "

.•°●════┅┄

?آپدیت فنکافه‌ی ژاپنی بی‌تی‌اس با پیام یونگی به آرمیا:

" •چه زمانی از روزو‌ دوست داری؟
?یونگی: من عاشق تایم قبل از خوابیدنم..وقت اضافی دارم و میتونم دوش بگیرم ، دندونامو مسواک بزنم و تخت دراز بکشم و وقتی دارم چیز میزامو مرتب میکنم ، اخبار نگاه کنم..به نظرم این تایم فیتِ منه..اوم حدود ساعتای ۱ الی ۲ شب..اگه شبا زود نخوابم فرداش احساس خستگی میکنم ولی آخه نمیتونمم شبا زود بخوابم‌.. یه عالمه کار دارم که انجام بدم..این روزا میشه یه عالمه کتاب الکترونیکی خوند، مگه نه؟ برای همینم من اینکارو میکنم..واقعااا دوره زمونه‌ی خوبیه ، به نظرم تو خوب دنیایی داریم زندگی میکنیم..دنیایی که توش میتونم حین این که دراز کشیدم هر کاری دلم میخوادو انجام بدم "

.•°●════┅┄
پاسخ
 سپاس شده توسط Âɴɢ℮ℓ Evιℓ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: اخبار و چارت‌های BTS (به‌روزرسانی هر روز) - DarkLight - 22-09-2020، 20:28

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان