امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اخبار و چارت‌های Kpop

آپدیت Weverse یونگی? | 201106

" سلام . شوگا هستم..
بعد از انتشار بیانیه ، آدمای زیادی دل نگرونم شدن ، من واقعا متاسفم و خیلی خیلی ازتون ممنونم..! خوشبختانه ، عمل با موفقیت انجام شد.. وضعیت الانم اینجوریه که یه خورده‌ای درد دارم ولی دیگه کاملا راحتم‌..

شغل من اجرا کردن روی استیجه و برای همینم تموم تلاشمو کردم تا عمل نکنم و تا جایی که میشه با انجام فیزیوتراپی و تزریق مواد دارویی تحملش کنم ولی چون هروقت که رو استیج میرفتم شرایطم رفته و رفته بد و بدتر میشد ، نگران شدم . برای همینم بعد از شنیدن این که سه الی چهارتا بیمارستان بهم توصیه کردن که با توجه به این وضعیتی که دارم باید عمل کنم ، منم تصمیم گرفتم اینکارو انجام بدم ... ( من واقعا خیلی راجب اینکه انجامش بدم یا نه، فکر کردم )

از اعضا برای اینکه نمیتونم برنامه‌هارو باهاشون انجام بدم معذرت میخوام و متاسفم ، از آرمیا هم معذرت میخوام.. از این بابت خیلی هم ناراحتم. بخاطر بهبودی هرچه سریع‌تر یه مدتی از همدیگه دور میشیم ولی خیلی زودِ زود برمیگردم..خیلی زیاد طول نمیکشه! یه بار دیگه ازتون معذرت میخوام و ممنونم آرمی!

┄┅ •°●°• ┅┄

فوتو کانسپت یونگی برای آلبوم BE منتشر شد ?

" #/Curated_by_BTS #/SUGA "

اخبار و چارت‌های Kpop

اخبار و چارت‌های Kpop

┄┅ •°●°• ┅┄

آپدیت سایت بیگ‌هیت با ویدئوی فوتو کانسپت یونگی برای آلبوم BE?

? : سلام به اتاق شوگا خوش‌اومدین
بنده سرپرست شوگا هستم.
آبی برای من رنگ مهمی تلقی میشه،واسه همینه که تم کل اتاق آبیه.توی این اتاق از طیف‌های متفاوت رنگ آبی استفاده شده.
ترکیب خنک و فوق‌العاده‌ی رنگ آبی و سفید باهم جذابیت فوق العاده‌ و بی نظیر این اتاق رو در حالی که با این رنگا تزئین و آراسته شده ، به ارمغان میاره.اینجا از رنگ‌های آبی روشن،آبی مخملی پررنگ و آبی تیره همرنگ‌ دریای ججو استفاده شده..دوست دارم بدونم این رنگ‌های آبی برای شما چه معنایی دارن؟ "

? : به نظرتون کدوم یکی از اشیاء اتاق منو توصیف میکنن؟گوی‌های فلزی روی زمین؟زنجیری که دور گردنمه؟
جفت دمپایی که من همینجوری بدون فکر پوشیدمشون؟
نه..
نکته‌ی مهم این اتاق آینه‌ست.
آینه‌ وسیله‌ی خاصیه.انعکاس شما رو بهتون نشون میده،باعث میشه بفهمید که واقعا وجود دارید..همه‌ی اعضا در ساخت آلبوممون BE سهم داشتن و توی اون حقیقت وجودشون و این که واقعا چه کسی هستن رو بازتاب و نشون دادن.
همین باعث میشه که بیشتر منتظرش باشم.. "

┄┅ •°●°• ┅┄

کاور نسخه‌ی ویژه‌‌ی مجله‌ی Rolling Stone هند برای ماه نوامبر با عکسی از بی‌تی‌اس ?✨

اخبار و چارت‌های Kpop
┄┅ •°●°• ┅┄
پاسخ
 سپاس شده توسط Âɴɢ℮ℓ Evιℓ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: اخبار و چارت‌هایTXT& StrayKids & BTS (به‌روزرسانی هر روز) - DarkLight - 06-11-2020، 20:32

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان