امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اخبار و چارت‌های Kpop

- ??کنفرانس خبری آلبوم "BE"

• جیمین: آهنگِ Fly To My Room ، فکرکنم همه از وقتی که اسم این آهنگو تو ترک لیست دیدن فهمیدن چه آهنگ بی نظیریه... این یونیت ترکِ جیهوپ ، شوگا و وی و منه.. این آهنگ یه ترکیب منحصر بفردی داره..در حال حاضر ما نمیتونیم آزادانه به اینو و اونور سفر کنیم و برای همینم این آهنگ از اینکه ایده‌ی سفرکردن میتونه تغییر کنه ، شروع شد و آهنگ باحال و سرگرم کننده‌ایه..

• وی: آهنگِ Blue &Grey ؛ این آهنگیه که من تو نوشتنش نقش داشتم.یه آهنگ با ژانر پاپ آکوستیک ..من راجب استرسا و نا امیدهایی که در درونمون وجود داره درست مثل رنگ آبی و خاکستری نوشتم‌..متن آهنگ ممکنه غمگین باشه ولی صدای گیتار خیلی آروم و دلگرم کنندست..

• جین: ترکِ Telepathy ، رترو پاپ دیسکو..ازونجایی که رتروعه پس یه آهنگ سرگرم کننده و باحاله‌‌..شوگا این آهنگو ساخته .. بخاطر کووید ۱۹ ما حقیقت اینکه چقدر از اینکه نمیتونیم طرفدارامونو ببینیم ، ناراحتیم رو بیان کردیم..وقتی طرفدارامونو میبینیم شادترین و خوشبخت ترین آدم رو زمینیم..الان از همدیگه دوریم ، ولی همیشه باهمیم..این آهنگ اون امیدو بیان و به تصویر میکشه

• هوپی: ترکِ Dis-ease ؛ این آهنگیه که من خیلی توش نقش داشتم و فکرمیکنم ایمپک زیادی برای زمان حال داره‌..هرکسی یه جور درگیری درونی و روحی داره..دوران استراحتی که بخاطر این پاندمی بهم داده شد نه تنها برام راحت نبود بلکه ناراحت کننده بود..بی‌تی‌اس چیزای زیادی رو پشت سر گذاشته و برای همینم این آهنگ این رو بیان میکنه..

• جونگ‌کوک: ترکِ Stay ؛ یونیتِ من و جین و آر ام که توش شرکت داشتیمه..این آهنگ یه وایب تازه‌ای داره و برای همینم یه آهنگ با یه وایب خوب و تازست..یه آهنگ باحال و در عین حال هم خیلی عالیه..ممکنه از هم دور باشیم ولی همیشه باهمیم..خیلی باحاله برای همینم کلی بهش گوش بدید..

• مونی: Skit ؛ این اولین اسکیت ما طی این ۳ ساله  ، ما فقط همینجور میکروفونو روشن کردیم و راجب اون موقع که تو صدر هات ۱۰۰ بیلبورد قرار گرفتیم حرف زدیم و ادیتش کردیم

┄┅ •°●°• ┅┄

? موزیک ویدئوی "Life Goes ON" منتشر شد

◽️ “ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://youtu.be/-5q5mZbe3V8  ”

- ❕(بازدید ، لایک ، کامنت فراموشتون نشه + نحوه‌ی صحیح بازدید زدن در این پلتفرم )

┄┅ •°●°• ┅┄

- ? Stream BE Album

•• وضعیت چارتِ Melon 5 Minute :

1 Life Goes ON
2 Fly To my Room
3 Dynamite

┄┅ •°●°• ┅┄

- ? Stream BE Album

" ترکِ Life Goes ON با رتبه‌ی ۱۰ در پلی‌لیستِ New Music Daily اپل میوزیک دبیو کرد "

┄┅ •°●°• ┅┄

- ? Stream BE Album

" ترکِ Life Goes ON با رتبه‌ی ۸ در پلی‌لیستِ New Music Friday اسپاتیفای دبیو کرد "

┄┅ •°●°• ┅┄

- ? Stream BE Album

" آلبوم BE تا ساعت ۲:۲۴ ظهر به وقت کره حدود ۹۲۳.۹۲۰ هزار نسخه در Hanteo فروش داشته است  "

┄┅ •°●°• ┅┄
پاسخ
 سپاس شده توسط Âɴɢ℮ℓ Evιℓ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: اخبار و چارت‌هایTXT& StrayKids & BTS (به‌روزرسانی هر روز) - DarkLight - 20-11-2020، 8:28

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان