امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اخبار و چارت‌های Kpop

? ترجمه ی نامه ی جین به آرمی در وبلاگ بیگ هیت به دنبال انتشار آهنگ Abyss :

" سلام به همگی.من جین هستم..
مدتی پیش توی کنفرانس مطبوعاتی ، گفتم که"نمیخوام احساسات غمگینم رو با فن ها به اشتراک بذارم.چون تمایل دارم فقط چیزهای خوب رو بهشون نشون بدم.ولی اگر این اشتراک احساسات از طریق موسیقی بخواد باشه،شرایط فرق میکنه.من عادت ندارم که احساساتم رو با دیگران به اشتراک بذارم،اما انجام اینکار از طریق موسیقی،مشکلی نداره"

واقعیتش،اخیرا به طور خیلی جدی احساس خستگی و درموندگی میکردم و فکر میکنم علتش اینه که زیادی در مورد خودم فکر کردم.افراد زیادی بخاطر رتبه یک بیلبوردمون،بهم تبریک گفتن و این باعث شد با خودم فکر کنم"آیا من لایق چنین موفقیتی هستم؟" واقعیتش آدمهای زیادی هستن که بیشتر از من به موسیقی عشق میورزن و کارشون خیلی بهتر از منه برای همین باعث شد فکر کنم"آیا لیاقت چنین لذت و تبریکهایی برای موفقیتم دارم؟

"این مدت به یه همچین چیزایی فکر کردم و باعث شد روحیه‌ام رو از دست بدم و بخوام از همه چیز دست بکشم.درباره ی این موضوع با بنگ پی‌دی صحبت کردم و ایشون تو این زمینه بهم مشاوره داد.بهم پیشنهاد داد که احساساتم درباره این موضوع رو،از طریق یه آهنگ،بیان کنم.بهش گفتم که"من اعتماد بنفس کافی برای اینکارو ندارم و اگه نتونم یه محصول نهایی خوب منتشر کنم،اونم تو این برهه زمانی،اوضاع برام خیلی سخت میشه." بنگ پی‌دی گفت"اصلا مهم نیست.ولی اگه اینکار رو بکنی،مطمئنم که نتیجه عالی خواهد شد."گفتش که کسی رو پیدا میکنه که با من مَچ باشه و اینجوری شد که با آهنگساز "گی بوم جو" آشنا شدم و باهاش در مورد احساساتم و کلی موضوع دیگه،صحبت کردم.

ایشون فرد مثبت و روشنی‌ هست.گفت که میخواد کمکم کنه و با انرژی مثبتش حال من رو بهتر کرد."بیا در مورد نگرانی هات بنویسیم.اگه نتیجه خوب نبود،میتونیم دوباره امتحان کنیم." بعد از اینکه درباره کلی مسائل مختلف،با هم صحبت کردیم،من احساساتم رو داخل یه آهنگ قرار دادم. هر اون چیزی رو که میخواستم از طریق این آهنگ بیان کنم،گفتم و در نهایت abyys کامل شد.

دوست دارم یبار دیگه از آقای گی بوم جو تشکر کنم. چون آهنگ غمگینیه ،زیاد با جو تولدم سازگاری نداره ولی اگه تو روز تولدم،منتشرش نمیکردم باعث میشد نظرم نسبت بهش عوض بشه.برای همین abyys رو تو روز تولدم منتشر کردم.
آرمی های عزیزم ، حتی اگه نواقصی داشته باشه،لطفا با دقت به abyys گوش بدین.

پ.ن:ممنون از لیدر عزیزمون که لیرکهای کورس آهنگ رو نوشت.

┄┅ •°❂°• ┅┄

✴️ وضعیت بی تی اس در چارتهای پایان سال بیلبورد به این صورت میباشد:

Billboard 200 Year End Charts:
- Artists:
18. BTS

- Artists - Duo/Group:
1. BTS

- Albums:
20. Map Of The Soul: 7
〰️

Billboard Hot 100 Year End Charts:
- Artists:
42. BTS

- Artists - Duo/Group:
3. BTS

- Songs:
38. Dynamite
〰️

Billboard Independent Year End Charts
- Independent Artists:
2. BTS

- Independent Albums:
2. Map Of The Soul: 7
13. Love Yourself: Answer
〰️

Billboard Digital Song Sales Year End Charts
- Artists:
1. BTS

- Songs:
1. Dynamite
44. ON

┄┅ •°❂°• ┅┄

✴️ وضعیت بی تی اس در چارتهای پایان سال بیلبورد به این صورت میباشد:

Billboard Streaming Songs Year End Charts
- On-Demand Streaming Songs:
50. Dynamite
〰️

Billboard World Year End Charts
- World Album Artists:
1. BTS
10. Agust D

- World Albums:
1. Map Of The Soul: 7
2. Love Yourself: Answer
6. Map Of The Soul: Persona
9. MOTS 7 ~The Journey~
10. Love Yourself: Tear
13. BTS WORLD
14. You Never Walk Alone
15. D-2
〰️

Billboard Overall Year End Charts
- Top Artists:
18. BTS

- Top Duo/Group:
1. BTS

- Social 50:
1. BTS

┄┅ •°❂°• ┅┄

?بی تی اس امسال موفق شد برای اولین بار در این هفت چارت پایان سال بیلبورد حضور پیدا کنه:

• Hot 100
• Digital Song Sales
• Digital Song Sales Artist
• On-demand Streaming Songs
• Pop Songs Airplay
• Hot 100 Artists
• Hot 100 Artists — Duo / Group

┄┅ •°❂°• ┅┄

?رکوردهای بی تی اس به دنبال حضور در چارتهای پایان سال بیلبورد:

- آلبوم Map Of The Soul:7 با قرار گرفتن در رتبه 20ام چارت پایان سال Billboard200 Album تبدیل به اولین آلبوم بی تی اس شد که در Top20 این چارت قرار میگیره ؛ به علاوه این بالاترین رتبه ایه که یه گروه موفق میشه در سال 2020 وارد این چارت بشه..

- سینگل Dynamite با قرار گرفتن در رتبه ی 45ام چارت پایان سال Pop Songs تبدیل به اولین آهنگ از یک آرتیست کره ای شد که موفق میشه در این چارت حضور پیدا بکنه

- با قرار گرفتن سینگل Dynamite در رتبه ی 38ام چارت پایان سال Hot100 ، بی تی اس برای اولین بار در این لیست حضور پیدا کرد ؛ به علاوه بی تی اس با پیشی از PSY که پیش تر در سال 2012 دررتبه ی 47ام این چارت قرار گرفته بود ، آهنگی از یک اکت کره ای با بالاترین رتبه در تاریخ این چارت شد

-بی تی اس برای اولین بار موفق شد در چارت پایان سال "Top Artists - Duo/Group" قرار بگیره

- بی تی اس به مدت چهار سال هست که در صدر چارت پایان سال Social50 بیلبورد حضور داره

┄┅ •°❂°• ┅┄
پاسخ
 سپاس شده توسط Âɴɢ℮ℓ Evιℓ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: اخبار و چارت‌هایTXT& StrayKids & BTS (به‌روزرسانی هر روز) - DarkLight - 03-12-2020، 23:47

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان