امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اخبار و چارت‌های Kpop

?IRBANGTAN?:
آپدیت توییتر جونگ‌کوک | 210218

" تولدت مبارکککک Smile
جانگ : جانگ‌نیونگ ( حقا که تو )
هو : هوسیکی هستی *
سوک : سوک‌سم ، نوگوری ، اوجیگو ** (سه ، چهار ، پنج)

#/تولد هوبی مبارک #/JJK "

* لقب هوپی که در آهنگ‌های My City و Where You From ازش استفاده شده بود
* شمارش اعداد ۳ و ۴ و ۵ به کره‌ای

#twt
┄┅ •°?°• ┅┄
@IRBANGTAN
┄┅ •°❂°• ┅┄

کات مصاحبه‌ی بی‌تی‌اس با رسانه‌های ژاپنی به دنبال خبر همکاری بی‌تی‌اس و گروه بک نامبر برای ورژن فیلم سینمایی Signal ?

#Video 210218
┄┅ •°?°• ┅┄
@IRBANGTAN
┄┅ •°❂°• ┅┄

? ترجمه‌ی صحبت‌های پسرا:

?کوکی:سلام به بینندگان Peachke

• بی‌تی‌اس: سلام ما بی‌تی‌اس هستیم!

?مونی: ما برای درامای Signal آهنگ "Don't Leave Me" رو خوندیم.از این که بگذریم، ما آهنگ تم یه فیلم رو خوندییمم. خیلی به خاطرش خوشحالیم و منتظرش هستیم.

?کوکی: ما و گروه بک‌نامبر باهم آهنگ رو ساختیم. وقتی که دموی آهنگو از شیمیزو‌سان گرفتیم، ملودیش خیلی خوب بود و واقعا باهاش حال کردیم.

?جین:ما که موقع کار کردن روی آهنگ واقعا عاشقش شده بودیم پس امیدواریم شما هم ازش خوشتون بیاد.

?جیمین:این آهنگ به سبک Balad هست و ملودی و لیریک بسیار غمگینی داره پس احتمالا آهنگی بشه که خیلیا رو به گریه بندازه.

?ته‌هیونگ: آهنگمون قراره با لیست کردیت آخر سریال پخش بشه.نمیتونیم درباره ی جزئیاتش چیزی بگیم ولی امیدواریم از تماشای فیلم همراه با آهنگ ما لذت ببرین.

?هوبی(مخاطبش ساکاگوچی‌سانه): یعنی اجرایی که قراره توی فیلم نشون بدین چطوری میتونه باشه؟من که خیلی منتظرشم. ما خیلی نتونستیم همو ببینیم واسه همین منتظر روزیم که بتونیم دوباره همو ملاقات کنیم..

#Trans 210218
┄┅ •°?°• ┅┄
@IRBANGTAN
┄┅ •°❂°• ┅┄

آپدیت توییتر MTV با ویدئوای از بی‌تی‌اس که در اون کاوری برای آلبوم BE طراحی میکنن ، اجرای بی‌تی‌اس در برنامه‌ی MTV Unplugged در تاریخ ۲۵ام فوریه ساعت ۵:۳۰ صبح به وقت ایران پخش خواهد شد ?

#Update 210218
┄┅ •°?°• ┅┄
@IRBANGTAN
┄┅ •°❂°• ┅┄

•• ترجمه‌ی صحبت‌های پسرا:

?هوبی: من BE رو به شکل ابرای پف پفی کشیدم.
?مونی:اووووه این خیلی جیهوپ‌طوریه.ابر
?هوبی: ابر

-60ثانیه نقاشی با بی‌تی‌اس~(تازه شروع میشه)

?مونی: سلام ما
• پسرا: بی‌تی‌اس هستیم
?مونی: و امروز قراره کاور آلبوممون BE رو در عرض ۶۰ ثانیه نقاشی کنیم.باید توی ۶۰ ثانیه بکشینش

?هوبی: میخواید ساده‌اش کنیم همینجوری کلمه‌ی BE رو به کره‌ای بنویسیم؟....اوکی خیلیم بد نشد

?جین: جیهوپ از تو خیلی تروتمیزو کیوته
?هوبی: خیلی پاکیزه و مرتبه مگه نه؟ این شکل ابره
?جین: خیلی باهاش حال کردم

-پنج چهار سه دو یک تمام!

?یونگی: هی،دیگه نقاشی نکش!
?مونی: اوکی، خب کلمه‌ی BE به کره‌ای میشه بارون،واسه همین منم قطره‌های بارونو کشیدم....بارون

?جیمین: من خود BE رو کشیدم
?هوبی: چقد صافه! یه جورایی شبیه ساختمونه
?جیمین: آره دیگه این ساختمونه

?یونگی: پشت هر آلبوم خوبی...
?مونی: این آلبوم رین سونبه‌نیم نیست؟(Rain همین خواننده کره‌ایه)
?یونگی: ...یه ریویو و خلاصه‌ی کوتاه هست
?هوبی: درسته درسته
?مونی: پنج‌تا ستاره؟
?یونگی: آره پنج‌تا ستاره
?جیمین: عالیه
?مونی: حالا چی نوشته زیرش؟
?جیمین از روش میخونه: آلبومی که سینه‌تون رو پر از احساس میکنه
?مونی: آلبومی که دل بزرگی داره

?هوبی: خب بعدی
?جین: اونم از روی یونگی کپی کرده
?ته‌هیونگ: پشت هر آلبوم خوبی، چندتا ستاره هست... آلبومی که سینه‌تون رو پر از احساس میکنه

?جین: من حرف b رو کشیدم که شبیه دستیه که شصتشو نشون میده و لایک میکنه (اینجوری??)
?مونی: این شبیه یه نت موسیقی نیست؟
?جین: برای شصت نشون دادن و لایک کردن استفاده میشه و با BE هم یه حرف یکسان داره... میخواستم نشون بدم که این آلبوم لایک داره
?هوبی: ساده‌ست ولی خیلی خفنه
من BE رو در قالب ابرای پف‌پفی نوشتم
?مونی: خیلی جیهوپ‌طوریه..

?کوکی: راستش من خیلی چیز زیادی نکشیدم
?مونی: اوکی کارمون تموم شد
?کوکی: حواستون باشه که حتما آلبوم BE رو گوش بدین و منتظر اجرای MTV Unplugged هم باشین
• پسرا: ممنون که تماشا کردین!

? Sahar

#Trans 210218
┄┅ •°?°• ┅┄
@IRBANGTAN
┄┅ •°❂°• ┅┄

آپدیت توییتر MTV با ویدئوای از مصاحبه‌ با بی‌تی‌اس ، اجرای بی‌تی‌اس در برنامه‌ی MTV Unplugged در تاریخ ۲۵ام فوریه ساعت ۵:۳۰ صبح به وقت ایران پخش خواهد شد ?

#Update #Interview 210218
┄┅ •°?°• ┅┄
@IRBANGTAN
┄┅ •°❂°• ┅┄

•• ترجمه‌ی صحبت‌های پسرا:

" - مونی: هی ما
- پسرا: بی‌تی‌اس هستیم

- مونی: واااو! مصاحبه‌ی fresh & Live آلبوم BE
- مجری: به خاطر آلبوم جدیدتون BE بهتون تبریک میگم.این آلبوم شامل هشت‌تا آهنگ جدیده.از داستان پشت کانسپت و اسم آلبوم برامون بگین.

- مونی: درواقع کانسپت اصلی آلبوم، روشن کردن نور امید توی شرایط فعلی جهان و یادآوری اینه که زندگی‌هامون ادامه داره.. کلمه‌ی BE از همون مصدر to be میاد و خیلیم بهش میخوره چون معانی بی‌شماری به آدم میده. BE میتونه هرچیزی باشه مثل are, is , were( کلاس گرامر =) ولی مثلا معنیش کنیم چیجوری میشه؟

مجری : ساختن این آلبوم از چه نظر با ساختن آلبومای قبلی متفاوت بوده؟به خصوص که توی این دوره‌ی پاندمیک انجامش دادین

- جیمین: از اونجایی که این آلبوم از قبل برنامه ریزی نشده بود، ما براش برنامه‌ی مشخصی نداشتیم و فقط احساسات و افکار خالصانه و صادقانه‌مون رو توی آلبوم گذاشتیم.از این نظر هم که اعضا توی ساختنش و گپ و گفتای مربوط به آلبوم همکاری داشتن،خیلی آلبوم خاصیه.

مجری: جونگ‌کوک تو درواقع موزیک‌ویدئوی Life Goes On رو کارگردانی کردی.چی باعث شد که بخوای همچین نقش و مسئولیتی رو برای این آهنگ به عهده بگیری؟

- جی‌کی: اولش خیلی مشتاق به عهده‌ گرفتن این نقش و مسئولیت نبودم، ولی خب من کلا از فیلم گرفتن خوشم میاد و این باعث شد که این نقشو به عهده بگیرم

مجری: یکم پیش به این اشاره کردم که شما توی این آلبوم هشت‌تا آهنگ جدید عالی داشتین. اگه بتونین بینشون یکی رو انتخاب کنین که تا ابد پلیش کنین و بذارینش روی تکرار، کدومو انتخاب میکنین و چرا؟

- هوبی: من Life Goes On رو انتخاب میکنم

~یه تیکشو میخونن

- ته‌هیونگ: منم میگم Life Goes On

~دوباره میزنن زیر آواز

مجری: طرفداراتون واقعا فوق‌العاده‌ان(میدونیم?)
و الان دیگه تقریبا هشت ساله که همراه شمان، حتی فکر کردن بهشم پشم‌ریزونه.
خاطره‌ی خاص و مشخصی از آرمی‌ها هست که به عنوان یکی از خاطره‌انگیز‌ترین اتفاقات توی ذهنتون مونده باشه؟میخواین آرمی‌ها از این آلبومتون چه حسی بگیرن و چه برداشتی بکنن؟

- جین: خاطره‌ی خاص و واضحی که از آرمیا دارم مربوط با کنسرته.وقتی که داشتم میرقصیدم، یه حرکت اشتباه انجام دادم و همون موقع یهویی با یکی از آرمیا چشم تو چشم شدم.هنوز که هنوزه اینو یادمه...چیزی که میخوایم آرمی‌ها از این آلبوم یاد بگیرن اینه که بدونن که احساساتمون شبیه همه و روزامون مثل هم میگذره. ما همه احساسات مشابهی داریم و امیدواریم طرفدارا اینو بدونن

مجری: طرفداراتون همه چیز شما رو میدونن، ولی فکر میکنین میدونن که توی یه بازی سرعتی انتخابتون چیه؟ما قراره بهتون چندتا سوال به سبک "این" یا "اون" بدیم و شماهم قراره خیلی سریع جوابشونو بدین.امیدوارم که آماده باشین..
√ سوال اول: فیلمای کمدی یا فیلمای اکشن

- پسرا: یک دو سه، فیلمای اکشن!
- هوبی و ته‌هیونگ: کمدی
- جیمین: اکشن

√ سوال: جوراب یا پا برهنه؟
- پسرا: یک دو سه، پابرهنه!
- مونی: پابرهنه
- هوبی و جین: جوراب

√ سوال: سیاحت توی اقیانوس یا توی فضا؟
- پسرا: یک دو سه، اقیانوس
- کوکی و جیمین: فضا
- مونی: من عاشق زمینم(منظورش اینه که هیچکدوم)

√ سوال: بیرون غذا خوردن یا آشپزی تو خونه؟
_ پسرا: یک دو سه،بیرون غذا خوردن/ آشپزی تو خونه
(همشون شروع میکنن باهم حرف زدن دیگه گفتن نداره، اختلاف میفته بین علما)

مجری: اوکی بچه‌ها خیلی خوشحالم شدم همشو انجام دادیم، حرف زدن باهاتون همیشه جالبه و خوش میگذره و یه بار دیگه خیلی حس خوبی داشت که میبینم هرچندماه یه بار شما یه چیزی منتشر میکنین که همین توی دنیای موزیک خیلی بی‌سابقه‌ست.ازتون ممنونم که باهامون وقت گذروندین.ما همیشه عاشق اینیم که باهاتون گپ بزنیم.

- پسرا: ممنون کوین(Kevan)ممنون
مواظب خودت باش.."

? Sahar

#Trans #Interview 210218
┄┅ •°?°• ┅┄
@IRBANGTAN
┄┅ •°❂°• ┅┄
پاسخ
 سپاس شده توسط Âɴɢ℮ℓ Evιℓ ، ᗩᐯᗩ⁷

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: اخبار و چارت‌هایTXT& StrayKids & BTS (به‌روزرسانی هر روز) - DarkLight - 19-02-2021، 1:09

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان