امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اخبار و چارت‌های Kpop

bts

آلبوم "BE" با رتبه‌ی ۷۵ مجددا وارد Top100 آیتونز آمریکا شد ??

┄┅ •°●°• ┅┄

سینگل "Dynamite" به بیش از ۱ میلیون امتیاز/یونیت در چارت سینگل‌های اریکون رسید (طبق مجموع رنگینگ این اهنگ) ؛ این اولین آهنگ از یک اکت خارجی در تاریخ این چارته که به این موفقیت دست پیدا میکنه??

- مجموع رنکینگ‌های به دست امده در چارت سینگل‌ها بر اساس میزان استریم ، دانلود و فروش فیزیکالی اون اهنگ برآورد میشه ولی سینگل Dynamite تنها با دو مورد اول یعنی استریم و دانلود به این موفقیت رسیده که این موفقیتش رو چشمگیرتر میکنه

┄┅ •°●°• ┅┄

سینگل "Dynamite" در ۲۷امین هفته‌ی ترکینگش در رتبه‌ی پنجم چارت Hot100 بیلبورد ژاپن قرار گرفت??

- این سینگل اولین آهنگ از یک اکت کره‌ای در تاریخه که بیش از ۲۵ هفته رو در Top5 چارت هات۱۰۰ بیلبورد ژاپن میگذرونه

┄┅ •°●°• ┅┄

? ترجمه‌‌ی ویس هینت بی‌تی‌اس:

" نامجون: سلام ، من کیوتیِ بی‌تی‌اس ، نامجون هستم..اوضاع احوالتون روبراهه مگه نه؟؟ این روزا هوا به طرز ناجوانمردانه‌ای سرد شده ، مواظب باشین سرما نخورین..همیشه‌ی خدا عاشقتونم و ازتون ممنونم...

جین: سلام عرض شد ، اینجانب جین هستم که از بدو تولدم هیچگونه کمبودی از لحاظ ظاهری به هیچ وجه ، اصلا ، حس نکردم..آرمی ، بخاطر تک‌تک شماها ، من شاد و شنگولم..

یونگی: سلام ، مسئول بلندپروازی‌های بی‌تی‌اس ، شوگا هستم..شما امروزم کارتونو عالی انجام دادین ، ارمی..

جیهوپ: سلام من جیهوپم که شنونده‌ی خوبی برای درد و دلای دیگرون و داستاناشونه..بیاید از حالا به بعدم بیشترتر همدیگه رو دوست داشته باشیم..عاشقتونم..

جیمین: سلام من جیمین ِشیطون بلا هستم که شاخ‌های بالای سرش از بس که دلش برای ارمیا یه ذره شده ، کلی بلند شدن (?) ..آرمی ، هر روز و هر روز دلم براتون تنگ میشه..

ته‌هیونگ: سلام این ویه که این روزا کلی غذا میخوره و کلی ورزش میکنه..آرمیامون بهترینن..پرپل یوووو

جونگ‌کوک: سلام این جونگ‌کوکِ همه چی تموم و سرشار از شوق و هیجانه..ارمی تا ابد ، بنگتن تا ابد ..آرمی باید تا ابد خوشحال باشه ، میدونستین دیگه ، مگه نه؟؟ "

┄┅ •°●°• ┅┄
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://uupload.ir/files/f3z0_img_20210224_190142_274.jpg
توییت اخیر جونگ‌کوک تنها با گذشت ۷ ساعت از انتشارش به بیش از ۲ میلیون لایک در توییتر رسید?

- به این ترتیب این توییت جونگ‌کوک در حال حاضر سریع‌ترین توییت از یک آرتیست به صورت فردی و به طور کل بعد از باراک اوباما (که در عرض ۶ ساعت و ۲ دقیقه به دو میلیون لایک رسیده بود) دومین توییت از یک شخص هست که در کمترین زمان ممکن به این میزان لایک دست پیدا میکنه

┄┅ •°●°• ┅┄

موزیک ویدئوی "Spring Day" به بیش از ۱ میلیون کامنت در یوتیوب رسید ؛ بی‌تی‌اس رکورد خودش رو به عنوان آرتیستی با بیشترین تعداد موزیک ویدیوی این تعداد کامنتی در یوتیوب ارتقا داد (با داشتن ۱۵ ام‌وی) ?

┄┅ •°●°• ┅┄

آلبوم "BE" با ۳۷ پله صعود با رتبه‌ی ۳۸ مجددا وارد تاپ۴۰ آیتونز آمریکا شد ??

┄┅ •°●°• ┅┄
پاسخ
 سپاس شده توسط ᗩᐯᗩ⁷ ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: اخبار و چارت‌هایTXT& StrayKids & BTS (به‌روزرسانی هر روز) - DarkLight - 24-02-2021، 19:22

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان