امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اخبار و چارت‌های Kpop

?IRBANGTAN?:
بی‌تی‌اس با کسب ۱۹۱ میلیون بازدید در بازه‌ی زمانی ۲۶ام فوریه تا ۴ام مارس ، پراستریم‌ترین گروه و هفمین آرتیست با بیشترین میزان بازدید در یوتیوب جهانی بوده است ?

#News 210307
┄┅ •°●°• ┅┄
@IRBANGTAN
┄┅ •°●°• ┅┄

بی‌تی‌اس با کسب ۱۳.۲ میلیون استریم در بازه‌ی زمانی ۲۶ام فوریه تا ۴ام مارس ، پراستریم‌ترین گروه در یوتیوب آمریکا بوده است ??

#News 210307
┄┅ •°●°• ┅┄
@IRBANGTAN
┄┅ •°●°• ┅┄

در یوتیوب کره‌ی جنوبی ، بی‌تی‌اس با کسب ۸.۳ میلیون استریم در بازه‌ی زمانی ۲۶ام فوریه تا ۴ام مارس ، پراستریم‌ترین گروه در این پلتفرم بوده است ??

#News 210307
┄┅ •°●°• ┅┄
@IRBANGTAN
┄┅ •°●°• ┅┄

در یوتیوب ژاپن ، بی‌تی‌اس با کسب ۲۷.۶ میلیون استریم در بازه‌ی زمانی ۲۶ام فوریه ، تا ۴ام مارس در رتبه‌ی اول آرتیست های برتر این پلتفرم حضور داشته ??

#News 210307
┄┅ •°●°• ┅┄
@IRBANGTAN
┄┅ •°●°• ┅┄

سینگل "Dynamite" این هفته با ۳ پله صعود و ۳۶ میلیون استریم (۲۶.۹٪ درصد افزایش استریم نسبت به هفته‌ی گذشته) مجددا با رتبه‌ی ۸ وارد تاپ۱۰ چارت آهنگ‌های یوتیوب جهانی شد ?

به این ترتیب این آهنگ ۲۷امین هفته‌ایه که در تاپ۱۰ این چارت حضور داره و اکنون چیزی حدود نصف ساله که موفق شده جزو ده آهنگ برتر چارت آهنگ‌های یوتیوب جهانی باشه

- هفته‌ی گذشته این آهنگ برای اولین بار تاپ۱۰ این چارت رو ترک کرد ولی مجددا این هفته به تاپ۱۰ بازگشت

#News 210307
┄┅ •°●°• ┅┄
@IRBANGTAN
┄┅ •°●°• ┅┄

♈️ آپدیت چارت هفتگی یوتیوب جهانی در بازه‌ی زمانی ۲۶ام فوریه تا ۴ام مارس :

✓ Global Artist
• 7 BTS (-2) - 191M

✓ Global Group
• 1 BTS (=)

✓ Global Music Video
• 21 (+1) Dynamite - 14.8M

✓ Global Songs
• 8 (+3) Dynamite - 36M
• 53 Life Goes On - 13.2M

#News 210307
┄┅ •°●°• ┅┄
@IRBANGTAN
┄┅ •°●°• ┅┄

پیش نمایش منتشر شده از بی‌تی‌اس در برنامه‌ی مستندی جدید شبکه‌ی SBS به نام Archive K که قراره پسرا در اپیزود جدید این برنامه در تاریخ ۷ام مارس ساعت ۱۷:۳۵ عصر به وقت ایران حضور داشته باشن?

- این برنامه مستند مانند و شامل مصاحبه با هنرمندان و فعالان صنعت موسیقی هست و هنرمندان داستان‌هایی که تا حالا بازگو نکردن رو در این برنامه بیان و به اشتراک میزارن..بی‌تی‌اس قراره در این برنامه داستانشون و پیامشون رو راجب موسیقیشون به دنیا بازگو کنن

#News 210307
┄┅ •°●°• ┅┄
@IRBANGTAN
┄┅ •°●°• ┅┄

وی‌لایو جونگ‌کوک ??

" جونگ‌کوک اومده وی‌لایو و گفته : همین الان بعد از تموم شدن برنامه‌هام ، ما امروز هرکدوممون جدا جدا فیلمبرداری داشتیم و پارت من زودتر تموم شد و برای همینم اومدم وی‌لایو ، با اینکه سالاد اردک همراهم بود ولی تو استودیو بیبیم‌باب گوشت خوردم..صورتم پف کرده بود ، من سعی میکنم رژیممو دنبال کنم ولی نه نه نمیشه که نمیشه..

جونگ‌کوک در ادامه گفته امروز با خودش تبلت آورده تا پیامای آرمیارو بهتر بتونه بخونه ، گفته روی دوربین فیلتر انداخته و برای همینم رنگ موهاش یه جور دیگه به نظر میرسه ولی در اصل رنگ شکلات نعنایی شده و خیلی عاشق شکلات نعناییه .."

#Video 210307
┄┅ •°●°• ┅┄
@IRBANGTAN
┄┅ •°●°• ┅┄

وی‌لایو جونگ‌کوک ??

" جونگ‌کوک تو لایوش اشاره کرده که : شنیدم اون ویدئوای که من توش نقاشی کشیدم (وی‌لاگش) منتشرشده درسته؟؟ اون موقع موهام بلند بود ، اونجا یه جای دبش بود ، اونجا یه کافست که میتونی توش نقاشی بکشی و غذا سفارش بدی.. هر وقت این پاندمی تموم شد دلم میخواد دوباره برم اونجا..میتونی نقاشیتو هم اونجا آویزون کنی‌.

کوکی در ادامه اشاره کرده که : دلم میخواد سالم تر باشم ، بیاید هممون سالمو سلامت بمونیم.. اخرین بار من به عنوان ناهار سالاد خوردم به نظرم خوبه که شماهم اینکارو بکنید ، مخصوصا تو این زمان که نمیتونید زیاد بیرون برید ، و بدنتون ممکنه ضعیف بشه برای همینم دو الی سه بار خوردن سالاد تو هفته برای سلامتیتون خیلی خوبه .."

#Video 210307
┄┅ •°●°• ┅┄
@IRBANGTAN
┄┅ •°●°• ┅┄

وی‌لایو جونگ‌کوک ??

" جونگ‌کوک گفته آرمیا همیشه چیزایی که جونگ‌کوک میپوشه یا میخوره مثل نوشیدنیِ کومبوچا رو سولد اوت میکنن و خودش دیگه نمیتونه اونارو دوباره بخره ..به نظرش اینکار مخصوصا تو این شرایط پاندمی برای بیزینس‌های کوچیک ، کمک بزرگی به شمار میاد .. و از آرمیا از ابن بابت ممنونه و در ادامه گفته وقتی لباسایی که میپوشمو زیاد میخرین باعث میشه حس کنم تاثیر قدرتمندی دارم و بابتش کلی ممنون میشم "

#Info 210307
┄┅ •°●°• ┅┄
@IRBANGTAN
┄┅ •°●°• ┅┄

وی‌لایو جونگ‌کوک ??

" جونگ‌کوک آهنگ Blue Side هوپی رو پلی می‌کنه "

#Video 210307
┄┅ •°●°• ┅┄
@IRBANGTAN
┄┅ •°●°• ┅┄

وی‌لایو جونگ‌کوک ??

" جونگ‌کوک گفته گوشیش نابود شده بخاطر اینه که از دستش افتاده..

در ادامه راجب بریج آهنگ Dis-ease گفته : یهویی یاد بریجی که برای Dis-ease درست کرده بودم افتادم و قبلا به فکرش افتاده بودم ولی یادم رفته بود و برای همینم قبل از اینکه بخوابم پستش کردم ، فکرمیکردم «آرمیا احتمالا ازش خوششون میاد؟ مگه نه؟» بعدش مستقیم رفتم گرفتم خوابیدم "

#Info 210307
┄┅ •°●°• ┅┄
@IRBANGTAN
┄┅ •°●°• ┅┄

وی‌لایو جونگ‌کوک ??

" جونگ‌کوک وسط لایو گفته گلاب به روتون چون قهوه زیاد خوردم دسشویی‌ام گرفته و وقتی برگشته گفته چقدر سرد شده و درجه حرارت رو بالا برده "

#Info 210307
┄┅ •°●°• ┅┄
@IRBANGTAN
┄┅ •°●°• ┅┄

وی‌لایو جونگ‌کوک ??

" میشه برم دسشویی؟؟
تندی برمیگردم
تندی میام
باش؟!
باش؟! "

#Video 210307
┄┅ •°●°• ┅┄
@IRBANGTAN
┄┅ •°●°• ┅┄

وی‌لایو جونگ‌کوک ??

" ? کوکی: TMI امروز؟ خب من امروز یه خورده از رامیونی که جیمین هیونگ داشت میخوردو ازش دزدیدم"

#Video 210307
┄┅ •°●°• ┅┄
@IRBANGTAN
┄┅ •°●°• ┅┄

وی‌لایو جونگ‌کوک ??

" ? کوکی: سردههه ، سردههه ، سرررده ! چرا کار نمیکنه ! هوا سرده!! کار نمیکنه
کارکن: میزارمش رو حالت اتوماتیک
کوکی: ووووییییی ، میگه کار نمیکنه?

*بچه انقدر سردش شد که الان کاپشن کرد تنش*"

#Info 210307
┄┅ •°●°• ┅┄
@IRBANGTAN
┄┅ •°●°• ┅┄

وی‌لایو جونگ‌کوک ??

" جونگ‌کوک تو لایوش گفت که ویدئوی تبلیغاتی کوکا کولارو (اونی که برای کوکا کولا آهنگ خونده بودن) خیلی وقت پیش ضبط کردن..

کوکی تو لایو در جواب به سوال یکی از آرمیا که گفته بوده این روزا چکارا میکنی؟ گفته این روزا ورزش میکنه ، تو آواز خوندن تمرین میکنه و یه سری ویدئو از مربی‌های وکال هست که اونارو میبینه و ازشون یاد میگیره..

کوکی گفته : لایوم زیادی طول نکشید؟ حوصلتون سر نرفته که؟ اگه چیز جالبی تو این لایو نبود ، من دوباره میام لایو و میبینمتون.. من فقط اومدم لایو تا باهاتون حرف بزنم ، میخواستم ازتون تشکر کنم و خودمو نشونتون بدم‌ و تموم چیزی که میخواستم به آرمیا بگم این بود که مواظب سلامتیتون باشین و شما بهترینید... الان باید چکارکنم؟؟ نقاشی کنم؟؟ نه ، دیگه الان همینجوری میمونم کاری نمیکنم..این روزا برنامه ‌های خاصی نداریم ، برای همینم من کارایی که مربوط به سلامتیمه انجام میدم ، مواظب سلامتیتون باشین ،ببینید دیگه چقدر اینو گفتم.."

#Info 210307
┄┅ •°●°• ┅┄
@IRBANGTAN
┄┅ •°●°• ┅┄

وی‌لایو جونگ‌کوک ??

" ?کوکی: همگی دفعه‌ی دیگه بازم همدیگه رو ببینیم؟؟ گفتم بهتون بعد اینکه به چیزی خوردم خوابم گرفت چون دیشب دیر خوابیدم و امروزم زود از خواب بیدار شدم ، اخ خوابم میاد ، فکرکنم فقط یک ساعت و نیم خوابیم..خوابم نمیادا، ولی مخم درست کار نمیکنه برای همینم یهویی یادتون افتادم و اومدم لایو تا یه سلامی بکنم.واقعا مخم کار نمیکنه و نمیتونم چیزی بگم..وقتی یه خورده بیشتر سرحال بودم دوباره پیشتون برمی‌گردم..تا روزی که همدیگه رواز نزدیک ببینیم ، شاد و خوشحال باشین..بای‌بای ، من بازم میام ، ببینید نمیتونم درست فکرکنم مخم کار نمیکنه ، زودی میبینمتون..خداحافظظ

*آهنگ الان وقت خداحافظیه و بیاید دوباره همدیگه رو ببینیم رو پلی می‌کنه *

#Video 210307
┄┅ •°●°• ┅┄
@IRBANGTAN
┄┅ •°●°• ┅┄

وی‌لایو جونگ‌کوک ??

" ? کوکی: بریج Dis-ease؟؟ لیریکشو یادم نمیاد ، من فقط لیریکای یه چندتا آهنگ مختلفو کنارهم گذاشتم ، هرچی شد شد "

#Info 210307
┄┅ •°●°• ┅┄
@IRBANGTAN
┄┅ •°●°• ┅┄

وی‌لایو جونگ‌کوک ??

" ? کوکی: گوشیم افتاد و ترک خورد ، برای همینم بهش نوار چسب زدم? "

#Info 210307
┄┅ •°●°• ┅┄
@IRBANGTAN
┄┅ •°●°• ┅┄

وی‌لایو جونگ‌کوک ??

" کوکی قبل از خداحافظی با آرمیا آهنگی رو پخش میکنه که میگه الان وقت خداحافظیه بیا دوباره همدیگه رو ببینیم "

#Video 210307
┄┅ •°●°• ┅┄
@IRBANGTAN
┄┅ •°●°• ┅┄

وی‌لایو جونگ‌کوک با ۲۲.۱ میلیون بیننده‌ی ریل تایم به پایان رسید و رکورد پربازدیدترین لایو رو با داشتن بیشترین تعداد بیننده‌ی ریل تایم دراین اپ شکست و از آن خودش کرد??

- به علاوه این لایو با ۲۱.۸ میلیون کامنت رکورد بیشترین میزان کامنت ریل‌تایم تاریخ‌ وی‌لایو رو به خودش اختصاص داد ؛ لایو جونگ‌کوک با کسب ۲۰ میلیون بیننده اونهم تنها در عرض ۷۰ دقیقه رکورد سریع‌ترین لایوِ تاریخ این اپ رو که در کمترین زمان ممکن به این میزان بیننده ریل تایم میرسه ، از آن خودش کرد

#News 210307
┄┅ •°●°• ┅┄
@IRBANGTAN
┄┅ •°●°• ┅┄

به دنبال لایو جونگ‌کوک ، عبارتِ "jungkook" با ۱.۷ میلیون توییت در ترند اول دنیا در توییتر قرار گرفت ?

#News 210307
┄┅ •°●°• ┅┄
@IRBANGTAN
┄┅ •°●°• ┅┄

? وی‌لاگ جیمین ششمین قسمت از سریِ "BE Log" بی‌تی‌اس منتشر شد

• [ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://youtu.be/N4rlE4BXz_c ]

#/منگه‌دوری (لقب جیمین) #/لحظه‌ی سوبوک سوبوک ( برف آروم آروم میباره) #/آهنگی برای تو
آهنگ #/BTS_Telepathy ، ایفای نقش توسط جیمین ??

#Vlog 210307
┄┅ •°●°• ┅┄
@IRBANGTAN
┄┅ •°●°• ┅┄
پاسخ
 سپاس شده توسط Âɴɢ℮ℓ Evιℓ
آگهی
skz

?
- ترک "Hellevator" به 50 میلیون استریم در اسپاتیفای رسید?

?پنجمین ترک استری کیدز که به این میزان استریم میرسه

?
- پر بازدید ترین موزیک ویدیو های استری کیدز در 24 ساعت گذشته ?:

#1 God's Menu (+668,194)
#2 Back Door (+409,956)
#3 MIROH (+122,563)
#4 Easy (+76,418)
#5 Hellevator (+69,150)

?
- رشد رسانه های اجتماعی استری کیدز در 24 ساعت گذشته?:

Instagram (+15,950)
VLIVE (+8,863)
Twitter (+5,854)
Facebook (+278)
YouTube (+10,000)
Spotify (+7,404)

?
- سونگمین و لینو 10مارچ (چهارشنبه) ساعت 22:00 به وقت کره مهمان Day6 kiss the Radio خواهند بود?

?
- موزیک ویدیو 'God's Menu' به 200میلیون بازدید در یوتیوب رسید ??

? اولین و تنها بوی گروپِ نسل ۴ و دومین گروه نسل ۴ که به این میزان بازدید میرسه؛

خسته نباشید استیزززز؛ تبریک?

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لینک یوتیوب

?
- استری کیدز و ایتزی تنها گروه های نسل ۴اند که موزیک ویدیویی با این میزان استریم دارند؛ ?

?
- استری کیدز تنها در طول 263 روز به ۲۰۰میلیون ویو رسید و در بین سریع ترین موزیک ویدیوهای بوی گروپ های کیپاپ رتبه #10 رو داره؛ ?

⟣ ⟭

?
- استری کیدز به همراه Big Bang, BTS, EXO, Got7, IKON و PENTAGON تنها بوی گروپ های کیپاپ اند که موزیک ویدیویی با ۲۰۰ میلیون بازدید دارند؛ ?‍♂

⟣ ⟭

?
- گروهای پسر کیپاپ با سریعترین زمان رسیدن به 200میلیون بازدید در یوتیوب:

• BTS "Dynamite" - 4 روز
• #Stray_Kids GodsMenu - 263 روز?
• IKON "Love Scenario" - 279 روز
• EXO "Love Shot" - 306 روز

?استری کیدز بعد از bts سریعترین گروه پسر کیپاپ برای رسیدن به 200میلیون بازدید هست?

?استری کیدز و bts تنها گروهای پسر کیپاپ هستن که در سال 2020 موزیک ویدیو منتشر کردن و به 200میلیون بازدید رسیده?

?
- استری کیدز سریعترین گروه پسر کیپاپ هست که بعد از دبیو، موزیک ویدیویی با 200میلیون بازدید کسب میکند

#1 #Stray_Kids — 2 years 11 months (God's Menu)⭐️
#2 iKON — 3 years 1 months (Love Scenario)
#3 PENTAGON — 3 years 11 months (Shine)
#4 BTS — 4 years 2 months (Dope)
#5 GOT7— 4 years 2 months (Just Right)
#6 EXO — 6 years 2 months (Monster)
#7 BIG BANG — 9 years 4 months (Fantastic Baby)

?همچنین استری کیدز سریعترین گروه پسر کیپاپ هست که به 1میلیارد استریم در اسپاتیفای میرسه?

- برند آرایشی CLIO بعد از بحث و گفتگویی که با کمپانی JYP داشت اعلام کرد که با 7عضو فعالِ استری کیدز همکاریِ خود را ادامه خواهد داد و همینطور گفت شایعه ای مبنی بر شکایت آنها از استری کیدز صحیح نمیباشد؛?

⟬ ⟢ @StrayKidsWorld ⟣ ⟭
پاسخ
 سپاس شده توسط Âɴɢ℮ℓ Evιℓ ، ᗩᐯᗩ⁷
BTS

سینگل Dynamite در لیست پرفروش ترین سینگل‌های جهان در سال ۲۰۲۰ از نگاه IFPI ، در رتبه‌ی دهم قرار گرفت??

- این اولین آهنگ بی‌تی‌اسه که وارد چارت سینگل‌های جهان میشه ؛ به این ترتیب بی‌تی‌اس دومین آرتیست کره‌ای و تنها گروه کره‌ایه که موفق شده در لیست پرفروش ترین سینگل‌های جهان در سال ۲۰۲۰ از نگاه IFPI قرار بگیره

┄┅ •°❂°• ┅┄

طبق داده‌های منتشرشده از سوی IFPI ، سینگل Dynamite بی‌تی‌اس تنها با گذشت ۴ ماه از ترکینگش ، بیش از ۱.۲۸ میلیارد استریم کسب کرده و موفق شده در رتبه‌ی دهم پرفروش ‌ترین آهنگ‌های سال ۲۰۲۰ قرار بگیره?

- این اولین باریه که یک گروه کره‌ای در این لیست قرار میگیره ؛ به علاوه این سینگل بعد از آهنگ Gangnam Style سای در سال ۲۰۱۲ اولین آهنگ از یک اکت کره‌ایه که به این موفقیت میرسه.. سینگل Dynamite در بین تاپ۱۰ آهنگ‌های موجود در این لیست ، جدیدترین آهنگ هست

- این استریم بر اساس میزان دانلود ترک و فروش و استریم رایگان و پولی برآورد شده

┄┅ •°❂°• ┅┄

سینگل "Dynamite" اکنون ۲۰۰ روزه که در چارت اسپاتیفای جهانی حضور داره ، این دومین آهنگ بی‌تی‌اس بعد از آهنگ "Boy With Luv" هست که به این موفقیت دست پیدا میکنه ؛ به علاوه بی‌تی‌اس اولین اکت کره‌ایه که ۲ آهنگ با بیش از ۲۰۰ روز حضور در این چارت داره?

┄┅ •°❂°• ┅┄

سینگل Dynamite در ۲۸امین هفته‌‌ی حضورش در چارت هات۱۰۰ بیلبورد ، با ۷ پله صعود در رتبه‌ی ۴۳ام این چارت قرار گرفت ?

┄┅ •°❂°• ┅┄

آهنگ‌های اکت‌های کره‌ای با طولانی ترین مدت زمان حضور در چارت هات۱۰۰ بیلبورد ؛ سینگل Dynamite با ۲۸ هفته‌‌ حضور در این چارت در رتبه‌ی دوم قرار داره ?

• 1 Gangnam Style (2012) - 31 weeks
• 2 BTS Dynamite (2020) - 28 weeks*
• 3 Baby Shark (2016) - 20 weeks
• 4 Gentleman (2013) - 15 weeks
• 5 BTS MIC Drop (2017) - 10 weeks

┄┅ •°❂°• ┅┄

آلبوم "BE" در ۱۵امین هفته‌ی حضورش و آلبوم "Map Of The Soul:7" در ۵۴امین هفته‌ی حضورش در چارت Billboard 200 به ترتیب در رتبه‌ی ۳۰ام و ۱۵۱ام این چارت قرار گرفتن?

┄┅ •°❂°• ┅┄

آهنگ "Daechwita" آگوست‌دی مجددا در رتبه‌ی اول چارت World Digital Song Sales بیلبورد قرار گرفت ?

┄┅ •°❂°• ┅┄

آهنگ "My Time" جونگ‌کوک اکنون به مدت ۵۲ هفته‌ست (یک سال) که در چارت World Dogital بیلبورد حضور داره ؛ به این ترتیب این ۱۴امین آهنگ بی‌تی‌اسه که به این موفقیت دست پیدا میکنه ?

Dope
Mic Drop
Fire
I Need U
Blood Sweat & Tears
Save Me
DNA
Boy with Luv
Fake Love
Not Today
Spring Day
Idol
Euphoria
My Time NEW

┄┅ •°❂°• ┅┄

آلبوم "THE BEST OF BTS - JAPAN EDITION" منتشرشده در سال ۲۰۱۷ با فروش بیش از ۱۰۰هزار نسخه موفق به کسب گواهی طلای RIAJ ژاپن شد ؛ این ۱۰امین آلبوم بی‌تی‌اسه که موفق به دریافت این گواهی در ژاپن میشه ???

┄┅ •°●°• ┅┄

➖آلبوم‌های بی‌تی‌اس که تا به اینجا موفق به دریافت گواهی از RIAJ ژاپن شدن :

Gold 100K ?
LY: Tear
YOUTH
LY: ANSWER
MOTS: Persona
Best of BTS - Korea Edition
Best of BTS - Japan Edition NEW

Platinum 250K ?
MOTS: 7
BE NEW

Platinum 2x 500K ?
Face Yourself

Platinum 3x 750K ?
MOTS: 7 ~ The Journey

┄┅ •°●°• ┅┄

سینگل "Dynamite" در ۲۹امین هفته‌ی ترکینگش با ۱ پله صعود در رتبه‌ی چهارم چارت Hot100 بیلبورد ژاپن قرار گرفت??

- این سینگل اکنون بیش از نیمی از سال رو در Top5 چارت هات۱۰۰ بیلبورد ژاپن میگذرونه و اولین آهنگ از یک اکت کره‌ایه در تاریخه که به این موفقیت میرسه

┄┅ •°●°• ┅┄

سینگل "Dynamite" این هفته در رتبه‌ی چهارم چارت Streaming Songs بیلبورد ژاپن قرار گرفت??

┄┅ •°●°• ┅┄

آلبوم "BE" این هفته مجددا به تاپ۱۰ چارت Streaming Songs بیلبورد ژاپن بازگشت و در رتبه‌ی ۱۰ام قرار گرفت??

┄┅ •°●°• ┅┄
پاسخ
 سپاس شده توسط ᗩᐯᗩ⁷ ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ
در لیست پرفروش‌ترین آلبوم‌های سال ۲۰۲۰ از نگاه IFPI بر اساس فروش خالص ، آلبوم "BE" بی‌تی‌اس در رتبه‌ی دوم قرار گرفت??

- این آلبوم با ارزش ۵۰ دلار و منتشرشده در ماه نوامبر و تنها با داشتن یک ورژن به این موفقیت رسیده ؛ آمار این چارت بر اساس فروش خالص فیزیکال و دانلود آلبوم میباشد

┄┅ •°●°• ┅┄

در لیست پرفروش‌ترین آلبوم‌های سال ۲۰۲۰ از نگاه IFPI بر اساس فروش خالص ، آلبوم "Map Of The Soul:7" بی‌تی‌اس در رتبه‌ی اول قرار گرفت??

- به این ترتیب بی‌تی‌اس تبدیل به اولین اکت تاریخ شد که در چارت پرفروش‌ترین آلبوم‌های سال ۲۰۲۰ بر اساس فروش خالص فیزیکی ودانلود آلبوم ، ۲ آلبوم در دو رتبه‌ی اول این چارت داره

- با قرار گرفتن آلبوم Map Of The Soul:7 در رتبه‌ی اول ، این آلبوم ، تبدیل به اولین آلبوم بی‌تی‌اس و اولین آلبوم کره‌ایی شد که در صدر قرار میگیره

- به این ترتیب بی‌تی‌اس با شکستن رکورد ۱۲ ساله‌ی مایکل جکسون (در سال ۲۰۰۹) اکنون اولین آرتیستیه که ۳ آلبوم به طور همزمان در تاپ۱۰ چارت پرفروش‌ترین آلبوم‌های IFPI بر اساس فروش خالص داره

- بی‌تی‌اس تنها و اولین آرتیستیه که در تمام چارت‌های IFPI 2020 قرار داشته که عبارتند از : آرتیست جهانی ، دیجیتال سینگل جهانی ، پرفروش‌ترین آلبوم جهانی ، پرفروش‌ترین‌ آلبوم جهانی براساس فروش خالص

- بی‌تی‌اس تنها اکت تاریخه که ۲ آلبومش به طور همزمان در رتبه‌ی اول و دوم لیست پرفروش‌ترین آلبوم‌های جهان IFPI بر اساس فروش خالص حضور پیدا میکنن

- بی‌‌تی‌اس به طور کل دومین آرتیست بعد از مایکل جکسون در سال ۲۰۰۹ ، و اولین گروهیه که در طی یک سال ، ۳ آلبوم در تاپ۱۰ چارت پرفروش‌ترین آلبوم‌های جهان از نگاه IFPI بر اساس میزان فروش خالص داره :

• 1 - MAP OF THE SOUL: 7
• 2 - BE (Deluxe Edition)
• 8 - MAP OF THE SOUL: 7 ~THE JOURNEY~

┄┅ •°●°• ┅┄

➖ رتبه‌های بی‌تی‌اس در چارت پرفروش‌ترین آلبوم‌های جهان در سال ۲۰۲۰ بر اساس IFPI بر اساس فروش خالص فیزیکال و دانلود آلبوم:

1. MAP OF THE SOUL: 7 - 4.8M
2. BE (Deluxe Edition) - 2.7M
8. MAP OF THE SOUL: 7 ~The Journey~ 1.2M

┄┅ •°●°• ┅┄

➖ تاپ۱۰ پرفروش‌ترین آلبوم‌های جهان در سال ۲۰۲۰ بر اساس IFPI بر اساس فروش خالص فیزیکال و دانلود آلبوم :

• 1 MAP OF THE SOUL : 7
• 2 BE
• 3 STRAY SHEEP
• 4 folklore
• 5 THE ALBUM
• 6 POWER UP
• 7 Changes
• 8 MAP OF THE SOUL: 7 ~ THE JOURNEY ~
• 9 This Is Arashi
• 10 Ceremony

┄┅ •°●°• ┅┄

➖ رتبه‌های بی‌تی‌اس در تمامی چارت‌های IFPI مربوط به سال ۲۰۲۰ ؛ به دنبال کسب این موفقیت‌ها، بی‌تی‌اس اکنون تنها و اولین آرتیستیه که در تمام چارت‌های پایان سال ۲۰۲۰ IFPI حضور داره

Global Recording Artist
• 1 - BTS

Global Digital Single
• 10 - Dynamite

Global Album Sales
• 2 - BE (Deluxe Ed.)
• 8 - MAP OF THE SOUL: 7 ~The Journey~

Global Album All Format Album
• 4 - BE (Deluxe Ed.)

┄┅ •°●°• ┅┄

طبق اخبار منتشرشده مصاحبه‌ی بی‌تی‌اس با برنامه‌ی تلویزیونی "News Zero" جمعه ۱۲ام مارس ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران منتشر خواهد شد ???

┄┅ •°●°• ┅┄

مجموع بازدید ویدئوهای رسمی بی‌تی‌اس که شامل تمرین‌های رقص و موزیک ویدئوهاست به بیش از ۱۸.۵ میلیارد در یوتیوب رسید ؛ پسرا همچنان پراستریم‌ترین گروه و اکت کره‌ای در این پلتفرم میباشند ?

┄┅ •°●°• ┅┄

طبق اخبار منتشرشده از سوی رسانه‌های کره‌ای ، بی‌تی‌اس مدل جدید برند معروف کره‌ای "Coway" شده و قراره از اواخر ماه مارس ویدئوها و عکس‌های تبلیغاتی پسرا برای این برند در تلویزیون ، شبکه‌های اجتماعی و پلتفرم‌های دیگه منتشر بشن ?

- این مارک ، یکی از برندهای معروف لوازم خانگی کره‌ست و به عنوان شرکت دوستدار محیط زیست فعالیت میکنه و محصولاتی از جمله دستگاه‌های تصفیه‌ی آب و هوا و تشک تولید میکنه

┄┅ •°●°• ┅┄

طبق گزارش رسانه‌های کره‌ای ، پیش ضبط اجرای بی‌تی‌اس برای مراسم "Grammy Music Awards 2021" انجام شده?

- پیش‌ضبط اجرای بی‌تی‌اس ، بعد از ظهر روز ۱۱ام مارس در بلندترین ساختمانِ یوایدو ، واقع در محله‌ی Yeongdeungpo gu سئول انجام و آماده شده

┄┅ •°●°• ┅┄

آپدیت توییتر SBS با پیش نمایش منتشر شده از بی‌تی‌اس در برنامه‌ی Archive K که قراره پسرا در اپیزود جدید این برنامه در تاریخ ۱۴ام مارس ساعت ۱۷:۳۵ عصر به وقت ایران حضور داشته باشن?

┄┅ •°●°• ┅┄

شبکه‌ی JTBC قراره برای اولین بار فیلم مستند "BREAK THE SILENCE : THE MOVIE" رو به مناسبت اولین کاندیدی بی‌تی‌اس در مراسم گرمی ۲۰۲۱ ، از تاریخ ۱۵ام مارس پخش کنه ?

┄┅ •°●°• ┅┄
پاسخ
BTS

•• ترجمه‌ی مصاحبه‌ی گرمی با بی‌تی‌اس به دنبال نامزدی و اجرای پسرا در ۶۳امین دوره از این مراسم ?

° پارت اول

" - چطور منتظر مراسم گرمی هستین؟ تو ذهنتون چیا میگذره؟

وی: با نزدیک شدن به زمان مراسم، هیجان و بی قراری مون بیشتر میشه. هنوزم باورم نمیشه که هم نامزد شدیم و هم قراره اجرا داشته باشیم. اگه بتونیم یه جایزه ببریم خیلی عالی میشه. .

- داینامایت آهنگی بود که برای فن ها نوشتین تا روزهای سخت رو راحت تر پشت سر بذارن. با این حال این آهنگ بود که باعث شد اولین نامزدی گرمی تون رو به دست بیارین. در این مورد چه حسی دارین؟ آیا این آهنگ میتونه رسالت بی تی اس رو کامل توصیف کنه؟

جین: هدف اصلی بی تی اس اینه که، بتونیم داستان هامون رو از طریق آهنگ هامون و به صورت منحصر به فرد به دست فنها برسونیم. در مورد آهنگ داینامایت هم همینطوره. این آهنگ،آهنگیه که بهمون قدرت میده و پیامی رو که میخوایم به آرمی‌ها برسونیم مجسم میکنه ما معتقدیم خلوص نیت همیشه باید در آهنگ ها باشه..

- این نامزدی هم برای بی تی اس و هم برای یک گروه کی پاپ برای اولین بار داره اتفاق می افته.خیلی از هنرمندان غربی، اخبار موفقیت های شما رو پیگیری میکنن.از اینکه میبینید خیلی از هنرمندای تازه کار، به شما به عنوان کسایی که راه رو برای ورود به مارکت غرب هموار می کنند می بینن، چه حسی دارین؟ اینکه نمایندگان بین المللی کره هستین چه حسی داره؟

جونگ کوک:از اینکه نماینده های کره نامیده بشیم غرق در افتخاریم و به خاطر توجه و حمایتی که از طرف همسالان و فن هامون شامل حالمون میشه، خیلی سپاسگزاریم. ما باز هم به تلاشمون ادامه خواهیم داد تا بتونیم موسیقی و اجراهای بهتری به نمایش بزاریم و نامزد شدن در مراسم گرمی به عنوان اولین آرتیست های کیپاپ، افتخار خیلی بزرگیه. ما امیدوار هستیم که این یک شروع برای اتفاقات بعدی باشه. برنده شدن در این مراسم نه تنها برای ما، بلکه برای هر کسی که دنبال تنوع توی موسیقی هست هم، مهم و قابل توجه..

- آلبوم BE، تا به امروز شخصی ترین پروژه‌ای هست که روش کار کردین و همتون در تهیه این آلبوم برای آرمی ها، نقش داشتین. چه چیزی باعث شد که تصمیم بگیرید ناامیدی هاتون در دوران پانادمی رو به آلبوم تبدیل کنید؟

جیمین: ما حس کردیم باید به بقیه بگیم که ما هم مثل شما، تو این شرایط احساس ناراحتی میکنیم و بهشون نشون بدیم چطور زندگی روزانه مون رو که یهو دچار کلی تغییر شد، ادامه میدیم چون زندگی ادامه داره. کاری که از دست ما برمیومد ،ساخت موسیقی و اجرا کردن بود. برای همین با این امید که مردم بتونن احساس همدردی کنن و با موسیقی ما به آرامش برسن، این آلبوم رو ساختیم.

- تو این چند ماه گذشته چطور وقت گذرونی کردین؟ بعد از اینکه شرایط عادی شد، دوست دارین چیکار کنین؟

جیهوپ: روی موسیقی جدید کار کردیم و فکر می کنم در این مورد، میتونم از طرف هممون صحبت کنم. اولین کاری که دوست داریم بعد از تموم شدن پانادمی انجام بدیم، شروع تورمون و اجرا کردن در مقابل فن هامونه. میخوام تو چشماشون نگاه کنم و داد بزنم" آرمی ها عاشقتونم."

- عامه مردم ممکنه شما رو به عنوان آرتیست های کیپاپ بشناسن. ولی موسیقی شما، این مرزها رو از بین برده و توی طرفداران شما تنوع زیادی دیده میشه که حتی شامل رئیس جمهور کره جنوبی هم میشه. نسبت به برچسب کیپاپ روی موسیقی تون چه حسی دارین؟ خودتون رو به عنوان یک آرتیست چطور توصیف میکنید؟

‏آر ام : کیپاپ واژه‌ایه که برای توصیف موسیقی محبوب کره‌ای استفاده میشه ولی گاهی اوقات برای خودش یک ژانر محسوب میشه. واقعیتش توصیف اینکه کیپاپ یعنی چی، کار سختیه.راستشو بخواین، ما فقط از اینکه میتونیم موسیقی و اجرا هامون رو به طرفدارامون نشون بدیم و این همه عشق ازشون دریافت کنیم، خیلی خوشحالیم. برای توصیف خودمون هم میتونم بگم که ما فقط ۷ تا پسر معمولی از کره جنوبی هستیم.

- اکثر اوقات توی مراسمات مهم موسیقی و گفت و گوهای مرتبط با موسیقی، شما تنها آرتیستای آسیای شرق هستین. این موضوع باعث میشه چه حسی داشته باشین؟ اگه قرار باشه موفقیت های شما تغییری در چشم انداز های موسیقی ایجاد کنه،دوست دارین این تغییر به چه صورت باشه؟

شوگا: در مورد بحث تنوع توی صنعت موسیقی جهانی جنبش هایی می بینیم. امیدواریم این تغییرات ادامه دار باشن و رو به جلو حرکت کنن. به غیر از ما، هنرمندان زیادی در کره جنوبی هستن که موسیقی عالی تولید می کنن و مطمئنم که در مقیاس جهانی هم، افراد زیادی از این قبیل هستن.خوشبختانه ما میتونیم در کمک به افراد مختلف برای شناسوندن موسیقی متنوعشون مفید واقع بشیم و باعث بشیم که موسیقیدان های بیشتری، در سطح جهانی شناخته بشن. "

?
┄┅ •°●°• ┅┄

•• ترجمه‌ی مصاحبه‌ی گرمی با بی‌تی‌اس به دنبال نامزدی و اجرای پسرا در ۶۳امین دوره از این مراسم ?

° پارت دوم

" - به نظر شخصی خودتون،به کدوم یکی از آهنگ ها و یا آلبوم هاتون جایزه گرمی میدین؟ برای کسایی که همه دیسکوگرافی تون رو گوش ندادن، کدوم یکی از کارها باعث میشه به خودتون افتخار کنین و چرا؟

نامجون: من دوست دارم که آلبوم LOVE YOURSELF "TEAR" رو از اونجایی که یه آلبوم عالی هست که در دوران خیلی سختی تو سال ۲۰۱۸ منتشر شد رو پیشنهاد بدم. به شخصه ترک Spring day برای من خیلی خاصه.

- برنامه بعدی بی تی اس برای سال ۲۰۲۱ چیه؟ پروژه گروهی یا سولویی تو راهه؟

نامجون: امیدواریم تو دورانی که هنوز با پاندمی درگیر هستیم، دوباره بتونیم پیام امید و راحتی رو با آهنگی مثل داینامایت از طریق یه موسیقی عالی و اجرای خوب به بقیه انتقال بدیم..

جین: ما به سختی داریم برای منتشر کردن آهنگهای بعدیمون تلاش می‌کنیم. لطفاً منتظر اونچه که قراره منتشر بشه، باشین..

شوگا: امیدواریم تو سال ۲۰۲۱، شرایط برای برگزاری تور هامون محیا بشه. امیدواریم که شما هم منتظرش باشین..

جیهوپ: ما دوست داریم که با اجراهای عالی و موسیقی جدید، خوشحالی و آرامش رو به بقیه هدیه کنیم و الان داریم به سختی کار می‌کنیم..

جیمین: با توجه به شرایط الان، نمیتونم به طور قطعی بگم که میتونیم فنامون رو از نزدیک ببینیم. ولی همه تلاشمون رو خواهیم کرد تا به اونا نزدیک تر بشیم. حالا چه از طریق آلبوم و یا محتواهای دیگه...

وی: امیدوارم تو سال آینده بتونیم اون نسیمی باشیم که برای مردم همدردی و آسایش رو به همراه داشته باشه..

جونگ کوک: توی ۲۰۲۱ ما یک استیج عالی برای گرمی خواهیم داشت و به کارمون ادامه میدیم تا به شما بهترین کارهای خودمون رو نشون بدیم. همینطور امیدواریم که بتونیم وجهه های بیشتری از موسیقی خودمون رو بهتون نشون بدیم.. "

?
┄┅ •°●°• ┅┄

آپدیت یوتیوب BANGTANTV با لینک رسمی اجرای آهنگ "Dynamite" بی‌تی‌اس در کنسرت خیریه‌ی Music On A Mission ?

" دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://youtu.be/ikgefER2O08 "

┄┅ •°●°• ┅┄

اخبار و چارت‌های Kpop 27

اخبار و چارت‌های Kpop 27

اجرای Dynamite بی‌تی‌اس برای کنسرت خیریه‌ی Music on A Mission ، در Grand Peace Palace دانشگاهِ Kyunghee ضبط و فیلمبرداری شده بود ??

┄┅ •°●°• ┅┄

اخبار و چارت‌های Kpop 27

به دنبال اجرای بی‌تی‌اس در کنسرت خیریه‌ی Music On A Mission و درام زدن جونگ‌کوک ، عبارات و هشتک بالا جزو ۴ ترند اول دنیا در توییتر قرار گرفتن ?

┄┅ •°●°• ┅┄

طبق اخبار منتشرشده ، برنده‌ی بخش "Best Pop Duo/Group Performance" این مراسم به صورت پریمیوم و در تاریخ ۱۴ام مارس (۱۴ام مارس ساعت ۲۲:۳۰ شب به وقت ایران) به صورت لایو استریم در سایت گرمی اعلام خواهد شد ?

┄┅ •°●°• ┅┄

جین ، نامجون و جیمین اومده بودن وی‌لایو ~ ?

" دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://www.vlive.tv/video/240515 "

‌وی‌لایو جین ، نامجون و جیمین ~ ?

" پسرا اومدن وی‌لایو تا سالاد درست کنن.. مونی گفته چون این شبا سالاد میخوره ۲ کیلو وزن کم کرده ..جیمینم گفته از خوردن غذاهایی مثل مرغ سوخاری لذت میبره و جینم گفته همیشه وقتی آدم سالاد میخوره باید توش گوشتم باشه ( مونی هم تایید کرده)

جیمین پرسیده که چیو بیشتر از همه تو سالاد دوست دارن ؟! مونی جواب داده سبزیجات و زیاد سس دوست نداره و جینم گفته سس سالادو و خود جیمینم جواب داده کلا دوست نداره سالاد بخوره..جین گفته واسه سسش ، سالادو میخوره و کلا نمیفهمه چرا هرکی بخواد رژیم بگیره سالاد میخوره ‌... نمی‌فهمه چجوری سالاد خوردن به رژیم گرفتن کمک میکنه..

جین گفته سالمون دوست نداره و جیمینم گفته سالمونی که تو بون وویج خوردنو دوست داشته و جیمین و مونی گفتن اینکه گوشتو بپزن و بریزن تو سالاد فکرنکنن با اینکار بتونن یه سالاد درست کنن

جین گفته لباسش لک شده بوده و برای همینم انداختش تو ماشین لباسشویی ولی وقتی درش آورده لباسش آب رفته و برای همینم مونی گفته اگه لباسی داشتین که بهتون بزرگ بود بدین به جین هیونگ "

" مونی تو لایو گفته: راستش سالاد درست کردن فقط یه بهونه بود ..ما اومدیم اینجا...تا یه حال احوال کنیم میدونین؟ گرمی یه خورده دیگست!!!
جیمین: یهویی؟! ولی‌.. من دیروز یه خورده ناراحت بودم.. خیلی ، خیلی ممنون و قدردانم ولی واقعا باعث شرمندگیه که نمیتونیم رو در روی همه‌ی شماها اجرا کنیم‌..
مونی: تو شرایط الان نمیتونیم بیام آمریکا..واقعا نمیدونیم داره چی میگذره و چه اتفاقی میفته..یه خورده استرس داریم..
جین: البته که داریم ، ما کلی رو اینکه چی بپوشیم ، جزئیاتش و اینکه چکار کنیم وقت گذاشتیم و فکرکردیم..اگه بگیم استرس نداریم دروغ گفتیم ..

جین در ادامه گفته اصلا مهم اینه که هممون لذت ببریم و دلش میخواد به آرمیا بگه که اینکه هممون با همدیگه از طریق اسکرین مراسمو میبینیم خیلی باحاله..
جیمین: انگاری هممون اونجا باهمدیگه‌ایم.."

" مونی تو لایو به جین گفته شنیدم امروز که رفتی حموم سکته کردی..وقتی صورتشو دیده نزدیک بوده سکته ناقص بزنه..جینم گفته چجور تونستی اینو جلو دوربین بگی ..باش عیب نداره..من داشتم دوش میگرفتم و صورتمو دیدم ..هرچند اصلا سوپرایز نشدم..

جیمین گفته نمیفهمه چرا مردم سالاد میخورن و مونی هم بلافاصله از بیننده ها و اونایی که سالاد خورنن عذرخواهی کرده و جیمینم از نتیزنا (برای جلوگیری از زر زدن های احتمالی) عذر خواهی کرده و مونی هم در ادامه گفته بعضی سالادا بد مزن بعضیاهم خوشمزن

جین در ادامه گفته نامجون دلبندم تو کلا زندگیتو غلطی رفتی جلو ، چجوری میتونی سالادو بدون سس بخوری ، مونی هم گفته چون سالاد خوبه میخوره ..جین در ادامه گفته این روزا بیشتر اعضای گروه سالاد میخورن ، یونگی بعضی وقتا میخوره
مونی: جونگ‌کوکم میخوره ، هیونگ توهم باید سالادو بخاطر خود سالاد و مزش بخوری نه سسش..جینم گفته درسته "

" جیمین در ادامه گفته برای لایو لباس نو کرده تنش ..جینم گفته بسه دیگه باید کمتر بخندم و یکم بیشتر جدی باشم و یه چندتایی هم کامنت بخونم..

پسرا سعی میکنن گوجه گیلاسی تو دهنشون جا بدن و مونی ۷ تا گوجه گیلاسی تو دهنش میزاره جینم گفته مونی با این دهن کامل پرشدش مثل موش خرما شده ، جیمینم اشاره کرده دهن نامجون خیلی کوچیکه چون خودش میتونه ۲۰ تا گوجه گیلاسی رو تو دهنش جا بده..

جین بستنی از تو فریزر درآورده و گفته برای پسرا خریده ، مونی اولش گفته نمیخوره ولی بعدش قبول کرده و گفته نمیتونم جلوی خودمو بگیرم و میشه یه گاز ازش بزنم ..پسرا راجب مزه‌های بستنی Baskin Robins که تو آمریکاست حرف میزنن و جیمین گفته نه تنها اسمشون فرق داره. بلکه خیلی از مزه‌هایی که تو کره هستشو اونجا نداره "

" مونی سوال کرده : بچها آدم که با بستنی خوردن چاق نمیشه ، هوم؟! چربی داره؟! و جینم گفته اون اوایل دبیو ، ته‌هیونگ خیلی با افزایشش وزنش مشکل داشت ، کلا هرچی میخورد چاق نمیشد ..همه تو رژیم غذاییشون سینه مرغ میخورن ولی ته‌هیونگ...هئ

جیمین: من یه بار گفتم : من میخوام یه تیکه شکلات بخورم و ته‌هیونگ کامل شکلاته رو خوردش..و وقتی هم جونگ‌کوک رژیم گرفته بود برمیگشت بهش میگفت : هی این غذارو میدی من بخورم؟! ، اون یه شیطونه
*پسرا با مرور خاطرات شون میخندن*

جین راجب اینکه همه از قاطی شدن مزه‌ی مرغ و گوجه بدشون میاد حرف زده و جیمین گفته همینجور بدون برنامه ریزی اومده بودن لایو و مونی گفت دیگه الان باید برن

جین گفته موهاش شبیه کلاه ایمنی شده و جیمین گفته: بیاید دفعه‌ی دیگه لایو پرمعنی تری بزاریم ، جینم گفته بیاید بگیم : سالاد خوشمزشت و تمومش کنیم "

" ?جین: چطوره یه داستان از اوایل سالای دبیومون بگم؟!
?جیمین: دوتامون بعد از تمرین، میرفتیم قدم میزدیم..
?جین: ته‌هیونگ اون روزا حتی بعد از این که میخورد هم وزن اضافه نمیکرد .. وزنش از الان من بیشتر بود . برای همینم غذا خوردن واسش یه جور کار به حساب میومد..وقتی همگی رژیم میگرفتن و سینه مرغ میخورن ، ته‌هیونگ اینجوری بود..

?جیمین: گفته بودیم قبلا ، شما یادتون نمیاد ، نه؟! باهم دیگه میرفتیم پیاده روی ، ته‌هیونگم پشت سرمون میومد و من میگفتم وای چی میشد اگه میتونستم یه گاز شکلات بخورم و برمیگشتم میدیدم شکلات دستش گرفته و داره پشت سرمون میاد... یه بارم چند روز وقتی رفتیم باربیکیو جونگ‌کوک گفت رژیمه و ته‌هیونگ ازش خواست غذاشو بهش بده.. ته‌هیونگ واقعا ?
?مونی: یه شیطونه
?جیمین: همیشه اینجوریه که یکی بهم غذاشو بده
?جین: اون همیشه تو رژیم خدادایه
?مونی: اون صبر بقیه رو امتحان میکنه"

" ?مونی: یه عالمه از سهامدارا بهم پیام دادن و گفتن " به عنوان یه سهامدار ، خوشحال میشیم اگه موفق به برد جایزه بشین" دوستام یه عالمه از این پیاما برام فرستادن..
?جین: چیشد؟! با سهامدارا در ارتباطی؟!
?مونی: نه اونجوری که فکرمیکنی نیست ، بعضی از دوستامن ، اونا سهام‌های کمپانی رو خریدن و من از اونا پیام گرفتم..
جیمین: پس دوستات سهامارو گرفتن؟!
مونی: آره چون ما دوستیم به عنوان سهامدار خریدن..پیامای زیادی بهم دادن و حمایتشونو نشون دادن "

@IRBANGTAN
┄┅ •°●°• ┅┄
پاسخ
بومگیو اومده وی لایو به مناسبت تولدش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.vlive.tv/video/240527
پاسخ
 سپاس شده توسط ᗩᐯᗩ⁷
آگهی
TXT

┋آپدیت سرچ ریل‌تایم ملون بعد از صحبت درمورد پسرا در برنامه‌ی amazing Saturday ☂️

#1. Drama
#2. 투모로우바이투게더
#3. txt drama
#5. 투모로우바이투게더 Drama
#8. Drama txt

┋آپدیت چارت Viral 50 اسپاتیفای کره جنوبی ??

https://uupload.ir/files/ed3_img_20210314_154259_480.jpg

#20 @TXT_members Blue Hour (+4) *پیک جدید*

در حال حاضر ترک Blue Hour دومین آهنگ یک گروه آیدل با بالاترین پیک هستش.

┋آپدیت توییتر ژاپنی┋یونجون ✦

https://uupload.ir/files/ukec_img_20210314_154318_328.jpg

https://uupload.ir/files/psls_img_20210314_154316_511.jpg

https://uupload.ir/files/x518_img_20210314_154315_235.jpg

https://uupload.ir/files/9ylb_img_20210314_154313_097.jpg

“ [#.پیام‌تی‌اکس‌تی] اخیرا هوا گرمتر شده !
امروز تصمیم گرفتم بعد از مدتها وقتی میرم سرکار خوب لباس بپوشم و این این حس خوبی داشت هههه.
این عکسهارو موقع فنلایو گرفتم.
میخوام دوباره ببینمتون موآ

┋آپدیت سرچ ریل‌تایم ملون

#1 Drama
#2 투모로우바이투게더

┋تهیون و هونینگ‌کای این هفته هم در رادیو شنیداری EBS FM همراه با مهمانان ویژه اعضای گروه Golden Child حضور دارن که از ساعت 7:00PM KST (ساعت ۱۳:۳۰ به وقت ایران) شروع میشه.

https://www.ebs.co.kr/radio/home#adnClosed

┋استریم های ترک Can’t You See Me از ترک Cat & Dog در پلتفرم اسپاتیفای گذشت و به سومین آهنگ تی‌اکس‌تی با بیشترین استریم تبدیل شد.

#1 CROWN — 90,452,528
#2 Run Away — 67,639,625
#3 Can't You See Me? (+1) — 42,529,339
#4 Cat & Dog (-1) — 42,263,742
#5 Blue Hour — 40,448,925

┋نیکی عضو ژاپنی گروه #Enhypen در لایوش درمورد یونجون حرف زد ?

“ ?: تومارو بای توگدر سونبه نیم... میبینید چیجوری یونجون سونبه نیم ویلایوای تکی انجام میده؟ من خیلی اون لایوهارو دوست دارم! من ۳-۴ بار نگاهشون میکنم.من وقتایی که تنهام یا حوصله‌ام سر رفته نگاهشون میکنم. من ویلایو های بقیه سونبه نیم هاروهم نگاه میکنم. من ویلایو جونگکوک سونبه نیم روهم دیدم. من با دیدن این ویلایو ها کره ای هم یاد میگیرم. “

┋امروز قسمت سوم و آخر برنامه‌ی STILL_DREAMING Special Number Vol.3 ساعت 9PM KST (۱۵:۳۰ به وقت ایران) پخش میشه.

آپدیت توییتر این برنامه:
“ما قراره پیام ویدیویی اعضا رو بهتون نشون بدیم و همچنین برای کسایی که برنامه های قبل رو در nico nico live ندیدن ورژن کاملش روهم قرار میدیم.?

لینک تماشای برنامه:

https://live.nicovideo.jp/watch/lv330023352

┋آپدیت اینستاگرام ebsfmlisten با تهیون و هونینگ کای

https://uupload.ir/files/kwnn_img_20210314_154324_752.jpg

https://uupload.ir/files/4qkj_img_20210314_154322_395.jpg

└────⧉ @TXTir5 ᭡ ──
پاسخ
 سپاس شده توسط ᗩᐯᗩ⁷
BTS

بی‌تی‌اس با کسب ۱۹۱ میلیون بازدید در بازه‌ی زمانی ۵ام تا ۱۱ام مارس ، پراستریم‌ترین گروه و پنجمین آرتیست با بیشترین میزان بازدید در یوتیوب جهانی بوده است ?

┄┅ •°●°• ┅┄

در یوتیوب کره‌ی جنوبی ، بی‌تی‌اس با کسب ۸ میلیون استریم در بازه‌ی زمانی ۵ام تا ۱۱ام مارس ، پراستریم‌ترین آرتیست در این پلتفرم بوده است ??

┄┅ •°●°• ┅┄

در یوتیوب ژاپن ، بی‌تی‌اس با کسب ۲۷ میلیون استریم در بازه‌ی زمانی ۵ام تا ۱۱ام مارس در رتبه‌ی اول آرتیست های برتر این پلتفرم حضور داشته ??

┄┅ •°●°• ┅┄

♈️ آپدیت چارت هفتگی یوتیوب جهانی در بازه‌ی زمانی ۵ام تا ۱۱ام مارس :

✓ Top songs:
• 5 (+3) Dynamite — 33.9M
(peak: 1 for 7 weeks , 28 weeks in top 10)
• 65 (-12) Life Goes On — 11.5M

✓ Top music videos:
• 16 (+5) Dynamite — 16.8M

┄┅ •°●°• ┅┄

آهنگ "Sweet Night" ته‌هیونگ مجددا وارد تاپ۱۰ آیتونز آمریکا شد ??

┄┅ •°●°• ┅┄

طبق گفته‌ی Variety ، باتوجه به چت‌هایی که در لایو استریم کنسرت خیریه‌ی Music On A Mission گذاشته شده ، مشخص شده که اکثر بینندگان این کنسرت طرفدارای بی‌تی‌اس ، آرمیا بودن ?

- شمار تعداد بینندگان این کنسرت بیش از ۱۸هزار نفر برآوردشده که به این معناست که MusiCares چیزی بیش از نیم میلیون دلار تنها از طریق فروش بلیط برای خیریه کسب کرده

┄┅ •°●°• ┅┄

بی‌تی‌اس در مراسم " Nickelodeon's Kids Choice Awards 2021 " در تمامی ۳ کتگوری‌ای که نامزد شده بود ، موفق به دریافت جایزه شد ?

• Favorite Song (Dynamite)
• Favorite Music Group
• Favorite Global Music

- بی‌تی‌اس با کسب ۳ برد ، آرتیستی با بیشترین تعداد برد در این مراسم بوده است

1. BTS — 3 wins
2. Ariana G, Justin B, Millie B.B — 2 wins

┄┅ •°●°• ┅┄

لینک لایو استریم مراسمِ " Grammy Awards Premiere Ceremony 2021" ؛ در این بخش از مراسم که ساعت ۲۲:۳۰ شب به وقت ایران برگزار میشه ، برنده‌ی کتگوری Best Pop Duo/Group Performance که بی‌تی‌اس در اون کاندید هست اعلام خواهد شد ?

https://youtu.be/Du4WMOS2-sA "

@IRBANGTAN
┄┅ •°●°• ┅┄
پاسخ
STRAY KIDZ

استری کیدز در لیست ارزش تجاری آیدل‌های پسر کی‌پاپ برای مارس2021 در جایگاه ۱۵ام قرار گرفت. ️

آپديت روزانه اسپاتيفاى استرى كيدز? :

مجموع استریم : 1,163,068,165 (+2,090,146)

آلبوم '#Cle1_MIROH' به 155 ميليون استريم در اسپاتيفاى رسيد.?

⊲ اين دوم ـين آلبوم اسكيز است كه به اين ميزان استريم در اين پلتفرم ميرسد.

آلبوم ' #Cle2YellowWood ' به 80 ميليون استريم در اسپاتيفاى رسید.?

⊲ اين 7 ـمين آلبوم استرى‌کیدز هست که به این میزان بازدید در این پلتفرم میرسد.

آپديت روزانه اسپاتيفاى استرى كيدز? :

مجموع استریم : 1,165,070,412 (+2,002,247)

میزان استریم‌های اسپاتيفاى استری‌کیدز، در سال 2021 به بیش از 150 میلیون رسید.?

ویدئو ی '#GodsMenu' نسخه ی Be Original از 30 میلیون بازدید عبور کرد.⚡️

⊲  این اولین و تنها ویدیو چنل 'STUDIO CHOOM' از یه گروه پسره که به این میزان بازدید میرسه.

اس‌کی‌زد رکورد چانگبین و فلیکس منتشر شد? :

[ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://youtu.be/KagzGPwDR9w ]

آپدیت اینستاگرام استری‌کیدز با چانگبین :

اخبار و چارت‌های Kpop 27

اخبار و چارت‌های Kpop 27

"اهنگ چانگلیکس 'چون دوستت دارم' رو لطفا زیاد گوش بدید~"

# استری‌کیدز  # استی
# چون‌استی‌رو‌دوست‌دارم
# فلیکس  # ??

آپدیت اینستاگرام استری‌کیدز با فلیکس :

اخبار و چارت‌های Kpop 27

"استی~ اس‌کی‌زد رکورد چانگبین و فلیکس (좋으니까) منتشر شد لطفا زیاد بهش گوش‌ بدید~~
اولین باری ـه که با چانگبین هیونگ همکاری کردم، ما خیلی استی رو دوست داریم^^

استی! من و چانگبین امیدواریم که از اولین اهنگمون که با همکاری هم دادیم لذت ببرید! سرگرم کننده بود و خوشحالم که منتشر شده. لذت ببرید??"

# استری‌کیدز  # استی # چانگلیکس
# چانگبین  # فلیکس  # چون‌دوستت‌دارم?

➻ T.me/STRAY_KIDS
پاسخ
 سپاس شده توسط ᗩᐯᗩ⁷
BTS

آپدیت فنکلاب ژاپنی بی‌تی‌اس | 210315
https://uupload.ir/files/x7p_img_20210315_211020_849.jpg
" سری دوم والپیپر
#/جیهوپ #/هوسوک
از طرف جیهوپ ←←← به آرمی  "

┄┅ •°●°• ┅┄

آپدیت فنکلاب ژاپنی بی‌تی‌اس | 210315
https://uupload.ir/files/xcq1_img_20210315_211022_605.jpg
" سری دوم والپیپر
#/جیهوپ #/هوسوک
از طرف جیهوپ ←←← به آرمی  "

┄┅ •°●°• ┅┄
https://uupload.ir/files/wcgh_img_20210315_211031_407.jpg
آپدیت وی‌ورسِ رسمی بی‌تی‌اس با پیش‌نمایش پشت صحنه‌ی قسمت ۱۳۳ برنامه‌ی 'Run BTS'

┄┅ •°●°• ┅┄

ورژن اورجینال موزیک ویدئوی " I Need U" به بیش از ۱۰۰ میلیون بازدید در یوتیوب رسید ؛ این ۳۵امین موزیک ویدئوی بی‌تی‌اسه که به این میزان بازدید در این پلتفرم دست پیدا می‌کنه?

┄┅ •°●°• ┅┄

بی‌تی‌اس در ۳۵امین دوره‌ی مراسم Japan Golden Disc Award 2021 برنده‌ی ۸ جوایز زیر شد ؛ این بیشترین تعداد برد از یک آرتیست خارجی در طی یک سال در تاریخ این مراسم میباشد  ??

? Best Asian Artist
? ALOTY - MOTS: Journey
? SOTY by download - Dynamite
? SOTY by Streaming - Dynamite
?? Best 3 Albums - MOTS: 7 & Journey
? Best 5 songs by Streaming - Dynamite
?Best Music Video

┄┅ •°●°• ┅┄
آپدیت توییتر جیهوپ | 210315
https://uupload.ir/files/83u6_img_20210315_211057_714.jpg
" امسالم سخت کار میکنیم? عاشقتونم آرمی? "

┄┅ •°●°• ┅┄

آپدیت Weverse جیهوپ | 210315
https://uupload.ir/files/6pj1_img_20210315_211100_482.jpg
" آرمی بهترینه ? "

┄┅ •°●°• ┅┄
https://uupload.ir/files/hhd_img_20210315_211106_827.jpg
آپدیت استوری اینستاگرام برند معروف کره‌ای "Coway" با عکسی از بی‌تی‌اس ?

┄┅ •°●°• ┅┄

در میان ۵۰ تا از پراستریم‌ترین آلبوم‌های دنیا در چارت هفتگی اسپاتیفای در بازه‌ی زمانیِ ۵ام تا ۱۱ام مارس ، دو تا از آلبوم های پسرا حضور دارن  ?

— 18 (-2)  BE
— 27 (-1) Map Of The Soul: 7

┄┅ •°●°• ┅┄

در میان ۵۰ تا از پراستریم‌ترین آلبوم‌های دنیا در چارت هفتگی اسپاتیفای در بازه‌ی زمانیِ ۵ام تا ۱۱ام مارس ، دو تا از آلبوم های پسرا حضور دارن  ?

— 18 (-2)  BE
— 27 (-1) Map Of The Soul: 7

┄┅ •°●°• ┅┄

در چارت Weekly Top Songs اسپاتیفای جهانی ، در میان ۵۰ تا از آهنگهای پراستریم دنیا در بازه‌ی زمانی ۵ام تا ۱۱ام مارس ، سینگل Dynamite در رتبه‌ی ۲۴ام قرار داره  ?

— 24 (-9) Dynamite

┄┅ •°●°• ┅┄

سینگل Dynamite این هفته با ۲۸هزار نسخه فروش (افزایش ۱۶٪ای نسبت به هفته‌ی گذشته در میزان فروشش) همچنان در رتبه‌ی اول چارت Digital Songs Sales قرار داره ؛ این آهنگ ۱۵ هفته‌ست که در صدر این چارت قرار داره??

- به این ترتیب این سومین آهنگ تاریخ با بیشترین تعداد هفته‌ی حضور در صدر این چارت می‌باشد ؛ سینگل Dynamite با ۱۵ هفته صدرنشینی در این چارت ، همچنان رکوردار آهنگی از یک گروه/Duo با طولانی ترین مدت زمان حضور در رتبه‌ی اول این چارت هست  

- این سینگل اکنون به طورکل بعد از آهنگ‌های Despacito با ۱۷ هفته حضور و Old Town Road با ۱۶ هفته حضور ، با ۱۵ هفته حضور ، سومین آهنگ با بیشترین مدت زمان حضور در صدر چارت Digital Song Sales هست

┄┅ •°●°• ┅┄

طبق اطلاعات منتشرشده از سوی Talkofthecharts ، سینگل "Dynamite" بی‌تی‌اس با فروش بیش از ۱۵۱ هزار نسخه از آهنگ 'Drivers license' پیشی گرفت و اکنون پرفروش ترین آهنگ سال ۲۰۲۱ براساس فروش از طریق دانلود در آمریکا تا به اینجا میباشد ??

- این سینگل در پایان سال ۲۰۲۰ در رتبه‌ی اول پرفروش‌ترین سینگل‌های آمریکا قرار داشت

┄┅ •°●°• ┅┄

سینگل "Dynamite" اکنون همراه با آهنگ 'Your Shampoo Scent In The Flowers' با ۲۹ هفته حضور در تاپ۱۰ ملون ، آهنگ‌هایی با بیشترین تعداد هفته‌ی حضور جزو ۱۰ آهنگ برتر تاریخ این چارت میباشد 

┄┅ •°●°• ┅┄

آهنگ "Spring Day" منتشرشده در سال ۲۰۱۷ اکنون ۲۱۳ هفته‌ی متوالیه که در تاپ۱۰۰ ملون حضور داره ، این آهنگ رکورد خودش رو به عنوان آهنگی با بیشترین تعداد هفته‌ی قرار گرفتن در تاپ۱۰۰ این چارت ارتقا داد (این آهنگ در حال حاضر در تاپ۵۰ این چارت قرار داره) 

┄┅ •°●°• ┅┄

سینگل Dynamite مجددا وارد تاپ۴ آیتونز آمریکا شد ??

┄┅ •°●°• ┅┄

سینگل Dynamite با گذشت ۲۰۶ روز از انتشارش ، با ۶ پله صعود در رتبه‌ی ۱۱ام چارت اپل میوزیک جهانی قرار گرفت

┄┅ •°●°• ┅┄

بی‌تی‌اس اومده بودن وی‌لایو ~

https://www.vlive.tv/video/240678 "

وی‌لایو پسرا ~

" پسرا گفتن برای استیج گرمی تموم تلاششونو کردن تا همچین استیجی بوجود بیارن ، اون قرار بوده یه ویدئوی بدون نقص باشه و برای همینم اونا بارهای زیادی فیلمبرداری کردن تا مطمئن بشن بهترین استیجو به نمایش میزارن..

پسرا برای وی‌لایو شامپاین آماده کردن ولی درست بعد از اعلام نتایج شروع به نوشیدن کردن ، پسرا گقتن از ساعت ۲:۳۰ صبح به وقت کره برنامه چیدن که بیان لایو..

پسرا گفتن از این که نبردن ، اوکین ولی نگران آرمیان و برای همینم گفتن : خیلی مهم نبود باباااا ، ما دفعه‌ی دیگه خودمون شخصا اون جایزه رو میبریم.."

" مونی: آرمیا هر کجا که هستین ، نگران نباشین ، اشکالی نداره بابا..ما موفق شدیم ، ما شمارو داریم ، شماها جایزه‌ی مایین ، شامپاین ‌مونید ، بیاید جشن بگیرم ، بزنیم به سلامتی "

" پسرا. تو لایو گفتن همراه با کمک آرمیا تموم تلاششونو میکنن تا سال بعد دوباره به گرمی راه پیداکنن..اونا دلسرد نمیشن چون با هیچی و از زیر صفر شروع کردن و هنوزم میتونن به این موفقیتا برسن و برای همینم چیزی نیست که راجبش ناراحت باشن

مونی: ما دیدیم که بعضی جاها تیتر زدن که این یه پیروزیِ شکست خوردست ولی این دقیقا اون احساسی که ما داریم نیستش ..این یه شکست نیست ، ما نامزد شدیم و تونستیم برای اولین بار به عنوان یه آرتیست کره‌ای یه سولو اجرا انجام بدیم..

جیمین: برای بعضیا خیلی زود و برای بعضیا خیلی دیر وقته ، مرسی که کنارمونید ..لطفا افسوس نخورین چون ما واقعا احساس غرور میکنیم..وقتی شرایط بهتر شد ، بیاید هرچی زودتر همدیگه رو ببینیم...عاشق همتونم "

" پسرا گفتن از ساعت ۲ صبح به وقت کره بیدار موندن تا قبل از شروع پیش نمایش مراسم ، میکاپ/موهاشونو درست کنن ..مونی از آرمیا برای اینکه تا آخر مراسم منتظر موندن تا اجراشونو نگاه کنن تشکر کرده و گفته اونا اصلا نمیدونستن که قراره اجراشون آخر سر نمایش داده بشه و اونا برای اینکه ما خیلی منتظر موندین تا اجراشونو ببینیم ، خیلی ازمون ممنونن

هوبی گفته بعد از پیش نمایش مراسم یه چرت کوتاهی زدن جینم گفته اصلا نفهمیده چجوری خوابش برده ..هوپی با اشاره به اجرا گفته بچها ما انجامش دادیم و واقعا عالی بوده..مونی هم در ادامه گفته راستشو بخواییم بگیم ما واقعا اجرا کردنو بیشتر از دریافت یه جایزه میخواستیم.. و جیمینم گفته بیشتر از هرچیزی اجرارو میخواستن و یونگی گفته آره دفعه‌ی بعد جایزه رو میگیریم..

یونگی راجب اجرا گفته کلی بهشون خوش گذشته و تو لحظات آخر اجراشون دیگه از همه چیشون مایه گذاشتن ، جین گفته وقتی ضبط میکردن میگفتن خب خوبه ولی یه بار دیگه انجامش بدیم ، یه بار دیگه ضبط کنیم و برای همینم زمان زیادی صرف ضبط اجرا گذاشتن.."

" هوپی گفته از همه چیشون مایه گذاشتن تا بهترین اجرایی که میشه رو برامون به نمایش بزارن و ارائه بدن و مونی هم گفته اینو به عنوان یه نشونه از کائنات میگیره که بهش گفتن " باید خودت بری و شخصا جایزه رو بگیری"  ، هوپی گفته ولی راستش یکم باعث شرمندگیه ..جین گفته وقتی برگشتن گفتن و گرمی میرسه به .. ra ..خیلی باحال بود و پسرا آه میکشن..مونی هم در ادامه گفت مثل چیزی بود که مردم چیزی رو که دوست ندارن ، مجبور میشن نگاه کنن (تو مایه‌های فیلم ترسناک)

جونگ‌کوک گفته همه تلاششو کرده تا به خودشون استرس وارد نکنه و ته‌هیونگم گفته خیلی استرس گرفته چون چند دقیقه قبل از اعلام نتایج یهو پخششون قطع شده / هنگ کرده..مونی گفته وقتی اعلام برنده تموم شد، تونسته نفس راحت بکشه چون قبلش کلا نفس کشیدنو یادش رفته بوده..

مونی در ادامه اشاره کرده بی‌تی‌اسی که قبل از رسیدن به یه چیزی چندبار تلاش نکنه ، بی‌تی‌اس نیست..و گفته از ته دلم میگم به لطف تک تک شما ما میتونیم تو گرمی خودی نشون بدیم و چهره‌هامونو به نمایش بزاریم.."

" پسرا گفتن دیگه الان میرن بخوابن و ته‌هیونگم گفته میره دوش بگیره ..هوپی اشاره کرده : بازم خیلی ازتون ممنونیم که تماشامون کردین ، چه صبح خیلی زود از خواب بیدار شده باشین و چه شب تا دیروقت بیدار مونده باشین..راستشو بخواین ، چیزای دیگه‌ای بودن که میشد بهتر پیش بره ولی ما اجرا کردیم و نامزد شدیم..اگه بخاطر شماها نبود ما نمیتونستیم همچین افتخاری رو تجربه کنیم و این بیشتر تشویقمون کرد و بهمون انگیزه داد تا سخت تر کارکنیم تا جنبه‌ی بهتری از خودمونو نشونتون بدیم...ما تا جایی که میتونیم برای این هدف از بهترینمون مایه میزاریم..آرمی عاشقتونم..

جین در ادامه اشاره کرده: چه ما به یه مراسم موسیقی بریم و یا فقط از اسممون تجلیل و تصدیق بشه ، اسممون در کنار آرمی شناخته میشه و این باعث میشه به این فکرکنم که ما واقعا داریم همراه با همدیگه تاریخو میسازیم..ما کلی برای این استیج تدارک دیدیم چون نامجون مدام میگفت : این یه استیج فراموش نشدنیه و تا ابد تو ذهنا میونه..مرسی که تو یه همچین لحظه‌‌ی تاریخی کنارمونید ، عاشقتونم.."

" ته‌ته گفته: سلام آرمی دلم براتون یه ذره شده و فکرکنم هنوزم نمیتونیم همدیگه رو از نزدیک ببینیم امیدوارم اون روز هرچی زودتر از راه برسه..به نظرم هر اتفاقی که امروز یا حالا هر روز اتفاق میفته یه دلیلی داره و برای همینم هست که ما میتونیم پیشرفت کنیم..بیاید سال دیگه از اجرامون لذت ببریم و ما حتی سخت تر کارمیکنیم تا موسیقی و آهنگهای بهتری رو براتون تدارک ببینیم و اجراهای بهتری انجام بدیم تا بتونیم یه بار دیگه به مراسم گرمی دعوت بشیم ..آرمی لطفا یه بار دیگه هم کمکمون کنید ما بهترینمونو انجام میدیم.."

" جونگ‌کوک: مرسی که تا دیروقت برامون بیدار موندین..رفتم به سایت گرمی و دیدم شما به ما به عنوان اکتی که بیشتر از همه برای دیدنش مشتاقین ، رای دادین..درصدش خیلی زیاد بود.دیگه دارم اینو که آرمیامون چقدر دوستمون دارن و حمایتمون میکننو بیشتر و بهتر میفهمم و درک میکنم..شما محشرین..خیلی ازتون ممنونم..من آدمی میشم که حتی بیشتر و سخت ترم کار و تلاش میکنه..تو سال ۲۰۲۱ امیدوارم آرتیستی بشم که میتونه تموم عشق و حمایتی که ازتون گرفته رو جبران کنه..بیاید یه عالمه خاطرات عالی و محشر‌ و شاد بیشتری بسازیم..

مونی در ادامه گفته: دیگه تموم شد..دروغه اکه بگبم دپرس نشدیم ولی این خودشم به نوبه‌ی خودش محشر و معرکست‌.ولش کنید ، نگران نباشین ،مهم نیست..ما انجامش دادیم‌‌..ما موفق شدیم..شماها جایزه مایین..شما شامپاین مایید..بیاید همه رو تشویق کنیم "

" مونی: بیاید بزنیم پشت هم..ما باهمدیگه تونستیم چیزی که خیلی خاص و ویژست رو انجام بدیم‌...تو مسیر پیش رو ، بیاید منتظر چیزایی باشیم که باحال باشن و اونا برامون رقم بخورن..امسال ، بیاید اصلا متوقف نشیم! بیاید همه چیو مال خودمون بکنیم ..آرمی عاشقتونم "

" جیمین: ۶ میلیون و ۷۰۰ نفر از آرمیا دارن تو این ساعت نگامون میکنن؟؟ شرط میبینم ۶ میلیون ۶۰۰ نفرتون مثل من بین خواب و بیداری هستین..برای بعضیاتون خیلی زود و برای بعضیاتون دیروقته‌.مرسی که وقتتونو باما میگذرونین..امروز چیزی جز خوشحالی و شادی نداشت و من کوچیکترین دپرسی و نا امیدی حس نمیکنم..لطفا احساس نا امیدی نکنین، منتظر آینده‌ی ما موندن خیلی مهمتره..حس میکنم دیگه باید این اوضاع زودتر از هرچیز دیگه‌ای حل و برطرف بشه..همگی ، عاشقتونم..دوستتون دارم ..آی لاو یو و لطفا مواظب سلامتیتون باشین.. "

" یونگی: اینکه دوباره رو استیج اجرا کردم ، خیلی باحال بود و خوش گذشت ..ما یه اجرا داشتیم..شاید اگه جایزه رو هم می‌گرفتیم خیلی بهتر میشد ولی این چیزی نیست که ما فقط با سخت کارکردنمون بتونیم تغییرش بدیم یا براش تصمیم بگیریم..ولی به نظرم ، اگه ما امسال یه خورده بیشتر سخت کارکنیم ، میتونیم سال بعد جایزه دریافت کنیم‌..خیلی از آرمیایی که نگامون کردن ممنونیم  "

مکانی که اجرای بی‌تی‌اس در مراسم گرمی ۲۰۲۱ در اون ضبط و فیلمبرداری شده بود ، بالای برج Parc1 واقع در یوایدو سئول بوده

https://uupload.ir/files/vzip_20210315_212342.jpg

┄┅ •°●°• ┅┄

آپدیت توییتر رسمی بی‌تی‌اس | 210315

اخبار و چارت‌های Kpop 27

اخبار و چارت‌های Kpop 27

" [#/بنگتن امروز]
یه هدف و انگیزه‌ی جدید؟! بی‌تی‌اسی که نقشه کشیده حتی بیش از پیش سخت تر کارکنه ، موفق باشه! ??‍♂??‍♂ آرمی عاشقتونیم آی‌لاب‌یو

#/بی‌تی‌اس #/هفت عضو بنگتن خیلی با ارزشن #/آرمیای سراسر دنیا ازتون ممنونیم #/ بین المللی ،کی ‌پاپ، شور و هیجان و سه نقطه ... ، نامبروان هات100،  نامزد گرمی بی تی اس  "

آپدیت رسانه‌های کره‌ای با عکس‌هایی از اجرای بی‌تی‌اس در ۶۳امین دوره‌ی مراسم Grammy Music Awards

اخبار و چارت‌های Kpop 27

اخبار و چارت‌های Kpop 27

آپدیت رسانه‌های کره‌ای با عکس‌‌هایی از بی‌تی‌اس بر روی فرش قرمز ۶۳امین دوره‌ی مراسم Grammy Music Awards
https://uupload.ir/files/5f36_20210315_212641.jpg
https://uupload.ir/files/frn7_20210315_212642.jpg
https://uupload.ir/files/gavu_20210315_212643.jpg
https://uupload.ir/files/xt3z_20210315_212645.jpg
https://uupload.ir/files/an1w_20210315_212647.jpg
پاسخ
 سپاس شده توسط ᗩᐯᗩ⁷ ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان