امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اخبار و چارت‌های Kpop

Chanyeol

اخبار و چارت‌های Kpop

مصاحبه بلاگ Cineplay با چانیول در راستای ایفای نقش در فیلم " جعبه "

چانیولی که من در مکان فیلمبرداری دیدم ، گیتار رو یک لحظه هم کنار نگذاشت . حتی در زمان استراحت داشت گیتار میزد و با صدای بم و شفافش زیر لب آهنگای آشنایی رو میخوند . زمانی که چانیول گفت " این فیلم موزیکالیه که همیشه دلم میخواست بازی کنم ، برای همین در حین فیلمبرداری کلی بهم خوش گذشت " صداقتش رو حس کردم . " جعبه " فیلمیه که تصویر با صدای جی هون در حال خوندن بهترین آهنگای دنیا که به گوش هممون آشناست و آهنگای غمگین Eco Bridge که هممون دوست داریم ، پر میکنه .

کلمه " جعبه " ممکنه از نظر دیداری و شنیداری عجیب باشه . چا دالهوان ، بازیگر نقش مینسو مفهوم اسم فیلم رو به این شکل توضیح داد ، " اگه اهل کره باشین ، یا هرکسی که در لحظه زندگی میکنه ، جعبه مخصوص خودتون رو دارین . جعبه ای که به راحتی اجازه وارد شدن دیگران رو نمیده . این فیلم راجع به جعبه ایه که هرکسی داره . " برای جی هونی که به علت اضطراب شدید نمیتونه استعداد خدادای موسیقیش رو نشون بده ، جعبه وسیله ای برای حفاظت از خودشه . اما علاوه بر اون ، چیزیه که باید در هم بشکنه و ازش بیرون بیاد . این جعبه همیشه وجود داره ، حتی مینسوی پر از اعتماد به نفس هم این جعبه رو داره . بالاخره " جعبه " فیلمی درباره رشد و پیشرفت جي هون و مینسوه .

سوال : بعد از ۶ سال اولین فیلم کره ایتون رو بازی کردین . چه حسی دارین ؟

چانیول : از آخرین باری که فیلم بازی کردم زمان زیادی گذشته . قبل از این نقشای کوچیکی داشتم و به همین دلیل برای این نقش استرس داشتم و فشار زیادی رو روی خودم احساس میکردم . اما بعد از صحبت کردن با کارگردان اعتماد به نفسم برگشت . جعبه فیلم موزیکالیه که همیشه دلم میخواست بازی کنم ؛ برای همین در حین فیلمبرداری کلی بهم خوش گذشت ( میخنده ) .

اخبار و چارت‌های Kpop

سوال : جيهون " جعبه " از جهات زیادی ، البته به جز شخصيتش ، شبیه چانیوله . چون شما هم خواننده و ترانه سرایین و دستی هم بر آهنگسازی دارین ، چندین آلات موسیقی مینوازین و توانایی های وکال زیادی دارین . ممکنه تجربیاتتون در بازیگری تاثیر گذاشته باشه .

چانیول : سخت ترین بخش هم شخصیت هامون بود که تفاوت زیادی با هم داشت . جیهون دقیقا برعکس منه . اما همین تفاوت جذاب ترین بخش کار بود . من تابحال اینطوری زندگی نکردم ، برای همین یکم عجیب بود اما وقتی خودم رو در نقش جیهون دیدم حس بی نظیری داشتم . آواز خوندن و گیتار زدن در طی فیلمبرداری یکی از بخشای خوبش بود ؛ همچنین تو هر فرصتی که گیر میاوردم با یانگ جونگ وونگ ( کارگردان ) و کارگردان موسیقی فیلم درباره موسیقی حرف میزدم .

سوال : شنیدیم که آدم فعال و مثبت اندیشی هستین . جیهون " جعبه " دقیقا برعکس شماست . روح اون در زخم هایی که گذشته ش بهش وارد کرده گیر افتاده و خودش رو از دنیا جدا کرده . چطور این شخصیت رو درک کردین و خودتون رو برای بازی کردن کردین ؟

چانیول : در ابتدا نمیدونستم تا چه حد باید در عمق شخصیت فرو برم . نمیدونستم باید شخصیت رو جوری نشون بدم که جیهون زندگی روزمره خودش رو بخاطر ترس از استیج و شخصیت ضد اجتماعش از دست بده یا جوری به تصویر بکشمش که انگار آدمی حوصله سر بره و فقط وقتی جلوی دیگرانه نمیتونه اجرا کنه . راجع به این موضوع با کارگردان صحبت کردم و اون گفت فقط خود فرد میدونه زخم هاش چقدر عمیقن . مسئله ای که برای یکی سادهست ممکنه برای دیگری به شدت دردناک باشه . من با کمک گرفتن از تجربیات قدیمیم و نگاه کردن به گذشته خودم تونستم با شخصیت جیهون ارتباط برقرار کنم .

سوال : جیهون از یه جعبه برای غلبه به ترس از استیج استفاده میکنه . روش مخصوص شما برای غلبه بر سختی ها چیه ؟

چانیول : من عادت داشتم یه چیزی برای انجام دادن پیدا کنم که منو فعال نگه داره . اصولا با حرکت کردن و فعال بودن فکرهای آزاردهنده رو فراموش میکنم . اگه کاری نکنم ، ذهنم مشغول این تفکرات میشه . ولی این روزا یه جا میشینم و آهنگ گوش میدم و تصور میکنم داره بارون میباره . اما بعدش دلم میخواد برم بیرون میخنده ) .

سوال : آهنگی که امروز ضبط کردین ، آهنگ تروت معروفيه . نظرتون راجع به این آهنگ چیه ؟

چانیول : امروز برای اولین بار این آهنگ رو شنیدم ولی هنوز هیچی نشده افتاده تو دهنم . امیدوارم تو مرغ فروشیا زیاد پخشش کنن ( با لبخند جواب میده ) .

سوال : از فیلم دیگری برای مرجع استفاده کردین ؟

چانیول : به نظرم فیلم August Rush شبیه کار ما بود . جیهون " جعبه نیاز به یادگیری نداشت برای همین شخصیت فیلم August Rush به ذهنم اومد چون او نابغه موسیقی بود و دوست داشت هرکاری رو تنها انجام بده .

سوال : با بازی کردن در فیلم Salut d'Amour و سریال های Missing Nine و Memories فعالیت های بازیگریتون رو بیشتر کردین . احتمالا نگرانی های زیادی برای ، of Alhambra فیلم بعدیتون داشتین . چرا " جعبه " رو انتخاب کردین ؟

چانیول : داستان سریال های Missing Nine و Memories of Alhambra درباره فرار کردن ، آسیب دیدن ، سقوط و زجر کشیدن بود . برای همین میخواستم نقشی رو بازی کنم که چیزی که درونم هست رو به تصویر بکشه ، نه فقط جنبه جسمی رو . موضوع کلی " جعبه " هم همينه .

اخبار و چارت‌های Kpop

سوال : بیشتر فیلمبرداری در مناطق محلی انجام شده . خاطره انگیزترین مکان کجا بود ؟

چانیول : همشون خاطره انگیز و باحال بودن ، چون من هیچوقت وقت گشتن دور کشور رو نداشتم . تو بوسان بیشتر از بقیه جاها موندیم . تو یکی از روزای تعطیلم رفتم دریا و با اینکه تو کشورمون دریا زیاد داریم ، اما دریای بوسان متفاوت بود . جونجوهم یادمه . الان میفهمم چرا وقتی حرف غذا میشه مردم میگن جولا بهترینه . اونجا که بودیم رفتم یه رستوران که غذاهای خونگی سرو میکرد و غذاهاشون واقعا خوشمزه بود . من برای لذت بردن غذا نمیخورم ، برای زنده موندن غذا میخورم . ولی الان میفهمم چرا اعضای تیم فیلم وقتی اونجا بودیم میرفتن رستوران های معروف .

سوال : تو این فیلم جیهون نقش اصليه . قاعدتا این فیلم نقطه عطفی در بازیگری شماست .

چانیول : با خودم فکر میکردم که بهتره سخت نگیرم . بازیگری به تصویر کشیدن اتفاقات روزمرهست و اگه زیاد به خودم سخت بگیرم کار طبیعی از آب درنمیاد . اما برای این فیلم چا دال هوان هیونگ و کارگردان بهم گفتن فیلم ما مستند نیست و نمیشه تمام تمرکزمون رو روی طبیعی بازی کردن بذاریم . برای همین  مطالعه کردم و شخصیت های زیادی رو بررسی کردم و به حرف سونبه ها گوش دادم . فکر میکنم علاقه جدیدی به بازیگری پیدا کردم .

سوال : بازی کردن در کنار چا دال هوان چطور بود ؟

چانیول : عالی بود . وقتی باهم بودیم من مدام حرف میزدم . ایشون به داستان های من گوش میدادن و کلی راجع به خودشون باهام حرف زدن . با اینکه ایشون یه مرد بالغن اما مثل من رفتارای کودکانه هم دارن ، برای همین خوب با هم کنار اومدیم . تصمیم گرفتم بعدا تنیس روی میز یاد بگیرم چون هیونگ گفت بهم یاد میده ( میخنده ) .
پاسخ
 سپاس شده توسط ᗩᐯᗩ⁷ ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: اخبار و چارت‌هایTXT& StrayKids & BTS (به‌روزرسانی هر روز) - DarkLight - 23-03-2021، 19:05

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان