امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اخبار و چارت‌های Kpop

BTS

هشتک جونگ‌کوک در تیک‌تاک به بیش از ۴۰ میلیارد بازدید رسید?

- به این ترتیب کوکی تنها و اولین شخص در دنیاست که هشتک شخصیش به این میزان بازدید در این پلتفرم دست پیدا میکنه ، به علاوه جونگ‌کوک با کسب ۱ میلیارد بازدید تنها در عرض ۶ روز ، رکورد خودش رو به عنوان پربازدیدترین هشتک شخصی این پلتفرم ارتقا داد

تیزر ام‌وی "Film Out" بی‌تی‌اس اکنون با پیشی از اولین تیزر ام‌وی 'DNA' ، هفتمین تیزر موزیک ویدئو پراستریم یوتیوب در ۲۴ ساعت گذشته در این پلتفرم میباشد

آپدیت اینستاگرام برادر جین در واکنش به کامنت دیروز سوکجینی زیر پست یکی از آرمیا در وی‌ورس ?~

" سلام ، اینجانب کیمِ تعظیم کن هستم (BowingMan) .. حالا که واسه خودم یه اسم مستعار درست کردم ، آخه چرا ایرنمن یا بنتمن نذاشتم ، آه پروردگارا...واقعا آدما باید قبل از هرکاری که انجام میدن ، قشنگ یه چندباری فکرکنن ...چیزای زیادی تو یه روز اتفاق افتادن...یه چیز پیش و پا افتاده ، شد خبر دسته اول...فکرکنم هیونگم (جین) واقعا معروفه..هرچند با درنظر گرفتن شهرتش ، به عنوان یه دونگ‌سنگ (برادر کوچیکتر) واقعا از اینکه میبینم میخواد با ۲۰ تا اسکناس ۵۰ هزار وونی حموم پول بگیره ، به نظرم احمقانه میاد..

من بیشتر از اون پول جمع کردم و حالا میخوام حموم پول بگیرم..

مرسی که از پستا لذت میبرین و روز خوب و‌خوشی داشته باشین "

آپدیت اینستاگرام برادر جین در واکنش به کامنت دیروز سوکجینی زیر پست یکی از آرمیا در وی‌ورس ?~

" سلام ، اینجانب کیمِ تعظیم کن هستم (BowingMan) .. حالا که واسه خودم یه اسم مستعار درست کردم ، آخه چرا ایرنمن یا بنتمن نذاشتم ، آه پروردگارا...واقعا آدما باید قبل از هرکاری که انجام میدن ، قشنگ یه چندباری فکرکنن ...چیزای زیادی تو یه روز اتفاق افتادن...یه چیز پیش و پا افتاده ، شد خبر دسته اول...فکرکنم هیونگم (جین) واقعا معروفه..هرچند با درنظر گرفتن شهرتش ، به عنوان یه دونگ‌سنگ (برادر کوچیکتر) واقعا از اینکه میبینم میخواد با ۲۰ تا اسکناس ۵۰ هزار وونی حموم پول بگیره ، به نظرم احمقانه میاد..

من بیشتر از اون پول جمع کردم و حالا میخوام حموم پول بگیرم..

مرسی که از پستا لذت میبرین و روز خوب و‌خوشی داشته باشین "

طبق گزارش رسانه‌های کره‌ای ، شرکت نوشیدنی‌های معروف کومبوچا ، Teazen ، مبلغ ۵۰ میلیون وون به بنیاد رفاه و‌ خیریه‌ی Miral اهدا کرده است ?

- این شرکت گفته بعد از اینکه جونگ‌کوک در لایوش از نوشیدنی‌های کومبوچا نوشیده ، فروش محصولات این شرکت ۵۰۰٪ افزایش داشته و برای همینم تصمیم گرفتن تا برای گروه‌های کارمند مستضعف جامعه‌ که بخاطر شرایط کووید۱۹ به مشکل برخوردن ، از این طریق کمکی بکنن

تیزر ام‌وی "Film Out" با گذشت ۲۴ ساعت اول انتشار به بیش از ۹.۱ میلیون بازدید و ۲.۳۲ میلیون لایک در یوتیوب دست پیدا کرد⏳

➖ پر بازدیدترین ام‌وی تیزرهای بی‌تی‌اس در ۲۴ ساعت اول انتشار در یوتیوب :

1. Dynamite — 30.2M
2. Boy With Luv Teaser 2 — 16.1M
3. Life Goes On Teaser 1 — 15.6M
4. Boy With Luv Teaser 1 — 14.4M
5. IDOL — 13.1M
6. Life Goes On Teaser2 — 10M
7. Film out — 9.1M ?

➖ پر بازدیدترین تیزر ام‌وی‌های ژاپنی در ۲۴ ساعت اول انتشار در یوتیوب :

1. BTS , Film Out Teaser — 9.1M views ?
2. BTS , Lights Teaser — 3.4M views

آپدیت Weverse جیهوپ | 210326

" واقعا تشویقت میکنم ㅠ.ㅠ "

*هوپی داره برنامه‌ی Beauty and the beast از شبکه‌ی SBS رو میبینه ، تو این صحنه بازیگر لی چو هی ۳ تا سگ داشته و کوچیکترینشون اسمش پونگ‌دنگ بوده ..اون پونگ‌دنگو که یه سگ رها شده بوده چون به یکی دیگه از سگاش شبیه بوده ، به سرپرستی گرفته ، و ازش مواظبت کرده و امیدوار بوده پونگ‌دنگ یه روز یه خانواده‌ی خوب پیدا کنه و در آخر یه خانواده اونو به سرپرستی گرفتن*

•═─•๑✶๑•─═•
پاسخ
 سپاس شده توسط ᗩᐯᗩ⁷ ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: اخبار و چارت‌هایTXT& StrayKids & BTS (به‌روزرسانی هر روز) - DarkLight - 26-03-2021، 22:26

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان