امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اخبار و چارت‌های Kpop

bts

سینگل "Film Out" برای چهارمین روز متوالی در رتبه‌ی اول چارت آیتونز جهانی قرار گرفت ?

•═─•๑✶๑•─═•

سینگل "Film Out" برای سومین روز در صدر هر دو چارت روزانه‌ی LINE Music و Recochoku ژاپن قرار گرفت ??

•═─•๑✶๑•─═•

سینگل "Dynamite" در حال حاضر با ۳۲ هفته حضور در تاپ۱۰ ملون رکورد خودش رو در حضور جزو ده آهنگ برتر این چارت ارتقا داد ؛ این سینگل این هفته در رتبه‌ی ۷ام این چارت قرار گرفت

•═─•๑✶๑•─═•

بی‌تی‌اس در حال حاضر جمعا ۹۵ هفته رو در تاپ۱۰ ملون گذرونده 〰

•═─•๑✶๑•─═•

آهنگ "Spring Day" به بیش از ۷ میلیون شنونده‌ی خالص در ملون رسید ، این اولین آهنگ از یک گروه آیدل و به طور کل بعد از آهنگ "Cherry Blossom Ending" دومین آهنگیه که به این میزان شنونده‌ی خالص در این چارت دست پیدا می‌کنه

•═─•๑✶๑•─═•

آهنگ "Spring Day" منتشرشده در سال ۲۰۱۷ ، با ۳ پله صعود در رتبه‌ی ۳۴ام و مجددا وارد تاپ۳۵ چارت ملونِ این هفته شد

- به علاوه این آهنگ با ۲۱۶ هفته حضور در تاپ۱۰۰ ملون رکورد خودش رو به عنوان آهنگی از یک گروه آیدل با طولانی ترین مدت زمان حضور جزو ۱۰۰ آهنگ برتر این چارت ، ارتقا داد

•═─•๑✶๑•─═•

آهنگ "Boy With Luv" منتشرشده در سال ۲۰۱۹ با ۶ پله صعود با رتبه‌ی ۴۶ مجددا وارد تاپ۵۰ چارت هفتگی ملون شد ؛ این ۱۰۴امین هفته‌ایه که این آهنگ در تاپ۱۰۰ این چارت حضور داره

•═─•๑✶๑•─═•

طبق اخبار منتشرشده از سوی رسانه‌های کره‌ای ، گزارش شده که سینگل جدیدی از بی‌تی‌اس قراره در ماه می منتشر بشه

- به علاوه انتظار میره اعضایی که قرار بوده میکس‌تیپ جدیدی رو در پیش داشته باشن ، همونطور که وی در مصاحبه‌ی Behind BE اشاره کرد ، به زودی سولو میکس‌تیپ‌های خودشون رو منتشر کنن

• کمپانی بیگ‌هیت میوزیک در پاسخ به این شایعات گفته : " برنامه‌‌های پیش‌روی آرتیستمون رو بعد از تایید ، اعلام و به اشتراک خواهیم گذاشت "

•═─•๑✶๑•─═•

خواننده ، رپر و ترانه سرای آمریکایی ، Lizzo ، در لایو اخیرش در اینستاگرام به بی‌تی‌اس اشاره کرد ? ~

" بی‌تی‌اسو دوسش دارم..آجیم عاشقشونه..آجیم آرمیه و اون بی‌تی‌اسو بهم معرفی کرد.. به نظرم اونا خدای استعدادن ، عقلو از سر آدم میپرونن و خیلی خفن و باحالن... من عاشق جیمینم..به نظرم جیمین خیلی با مزه و یه جورایی قدرتمند و زیباست "

•═─•๑✶๑•─═•

- سینگل " Film Out" با ۱۱ پله صعود در رتبه‌ی ۴۰ام چارت اپل میوزیک جهانی قرار گرفت و وارد تاپ۴۰ این چارت شد و به پیک جدیدی در این چارت دست یافت

- سینگل Dynamite با گذشت بیش از ۷ ماه از انتشارش ، با ۵ پله صعود در رتبه‌ی ۱۷ام چارت اپل میوزیک جهانی قرار گرفت و مجددا وارد تاپ۲۰ این چارت شد

• 17. Dynamite (+5)
• 40. Film Out (+11) *New Peak*

•═─•๑✶๑•─═•

سینگل " Film Out" با ۲ پله صعود در رتبه‌ی ۵ام چارت اپل میوزیک ژاپن قرار گرفت و به پیک جدیدی در این چارت دست یافت ?

- با وجود سینگل Dynamite در رتبه‌ی سوم این چارت ، بی‌تی‌اس در حال حاضر ۲ آهنگ در تاپ۵ این چارت داره و اولین اکت کره‌ای در این چارته که به این موفقیت میرسه

•═─•๑✶๑•─═•

سینگل "Film Out" با کسب بیش از ۴ هزار دانلود برای سومین روز متوالی در رتبه‌ی اول چارت سینگل‌های دیجیتال چارت اریکون قرار گرفت ؛ مجموع دانلود این سینگل در این چارت تا به اینجا به ۳۲.۹۴۷ هزار نسخه رسید??

•═─•๑✶๑•─═•

سینگل "Film Out" با کسب ۲۵۴.۴۷۴ هزار استریم و‌ ۲ پله صعود در رتبه‌ی ۶ام قرار گرفت و به پیک جدیدی در چارت اسپاتیفای ژاپن دست پیدا کرد ؛ تنها آهنگ دیگه از یک اکت کره‌ای با بیشترین میزان استریم روزانه در این چارت سینگل Dynamite از بی‌تی‌اس میباشد ??

•═─•๑✶๑•─═•

〰 مقایسه‌ی میزان استریم و رتبه‌های آهنگ‌های "Film Out" و "Stay Gold" در چارت جهانی اسپاتیفای در ۴ روز اول انتشار :

"Film out"
1st day: • 48. 1,578,757
2nd day: • 19. 2,614,128
3rd day: • 23. 2,048,978
4th day: • 23. 1,793,138

"Stay Gold"
1st day: • 25. 2,028,372
2nd day:• 59. 1,323,381
3rd day: • 78. 957,723
4th day: • 85. 913,548

•═─•๑✶๑•─═•

➰ وضعیت آهنگ‌های بی‌تی‌اس در چارت جهانی اسپاتیفای:

• 23. (=) Film Out — 1.79M
• 24. (+1) Dynamite — 1.78M
• 102. (=) Life Goes On — 899k

•═─•๑✶๑•─═•

◾️ رتبه‌‌های سینگل "Film Out" در چارت‌ها/پلتفرم‌های ژاپنی در تاریخ ۴ام آپریل :

~ 1. Recochoku (=)
~ 1. iTunes (=)
~ 1. YouTube (=)
~ 1. LINE Music (=)
~ 1. Oricon Digital Singles (=)
~ 5. Apple Music (+2)
~ 6. Spotify (+2)

•═─•๑✶๑•─═•

سینگل "Film Out" تنها آهنگ سال ۲۰۲۱ از یک اکت کره‌ای تا به اینجاست که وارد تاپ۴۰ چارت روزانه‌ی اپل میوزیک جهانی شده

•═─•๑✶๑•─═•

➖ آهنگ‌های ژاپنی بی‌تی‌اس با طولانی‌ترین مدت زمان حضور در چارت جهانی اسپاتیفای :

• 1 Stay Gold – 21 days
• 2 Your Eyes Tell – 5 days
• 3 Film Out – 4 days*
• 4 Don't Leave Me – 1 day

•═─•๑✶๑•─═•

کات بی‌تی‌اس در ویدئوی منتشرشده از کمپانی Hybe برای همکاری این کمپانی با هولدینگ بزرگ Ithaca

• " دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://youtu.be/VOeYeb2ro9M "

• ترجمه‌ی صحبت‌های پسرا:

" پسرا: سلام ما بی‌تی‌اسیم
نامجون: خبر بسیار خوبی که هممونو شگفت زده کرده... جاستین بیبر ، آریانا گرانده ، جی بالوین ..تیمی که پشت اینهاست و خیلی از آرتیست‌های معرکه‌‌ی دیگه‌ای قراره تو Hybe بهم پیوندن و گرد هم بیان..از اینکه میبینیم خیلی از آرتیستهایی که دوسشون داریم و براشون احترام قائلیم بخشی از این خانواده میشن ، خیلی خوشحالیم ..یه جورایی انگار دنیا ارتباط بیشتری برقرار کرده و حتی کوچیک‌تر شده..

یونگی: چیزایی رو میبینیم که حتی نمیتونستیم تصور کنیم که به واقعیت بپیوندن ، از جمله این خبر خارق العاده ..
و این باعث میشه فکرکنیم هیچ مرزی وجود نداره و هیچ محدودیتی تو کاری که انجامش میدیم ، نیست ..نمیتونیم برای دیدنِ امکانات بی‌پایانی که چشم انتظارمونه ، صبرکنیم

هوپی: امیدوارم با تمام آرتیست‌هایی که خانواده‌ی جدیدمون میشن ، رشد و پیشرفت کنیم و توانایی و تاثیر مثبتمون رو به اشتراک بگذاریم..و بیشتر از همه‌ی اینها ، امیدواریم این اتفاق به طرفدارا تجربه‌ای جالب و منبعی از یک سرگرمی جدید باشه..یه بار دیگه به آرتیست‌های هولدینگ Ithaca خوشامد عرض میکنیم...ممنونیم.."

•═─•๑✶๑•─═•

سینگل Dynamite این هفته با ۳۷.۷هزار نسخه فروش همچنان در رتبه‌ی اول چارت Digital Songs Sales قرار گرفت ؛ این آهنگ ۱۸ هفته‌ست که در صدر این چارت قرار داره??

- سینگل Dynamite با ۱۸ هفته صدرنشینی در این چارت ، همچنان رکوردار آهنگی از یک گروه/Duo با طولانی ترین مدت زمان حضور در رتبه‌ی اول این چارت هست

- این سینگل اکنون با شکستن رکورد آهنگ‌ Despacito در سال ۲۰۱۷ که ۱۷ هفته صدرنشین این چارت بود ، با ۱۸ هفته اکنون آهنگی با بیشترین مدت زمان حضور در رتبه‌ی اولِ تاریخ چارت Digital Song Sales میباشد

~1. 'Dynamite' (2020) - 18 weeks
~2. Despacito (2017)- 17 weeks
~3. Old Town Road (2019) - 16 weeks

•═─•๑✶๑•─═•

سینگل "Film Out" تا به اینجا در صدر آیتونز ۹۹ کشور دنیا قرار گرفته 〰

•═─•๑✶๑•─═•

موزیک ویدئوی "Film Out" برای چهارمین روز در صدر چارت موزیک ویدئوهای جهانی یوتیوب قرار گرفت

•═─•๑✶๑•─═•

سینگل "Film Out" در صدر آیتونز ۱۰۰ کشور دنیا قرار گرفت ؛ این سریع‌ترین آهنگ ژاپنی‌ای هست که به ۱۰۰ صدرنشینی آیتونز دست پیدا میکنه ، رکورد قبلی متعلق به آهنگ Your Eyes Tell بود ✨

- آهنگ‌های ژاپنی با بیشترین تعداد صدرنشینی آیتونز :

• 1. BTS "Your Eyes Tell" — 115
• 2. BTS "Film Out" — 100*
• 3. BTS "Stay Gold" — 85

•═─•๑✶๑•─═•

آپدیت فنکلاب رسمی بی‌تی‌اس | 210405

" داستان ما ، بخش دوم
مصاحبه‌ی داستان افسانه‌ای آر ام "

✓ ترجمه‌ی مصاحبه‌ی آر ام :

[یک مصاحبه رویایی]

[چرا این افسانه رو انتخاب کردی؟]
- بچه که بودم کلی قصه و داستان شاه پریون خوندم و به این فکر کردم که کدومش بیشتر به من میخوره... داستان بابا لنگ دراز جزو پیشنهادات بود. با خودم فکر کردم اگه این داستان رو انتخاب کنم کلی تیپ خفن میتونم بزنم و از اونجایی که من قد بلندترین عضو گروهم تصمیم گرفتم که داستان بابا لنگ دراز رو انتخاب کنم.

[موقع فیلمبرداری به چه چیزی بیشتر توجه کردی؟]
- بابا لنگ دراز باید خیلی خفن به نظر برسه برای همین بیشتر تمرکزم رو ، روی این گذاشتم که توپ به نظر برسم. یه عصا باید دستم میگرفتم و با خودم گفتم ممکنه اینطوری شبیه هَری پاتر بشم برای همین سعی کردم شبیه اون درنیاد.

[چه شباهتی با بابا لنگ دراز داری؟]
- فکر نکنم شباهتی داشته باشیم ولی من قد بلندم.

[خاطره انگیز ترین قسمت داستان]
- من خیلی وقت پیش داستاناشو خوندم ولی به یاد موندنی ترین قسمتش میتونه اونجا باشه که بابا لنگ دراز سعی داره هویتشو مخفی نگه داره. به نظرم این به یاد موندنی ترین قسمته.

[پایان داستان رو دوست داشتی؟]
- آخرش چیشد؟؟ ازدواج کردن نه؟
نه راستش من اینجور پایان ها رو دوست ندارم.

[پایانشو چجوری تغییر میدادی؟]
- به نظرم اگه هر دو طرفین به زندگی خودشون ادامه میدادن پایان بهتری بود. به نظرم حمایت کننده همون حمایت کننده بمونه بهتره. این نظر منه.

[وقتی بچه بودی از خوندن قصه و داستان لذت میبردی؟]
- وقتی بچه بودم خیلی میخوندم. یه کلکسیون کامل از قصه و افسانه داشتم برای همین هروقت حوصلم سر میرفت میخوندمشون.الان که بعضی هاشون رو دوباره میخونم بعضی هاشون مرموز بودن و پیام هایی در بطن داستان بود و قبلا خوندنشون برام جذاب بود.

[چه داستانی رو به آرمیا پیشنهاد میدی؟]
- من اخیرا دوباره شازده کوچولو رو خوندم. شنیدم که موقعی که توی سن سی یا چهل سالگی داستان رو بخونی برات فرق میکنه و همینطور توی بیست سالگی هم فرق داره.
برای همین به نظرم بد نباشه دوباره بشینین داستانشو بخونین.

[شازده کوچولو داستان مورد علاقته؟]
- اره به نظرم میشه اینو گفت. به نظرم شازده کوچولو از بین داستان هایی که اخیرا خوندم بهترین بوده.

[آیا بابا لنگ دراز خودت رو داری؟]
- بابا لنگ دراز من پدر مادرمن که در گذشته برام صبر کردن و حمایتم کردن از جمله سه سال کارآموزیم و همینطور آرمی هامون که از پشت صحنه ما رو حمایت میکنن. به نظرم اینا بابا لنگ دراز های منن.

[به نظرت بابا لنگ دراز قدش چنده؟]
- اهل کدوم کشوره؟ اگه هلندی نباشه ، به نظرم ۱۹۵ میتونه به عنوان بابا لنگ دراز تلقی شه. به نظرم اینجوریه.

[لطفا یه پیام رویایی برای آرمیا به جا بزار]
- در هر صورت ، داستان ها فقط داستانن برای همین من ترجیح میدم در واقعیت به سر ببرم جایی که با شماهام تا اینکه توی داستان خیالی باشم.

[کدومو ترجیح میدهی؟ ورژن داستانی]
- (همه سوال ها با ترجیح میدهی... شروع میشن)

[برای یکسال گریه نکنی به جاش هدیه بگیری یا هرچقدر میخوای گریه کنی ولی هدیه ای نگیری]
- راستش من هیچوقت از بابانوئل هدیه ای دریافت نکردم برای همین ترجیح میدم هرچقدر دلم میخواد گریه کنم و هیچ هدیه ای دریافت نکنم]

•═─•๑✶๑•─═•

آپدیت فنکلاب رسمی بی‌تی‌اس | 210405

" داستان ما ، بخش دوم
مصاحبه‌ی داستان افسانه‌ای آر ام "

•═─•๑✶๑•─═•

✓ ترجمه‌ی مصاحبه‌ی آر ام :

[یک مصاحبه رویایی]

[کدو تنبل شانسی رو باز میکنی یا همون جوری میزاریش به امون خدا؟!]
- من از چیزای شانسی و بیسکوئیت هایی که داخلش فاله خوشم میاد.برای همین ممکنه نتونم خودمو کنترل کنم و بازش میکنم.

[تا ۱۱:۵۹ بمونی جایی یا طرفای ۱۱ شب مکان رو ترک کنی و کلیم وقت اضافه داشته باشی]
- تو داستان سیندرلا یه حد واسطی وجود داره و هیچ مشکلی نداره اگه یه ربع به ۱۲ مکان رو ترک کنی ، اما هروقت سعی میکنی یه دقیقه مونده به ۱۲ مکان رو ترک کنی مشکل به وجود میاد. من سعی میکنم زمان دستم باشه که طرفای ۱۱:۴۵ مکان رو ترک کنم.

• [داستان هیزم شکن راستگو]
[بگی تبر طلایی ماله منه یا حقیقت رو بگی]
- هیچ رازی توی این دنیا نیست خیلی اوقات دروغ گفتن بده برای همین من سعی میکنم راستگو باشم. کی میدونه شاید در ازاش یه تبر نقره ای بدست بیارم.

• [ داستان لاک‌پشت و خرگوش]
[خرگوش رو بیدار کنی یا خرگوش رو بیدار نکنی]
- راستش اگر خرگوشو بیدار کنم برام هیچ سودی نداره فقط باید خیلی سریع بِخَزم برم از کنارش. لاک‌پشت از اونجایی که کُنده با یه پنالتی بازی رو شروع کرد. و خرگوش بعد از اینکه خوابشو بره خیلی سریع میتونه خودشو برسونه به من.

• [داستان پری دریایی کوچولو]
[در ازای پا صدام رو فدا کنم یا با شاهزاده به عنوان خود واقعیت ملاقات کنی]
- راستش اینکه شاهزاده رو به عنوان خود واقعیت ببینی ایده‌آله برای همین دوست دارم این مورد رو انتخاب کنم. اگه شاهزاده نتونه اونو اونطور که پری دوستش داره ، دوست داشته باشه پس برای هم ساخته نشدن. ترجیح میدم به عنوان خود واقعیم با شرایط رو به رو شم.

• [داستان مورچه و ملخ]
[ پولدار باشی ولی زمانت کم باشه یا فقیر باشی ولی زمان زیاد داشته باشی]
- از دست دادن زمان... زیاد مطمئن نیستم
به نظرم مورچه ای که پولداره ولی وقت کم داره به نظر بهتره

• [داستان دختر شعله ایِ کوچک]
[کبریت ها رو یکی یکی آتش بزنی یا همزمان باهم آتش بزنی]
- این یه ذره سخته... از اونجایی که زمستون طولانیه. برای همین نگه داشتن کبریتا در دراز مدت بهتره.

• [داستان پیتر پن]
[ موقرانه پیر بشی یا برای همیشه جوون بمونی]
- پدرمم موهاشو رنگ میکنه و من بهش میگم نکنه.به نظرم وقتی پیر میشی قشنگیای خودشو دارهپس به نظرم پیتر پنی که موقرانه پیر میشه بهتره.

• [داستان پیرمرد چراغدار]
[ لامپ هیپ هاپ یا لامپ آهنگ عاشقانه]
- من میگم لامپ آهنگ عاشقانه. مطمئنم همه میدونن چرا.
سوال آخر بود؟
ممنونم

@IRBANGTAN
•═─•๑✶๑•─═•
پاسخ
 سپاس شده توسط Âɴɢ℮ℓ Evιℓ ، ᗩᐯᗩ⁷

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: اخبار و چارت‌هایTXT& StrayKids & BTS (به‌روزرسانی هر روز) - DarkLight - 05-04-2021، 22:12

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان