امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اخبار و چارت‌های Kpop

BTS

سینگل "Dynamite" برای اولین بار از زمان ایجاد چارت Global 200 Excl. US تاپ۵ این چارت رو ترک کرد و در رتبه‌ی ششم قرار گرفت 〰

#News 210406
•─═•๑✶๑•═─•

سینگل "Dynamite" رکوردشکنی میکنه

- این سینگل با ۳۲ هفته قرارگرفتن در چارت هات۱۰۰ بیلبورد رکورد آهنگ 'Gangnam Style' در سال ۲۰۱۲ رو با ۳۱ هفته حضور در این چارت شکست و اکنون آهنگی از یک اکت کره‌ای با طولانی‌ترین مدت زمان حضور در تاریخ چارت هات۱۰۰ بیلیورد میباشد

#News 210406
•─═•๑✶๑•═─•

? آهنگ‌های اکت‌های کره‌ای با طولانی‌ترین مدت زمان حضور در چارت Hot100 بیلبورد :

• 1 BTS Dynamite (2020) - 32 *
• 2 Gangnam Style (2012) - 31
• 3 Baby Shark (2016) - 20
• 4 Gentleman (2013) - 15
• 5 BTS MIC Drop (2017) - 10

#News 210406
•─═•๑✶๑•═─•

به‌ دنبال رکوردشکنی بی‌تی‌اس با سینگل "Dynamite" ، هشتک " #/DynamiteRecordBreaker " به ترند دوازدهم دنیا در توییتر رسید

#News 210406
•─═•๑✶๑•═─•

آلبوم "BE" در ۱۹امین هفته‌ی حضورش در چارت Billboard 200 با فروش ۱۴.۲هزار نسخه این هفته هم در تاپ۵۰ این چارت باقی موند و در رتبه‌ی ۵۰ قرار گرفت?

#News 210406
•─═•๑✶๑•═─•

بی‌تی‌اس اولین و تنها اکت تاریخه که ۷ آهنگ با بیش از ۱۰۰ صدرنشینی آیتونز داره که عبارتند از :

➖ Film out
➖ Filter
➖ Dynamite
➖ My Time
➖ Moon
➖ Black Swan
➖ Your eyes tell

#News 210406
•─═•๑✶๑•═─•

مجموع بازدید ویدئوهای رسمی بی‌تی‌اس در یوتیوب ( موزیک ویدئوها و ویدئوهای تمرین‌های رقص) به بیش از ۱۹ میلیارد رسید ؛ پسرا همچنان پراستریم‌ترین گروه و اکت کره‌ای در این پلتفرم هستن و در جایگاه هفتم آرتیست‌ها با بیشترین میزان بازدید در این پلتفرم حضور دارن ?

#News 210406
•─═•๑✶๑•═─•

هنرمند JBalvin در تیک‌تاک اکانت بی‌تی‌اس رو فالو کرد 〰

#News 210406
•─═•๑✶๑•═─•

سینگل "Film Out" برای چهارمین روز در صدر چارت LINE Music ژاپن قرار گرفت??

#News 210406
•─═•๑✶๑•═─•

سینگل "Film Out" با رتبه‌ی ۲ در چارت آهنگ‌های جهانی اسپاتیفای در بازه‌ی زمانی ۲ تا ۴ام آپریل دبیو کرد ?

#News 210406
•─═•๑✶๑•═─•

در میان ۵۰ تا از پراستریم‌ترین آلبوم‌های دنیا در چارت هفتگی اسپاتیفای در بازه‌ی زمانیِ ۲۶ام مارس تا ۱ام آپریل ، دو تا از آلبوم های پسرا حضور دارن ?

— 23 (=) BE
— 35 (-3) Map Of The Soul: 7

#News 210406
•─═•๑✶๑•═─•

در چارت Weekly Top Songs اسپاتیفای جهانی ، در میان ۵۰ تا از آهنگهای پراستریم دنیا در بازه‌ی زمانی ۲۶ام مارس تا ۱ام آپریل ، سینگل Dynamite در رتبه‌ی ۲۹ام قرار داره ?

— 29 (+1) Dynamite

#News 210406
•─═•๑✶๑•═─•

پلی‌لیستِ "Mono" آر ام در صدر آیتونز ۱۲۱ کشور دنیا قرار گرفت ، به این ترتیب نامجون اولین و تنها آرتیست تاریخه که ۱۲۱ صدرنشینی در چارت آلبوم های آیتونز جهان داره

- به علاوه آلبوم Mono اولین و تنها آلبوم آسیایی و به طور کل با پیشی از آلبوم Divide از اد شیران با ۱۲۰ صدرنشینی‌ ، آلبومی در جهان با بیشترین تعداد صدرنشینی آیتونز آلبوم در تاریخ میباشد ..

#News #Record 210406
•─═•๑✶๑•═─•

آر ام با آلبوم "Mono" و ته‌هیونگ با آهنگ "Sweet Night" رکورد تمام دوران آهنگ‌ها و آلبوم‌های تاریخ رو با بیشترین تعداد صدرنشینی آیتونز ، شکستن و از آن خودشون کردن ?

#News 210406
•─═•๑✶๑•═─•

➖ آهنگ‌ها و آلبوم‌های بی‌تی‌اس با بیش از ۱۰۰ صدرنشینی آیتونز ، شامل سولوهای اعضا به این صورت میباشند :

• Sweet Night (record-breaking 118)
• Black Swan
• Your eyes tell
• Filter
• Moon
• My Time
• Dynamite
• Chicken Noddle Soup
• Daechwita
• Film out

• mono. (record-breaking 121)
• MAP OF THE SOUL: 7
• Hope World
• D-2

#News 210406
•─═•๑✶๑•═─•

سینگل "Film Out" با گذشت تنها ۱۳ ساعت از ترکینگش ، با رتبه‌ی ۱۸۵ در چارت Global Excl.US بیلبورد دبیو کرد

#News 210406
•─═•๑✶๑•═─•

سینگل "Dynamite" این هفته در رتبه‌ی ۳۰ام چارت هات۱۰۰ بیلبورد قرار گرفت و تبدیل به اولین اکت کره‌ای تاریخ با بیشترین تعداد هفته‌ی حضور در این چارت شد ?

#News 210406
•─═•๑✶๑•═─•

? رتبه‌های سینگل‌های بی‌تی‌اس در چارت اپل میوزیک جهانی :

• 20. (-3) Dynamite
• 40. (=) Film out

? رتبه‌های سینگل‌های بی‌تی‌اس در چارت اپل میوزیک ژاپن :

• 2. (+1) Dynamite
• 5. (=) Film out

#News 210406
•─═•๑✶๑•═─•

➰ وضعیت آهنگ‌های بی‌تی‌اس در چارت جهانی اسپاتیفای:

• 24. (=) Dynamite — 1.83M (+52k)
• 25. (-2) Film Out — 1.79M (+4k)
• 97. (+5) Life Goes On — 929k (+30k)

#News 210406
•─═•๑✶๑•═─•

➖ آهنگ‌های ژاپنی بی‌تی‌اس با طولانی‌ترین مدت زمان حضور در چارت جهانی اسپاتیفای :

• 1 Stay Gold – 21 days
• 2 Film Out – 5 days*
• 2 Your Eyes Tell – 5 days
• 3 Don't Leave Me – 1 day

#News 210406
•─═•๑✶๑•═─•

〰 میزان استریم سینگل "Film Out" در ۵ روز اول انتشار در اسپاتیفای :

1st day: 2,359,426
2nd day: 4,420,599
3rd day: 3,168,764
4th day: 2,627,105
5th day: 2,535,851

Total: 15,111,745 streams

#News 210406
•─═•๑✶๑•═─•

مجموع استریم‌های آهنگ‌های ژاپنی بی‌تی‌اس تا ۵امین روز انتشار :

• 1. 'Film Out' — 15,111,745
• 2. 'Stay Gold' — 7,767,476
• 3. 'Your Eyes Tell' — 5,831,451

#News 210406
•─═•๑✶๑•═─•

آپدیت فنکلاب رسمی بی‌تی‌اس | 210407

" داستان ما ، بخش دوم
مصاحبه‌ی داستان افسانه‌ای جین "

• ترجمه‌ی مصاحبه‌ی جین:

[یه مصاحبه‌ی رویایی]

-چرا این افسانه رو انتخاب کردی؟
جین: من داستان شازده کوچولو رو انتخاب کردم چون دلم میخواست جوون بشم و از اونجایی که خیلی شبیه پرنس‌هام دیگه یه باره شازده کوچولو رو انتخاب کردم

-موقع فیلم‌برداری به چه چیزی بیشتر توجه کردی؟
جین: من باید ناراحت بودن و کیوت بودنو نشون میدادم. ولی خب نمیدونستم چجوری باید قیاقه‌مو ناراحت نشون بدم، واسه همین همینجوری یه چیز نشون دادم. برای قسمت کیوتشم که خب من همیشه کیوتم بدون این که تلاش خاصی بکنم ، فیلم‌برداری کردم!

-چه شباهتی به شازده کوچولو داری؟
جین: باید بگم که نگاه گیرا و جذابمون. آره به نظرم همینه

-خاطره‌انگیزترین قسمت داستان
جین: این که شازده کوچولو هیج دوستی نداشت! اون اولش که شازده کوچولو با حیوونا و اشیاء حرف میزنه خیلی خاطره‌انگیز بود

-پایان داستانو دوست داشتی؟
جین: من خیلی وقت پیش خوندمش واسه همینم یادم نیست تهش چیجوری تموم میشه فقط یادمه شازده کوچولو با حیوونا و گیاها حرف میزد. سعی میکنم دوباره بخونمش!

-پایانشو چیجوری تغییر میدادی؟
جین: اگه میتونستم پایان داستانو عوض کنم، میذاشتم شازده کوچولو یه عالمه دوست و رفیق داشته باشه و با دوستاش توی یه خونه‌ی لاکچری بازی کنه.اینجوری عوضش میکردم!

-وقتی بچه بودی از خوندن قصه و داستان لذت میردی؟
جین: وقتی بچه بودم داستانی عامیانه‌ میخوندم. من...داستان "خورشید و ماه" ، "پری و هیزم‌شکن" و خیلی چیزای دیگه رو خوندم

-چه داستانی رو به آرمیا پیشنهاد میکنی؟
جین: "هیزم‌شکن راستگو" رو پیشنهاد میکنم.
اگه "هیزم‌شکن راستگو" رو درست خونده باشین، یه جاش هست که روح کوهستان میپرسه این تبر طلا مال خودته؟ و هیزم‌شکن جواب میده نه تبر من از جنس فلز هواپیماست و هیزم‌شکن به عنوان جایزه تبر طلا و نقره و فلز میگیره مگه نه؟اگه صادقانه زندگی کنین نتایج خوبی میگیرین یا شایدم نگیرین ولی به هرحال بیاین شاد زندگی کنیم!

-داستانی هست که مورد علاقه‌ت باشه؟
از اونجایی که الان سی‌سالمه، با این که داستانای زیادی خوندم...!عه...اه این پرندهه چرا هر موقع من مصاحبه دارم گریه میکنه؟نکنه از صدام خوشش نمیاد؟ هیییس!
خلاصه آقاجان داستان موردعلاقم یادم نمیاد
ولی خب از این داستانای عامیانه که راحت همه جا پیدا میشه خوشم میومد مثلا "هیزم‌شکن راستگو" ، خورشید و ماه" ، "هونگبو و نولبو" که خیلی باحال بود، دیگه شیم‌چونگ "افسانه‌ی شیم‌چونگ" به نظر من...نباید از شخصیت‌های این داستانا کپی یا الگوبرداری کنین! فایتینگ!

-اگه آرمیا قرار باشه ساعت ۴ بعدازظهر برسن، از کی براشون هیجان‌زده میشی؟
جین: از ساعت ۱۰ شب روز قبلش! از ساعت۱۰ شب قبلش سرخوش و هیجان‌زده‌ام!

[تو یه "گل رز" برای خودت داری؟]*اشاره به گل رز داستان شاده کوچولو
جین: شازده کوچولو فکر میکرد باید از گل رزش مراقبت کنه.پس گل رز من اعضای بی‌تی‌اسن!از اونجایی که آرمی‌ها مراقب مائن، نمیتونم بگم که ما مراقب آرمی‌هاییم ولی به جاش ما عاشق آرمی‌ هستیم و بهشون اهمیت میدیم و آرمی‌ها به ما به عنوان گل رزشون نگاه میکنن! پس منم به اعضای بی‌تی‌اس به عنوان گل رز نگاه میکنم و ازشون مراقبت میکنم و براشون رئیس‌بازی در میارم!

-لطفا یه پیام رویایی برای آرمیا به جا بذار
جین: یکی بود یکی نبود، بی‌تی‌اس و آرمی باهم توی یه کهکشان زندگی میکردن و من از توی اون کهکشان به زمین نگاه میکردم. من، ماه و زمین تا آخر عمرمون به خوبی و خوشی زندگی کردیم. پایان!

- کدومو ترجیح میدی؟ ورژن داستانی

• [کریسمس]
[برای یکسال گریه نکنی به جاش هدیه بگیری یا هرچقدر میخوای گریه کنی ولی هدیه ای نگیری]
جین: من اینو انتخاب میکنم که بتونم هرچقدر میخوام گریه کنم!خودم میتونم هدیه بخرم! اینجوریاست!هاهاها

• [هونگبو و نولبو]
[کدو تنبل شانسی رو باز میکنی یا همون جوری میزاریش به امون خدا؟!]
جین: معلومه بازش میکنم. اصلا به این کار میگن شجاعت! باعث میشه زندگی بهتری داشته باشی!هرازگاهی برای تفریح چیزای جدیدو امتحان کنین! فایتینگ!

• [داستان سیندرلا]
[تا ۱۱:۵۹ بمونی جایی یا طرفای ۱۱ شب مکان رو ترک کنی و کلیم وقت اضافه داشته باشی]
جین: من همون اول ول میکردم میرفتم. من از جاهای شلوغ و پرسروصدا خوشم نمیاد پس فکر کنم حدودای ساعت ۱۱ برم. راستش حتی ۱۱ هم نه، احتمالا ۸:۳۰ میرم

• [داستان هیزم شکن راستگو]
[بگی تبر طلایی ماله منه یا حقیقت رو بگی]
جین: من باید تاثیر خوبی بذارم پس حقیقت رو میگم. ولی خب یه جورایی دلمم میخواد تبر طلا رو داشته باشم!

• [ داستان لاک‌پشت و خرگوش]
[خرگوش رو بیدار کنی یا خرگوش رو بیدار نکنی]
جین: من خیلی آروم از یه گوشه کناری راهمو میگرفتم میرفتم. یه جمله‌ای هستن که بزرگ‌ترا میگن:"وقتی توی رویا بودی من یه قدم به رویام نزدیک‌تر شدم" عجب جمله‌ی خفنیه‌ها ،
آدمی که خیلی تلاش میکنه باید پاداششم بگیره دیگه مگه نه؟پس باید سریع برم!

• [داستان پری دریایی کوچولو]
[در ازای پا صدام رو فدا کنم یا با شاهزاده به عنوان خود واقعیت ملاقات کنی]
جین: فکر میکنم قبل از این که پرنسو ببینم صدامو فدا کنم...اگه با اون ظاهر اصلی خودم برم پیش پرنسس و اون داد بزنه "اون هیولا رو بگیرید!" و منو بکشن چی؟نباید اینجوری بشه دیگه نه؟ از اونجایی که تکنولوژی این روزا پیشرفت کرده یه راهی پیدا میکردم که صدامو برگردونم!

• [داستان مورچه و ملخ]
[ پولدار باشی ولی زمانت کم باشه یا فقیر باشی ولی زمان زیاد داشته باشی]
جین: فکر میکنم این داستان منه...هممم... انتخابش سخته..من پولدار ولی زمان کم رو انتخاب میکنم. دلیلشم رازه!

• [داستان دختر شعله‌ایِ کوچک]
[کبریت ها رو یکی یکی آتش بزنی یا همزمان باهم آتش بزنی]
جین: وقتی یه چیز خوبی باشه...من عادت دارم که وقتی چیزی خوبه یذره یذره میخورمش! پس قطعا کبریتارو یکی یکی روشن میکردم. چون دلم میخواد چیزایی که دوست دارمو نگه دارم. و... بعضی‌وقتا...تموم میشه دیگه بالاخره!

• [داستان پیتر پن]
[ موقرانه پیر بشی یا برای همیشه جوون بمونی]
جین: من همیشه جوون موندنو انتخاب میکنم
عه...پوستم داره شل میشه و اخیرا خیلی چین و چروک افتاده روش واسه همین هی به این فکر میکنم که "جوون بودن خیلی بهتر بود" پس من برای همیشه جوون موندنو انتخاب میکنم

• [داستان پیرمرد چراغدار]
[ لامپ هیپ هاپ یا لامپ آهنگ عاشقانه]
معلومه لامپ هیپ‌هاپو انتخاب میکردم!
اگه من لامپ هیپ‌هاپو داشته باشم، وقتی یه اجرای عالی جلوی جمعیت انجام بدم..یکی میاد ازم میپرسه که این صدای قشنگ از کجا میاد؟ و منم میگم که از این لامپه/تودهه(منظورش توده سیب گلوشه)
مطمئنم اینجوری منم میرم جزء آدم خفنا

-تموم شد!
-ممنونم "

#Trans
•─═•๑✶๑•═─•

سینگل "Film Out" برای پنجمین روز در صدر چارت روزانه‌ی LINE Music ژاپن قرار گرفت??

#News 210407
•─═•๑✶๑•═─•

سینگل "Film Out" با ۱۵ پله صعود در رتبه‌ی ۹۸ چارت شزم جهانی قرار گرفت ?

#News 210407
•─═•๑✶๑•═─•

سینگل "Film Out" با رتبه‌ی ۱ در چارت هفتگی LINE Music دبیو کرد ??

#News 210407
•─═•๑✶๑•═─•

سینگل "Film Out" با ۱ پله صعود برای‌ چهارمین روز در صدر چارت روزانه‌‌ی Recochoku ژاپن قرار گرفت ??

#News 210407
•─═•๑✶๑•═─•

آهنگ "Mic Drop" اکنون همراه با آهنگ "Dope" با ۱۳۸ هفته حضور در چارت World Digital Song Sales بیلبورد ، دوتا از آهنگ‌ از یک گروه کره‌ای با طولانی‌ترین مدت زمان حضور در این چارت میباشند ??

#News 210407
•─═•๑✶๑•═─•

سینگل "Film Out" در اولین هفته‌‌ی ترکینگش (با گذشت تنها ۳ روز از ترکینگش) با ۷.۹۸۱.۱۱۰ میلیون استریم در چارت اریکون ژاپن دبیو کرد و رکورد جدیدی رو به عنوان بیشترین میزان استریم در هفته برای یک اکت کره‌ای از آن خودش کرد

- به علاوه این آهنگ در رتبه‌ی ۱ در چارت هفتگی سینگل‌های دیجیتال اریکون قرار گرفت که این اولین آهنگ بی‌تی‌اسه که صدرنشین این چارت میشه ؛ پیش‌تر بی‌تی‌اس در صدر چارت‌های هفتگی دیجیتال آلبوم و چارت هفتگی استریم اریکون قرار گرفته بود

- آهنگ‌های بی‌تی‌اس با بیشترین میزان استریم هفتگی و دبیو در چارت اریکون ژاپن:

1. Film Out - 7,981,110 (NEW)
2. Your Eyes Tell - 5,143,535
3. Dynamite - 4,788,606
4. Life Goes On - 3,638,022
5. Lights - 1,353,033
6. Stay Gold - 1,241,274

#News 210407
•─═•๑✶๑•═─•

آهنگ "Boy With Luv" اکنون با پیشی از آهنگ "DNA" با ۸۱ هفته حضور که همچنان هم ادامه داره ، آهنگی از یک اکت مرد کره‌ای با طولانی‌ترین مدت زمان حضور در چارت هات۱۰۰ بیلبورد ژاپن میباشد

#News 210407
•─═•๑✶๑•═─•

سینگل "Film Out" با گذشت تنها ۳ روز از ترکینگش با رتبه‌ی ۲ در چارت هات۱۰۰ بیلبورد ژاپن دبیو کرد ؛ سینگل "Dynamite" هم در ۳۳امین هفته‌ی حضورش در این چارت در رتبه‌ی هفتم و در تاپ۱۰ این چارت قرار گرفت??

• رتبه‌های بی‌تی‌اس در چارت بیلبورد هات۱۰۰. ژاپن این هفته:

• 2. Film Out (NEW)
• 7. Dynamite (-1)
• 59. Stay Gold (+5)
• 68. Life Goes On (+19)
• 89. Boy With Luv (+7)

#News 210407
•─═•๑✶๑•═─•

در چارت Streaming Songs بیلبورد ژاپن این هفته ، سینگل Dynamite در رتبه‌ی سوم و سینگل Film Out در رتبه‌ی هفتم این چارت دبیو کرد ??

#News 210407
•─═•๑✶๑•═─•

در چارت Download Songs بیلبورد ژاپن این هفته ، سینگل Film Out در رتبه‌ی اول این چارت دبیو کرد ??

#News 210407
•─═•๑✶๑•═─•

? آهنگ‌های اکت‌های کره‌ای با طولانی‌ترین مدت زمان حضور در چارت هات۱۰۰ بیلبورد ژاپن :

~ 1. TT — 112 هفته
~ 2. Boy With Luv — 81 هفته
~ 3. DNA — 80 هفته
~ 4. Fantastic Baby — 78 هفته

#News 210407
•─═•๑✶๑•═─•

سینگل "Film Out" با رتبه‌ی ۲ در چارت Top Global Song Debuts اسپاتیفای در بازه‌ی زمانی ۲ام تا ۴ام آپریل دبیو کرد

#News 210407
•─═•๑✶๑•═─•

رکوردهای بی‌تی‌اس در چارت اریکون ژاپن :

- کسب بیشترین میزان استریم هفتگی و دبیو در چارت اریکون از یک اکت کره‌ای : • سینگل Film Out با ۷.۹۸۱.۱۱۰ میلیون استریم

- بیشترین پیک استریم هفتگی برای یک اکت کره‌ای در اریکون : • سینگل Dynamite با ۱۳.۶۵۱.۶۶۲ میلیون استریم (در هفته‌ی شانزدهم)

#News 210407
•─═•๑✶๑•═─•

طبق IFPI ، نسخه‌ی ویژه‌ی آلبوم "Skool Luv Affair" از نظر فروش خالص ، چهاردهمین آلبوم پرفروش جهان در سال ۲۰۲۰ بوده است ؛ به این ترتیب بی‌تی‌اس تنها آرتیستیه که ۴ آلبوم در تاپ۱۵ پرفروش‌ترین آلبوم‌های جهان از نظر فروش خالص از نگاه IFPI داره

• 1. MOTS: 7 — 4.80M
• 2. BE — 2.69M
• 8. MOTS:7 The Journey — 1.17M
• 14. Skool Luv Affair Special Addition — 0.67M

#News 210407
•─═•๑✶๑•═─•

سینگل "Film Out" با ۱ پله صعود و کسب بیش از ۲هزار دانلود مجددا در رتبه‌‌ی اول چارت روزانه‌ی سینگل‌های اریکون ژاپن قرار گرفت ؛ میزان دانلود این آهنگ تا به اینجا در این چارت به ۳۷.۶۲۴ هزار نسخه رسیده ??

#News 210407
•─═•๑✶๑•═─•

" بی‌تی‌اس و سان‌سونگ‌دوک مربی تمرین رقص بی‌تی‌اس در این مراسم نامزد دریافت جوایز زیر میباشند :

— Best Duo/Group of the Year*
— Best Fan Army
— Best Music Video
— Favorite Music Video Choreography : Song Sung Deuk

* کتگوری اول رای‌گیری نداره

✓ برای رای دادن در کتگوری‌های بالا میتونید به دو روش اینکارو انجام بدین

• از طریق وبسایت
{برای رای دادن از طریق سایت تنها میتونید از طریق وی‌پی‌ان و آی پی آمریکا ، کانادا و استرالیا اینکارو انجام بدین}

?: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://iHeartRadio.com/Awards

• از طریق توییتر
{برای هرکتگوری هشتک‌های جدا در توییت‌های جدا بزنید + توجه کنید اکانتتون خصوصی نباشه و ریتوییت هم رای محسوب میشه ، هر توییت یک رای به حساب میاد با هر اکانت ، برای هرکتگوری ، روزانه میتونید ۵۰ رای رو به ثبت برسونید
آرمی توجه کنید به هیچ وجه تمامی هشتک‌هارو در یک توییت نزارید ، رای‌تون به حساب نمیاد }

√ کتگوری Best Fan Army
" I Vote #/BTSArmy for #/BestFanArmy at the #/iHeartAwards @/BTS_twt "

√ کتگوری Best Music Video
" I vote for #/Dynamite for #/BestMusicVideo at the #/iHeartAwards. @/BTS_twt "

√ کتگوری Favorite Music Video Choreography
" I Vote #/Dynamite for #/FaveChoreography at the 2021 #/iHeartAwards. @/BTS_twt "

•─═•๑✶๑•═─•
@IRBANGTAN
•═─•๑✶๑•─═•
پاسخ
 سپاس شده توسط Âɴɢ℮ℓ Evιℓ ، ᗩᐯᗩ⁷

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: اخبار و چارت‌هایTXT& StrayKids & BTS (به‌روزرسانی هر روز) - DarkLight - 07-04-2021، 23:15

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان