امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اخبار و چارت‌های Kpop

BTS

" ? ۵ رکورد جدیدی که بی‌تی‌اس‌ به تازگی در دفترچه‌ی رکوردهای جهانی گینس کسب کرده:

- پربازدیدترین ویدئو در حالت پریمیر در یوتیوب
- پربازدیدترین موزیک ویدئو در حالت پریمیر در یوتیوب
- پربازدیدترین موزیک ویدئو در ۲۴ ساعت اول انتشار در یوتیوب
- پربازدیدترین موزیک ویدئو از یک گروه کی‌پاپ در ۲۴ ساعت اول انتشار در یوتیوب
- پراستریم‌ترین ترک در اسپاتیفای در ۲۴ ساعت اول انتشار "

•═─•๑✶๑•─═•

آپدیت توییتر رسمی بی‌تی‌اس | 210527

" یه سر به پلی‌لیست "This Is BTS" تو اسپاتیفای بزنید تا با چندتا ویدئوی اختصاصی از خود بی‌‌تی‌اس ، بیشتر راجب سینگل #/BTS_Butter بدونین !

" • ترجمه‌ی صحبت‌های پسرا:
پسرا: هیی سلام ما بی‌تی‌اسیم..

مونی: امروز میخواییم یه خورده بیشتر راجب موسیقیمون بهتون بگیم..

جین: به کدوم یکی از آهنگای بی‌تی‌اس‌ بیشتر افتخار میکنین و حس غرور بهتون دست میده؟!

یونگی: برای من آهنگ Butterعه..به شدت منتظرشم..

مونی: من N.O رو میگم

جیمین: من Spring Day رو انتخاب میکنم

هوپی: من No More Dream رو انتخاب میکنم..به یاد اون قدیم مدیما

کوکی: واقعیتشم بدون No More Dream ما اینجا نبودیم..

ته‌ته: من Like رو انتخاب میکنم

مونی: از چه نظر از موسیقی‌مون الهام میگیرید؟!
ما از طریق آرمیامون الهام میگیریم..

جین: آره قطعا از آرمی..".

•─═•๑✶๑•═─•

•• آپدیت وی‌ورس رسمی بی‌تی‌اس با بیانیه کمپانی بیگ‌هیت با خبر انتشار ریمیکس Butter (Hotter Ver)

" سلام

بیگ‌هیت موزیک صحبت میکنه..

مایلیم که قدردانی‌ خودمون رو به تمام آرمی‌هایی که عشق و محبت و حمایتشون رو نسبت به Butter ، سینگل دیجیتال جدید بی‌تی‌اس نشون دادن ، ابراز کنیم. برای فراهم کردن راه‌های بیشتر و متفاوت‌تر برای لذت بردن طرفداران از این آهنگ ، ورژن ریمیکس آهنگ Butter رو آماده کردیم.

آهنگ Butter(Hotter Remix) حسی کاملا متفاوت از ورژن اصلی آهنگ که شاد و سرزنده‌ست ، رو داره.

امیدواریم که Butter(Hotter Remix) و جذابیت بی‌نظیر بی‌تی‌اس در اون ، روزتون رو با یه انرژی هیجان‌انگیز پر کنه.

- تاریخ انتشار: جمعه، ۲۸ام می ساعت ۱۳:۰۰ به وقت کره( ۸:۳۰ صبح به وقت ایران)

متشکریم.."

#Announcement 210527
•─═•๑✶๑•═─•

"ترجمه ویدئو مسیج بی‌تی‌اس‌ به دنبال برد جوایز زیر در مراسم iHeartAwards 2021

- بی‌‌تی‌اس با موزیک ویدئوی Dynamite برنده‌ی جایزه‌ی 'Best Music Video' و برای چهارمین سال متوالی برنده‌ی جایزه‌ی 'Best Fan ARMY' شد و با سینگل Dynamite موفق شد جایزه‌ی 'Best Choreography' این مراسم رو از آن خودش بکنه

— Best Music Video
— Best Fan Army
— Best Choreography "

#News 210528
•─═•๑✶๑•═─•

" لیست تمام جوایزی که بی‌تی‌اس‌ تا به اینجا در مراسم iHeartAwards دریافت کرده

• 2018 Best Boy Band
• 2018 Best Fan Army
• 2019 Best Fan Army
• 2020 Best Music Video
• 2020 Best Fan Army
• 2021 Best Music Video
• 2021 Best Fan Army
• 2021 Favorite MV Choreography

بی‌تی‌اس‌ در مراسم I HeartAwards 2021 با کسب جمعا ۳ برد همراه با The Weekend آرتیست‌هایی با بیشترین تعداد برد بودن "

•═─•๑✶๑•─═•

• موزیک ویدئوی ریمیکس "Butter (Hotter Ver)" منتشرشد ?

• [ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://youtu.be/YLXfyHsfFz0 ]

•─═•๑✶๑•═─•

" بومگیو عضو گروه تی‌اکس‌تی در لایو اخیرش به دیدارش با هوپی در آسانسور اشاره کرد

بومگیو: من بهش گفتم 'اوه ، سلام' و جیهوپ سونبه‌نیم گفتش ' اوه بومگیو! چرا انقدر موهات بلند شدن ، بومگیو؟!' منم گفتم ' قرار بود این دفعه موهام بلند باشه و منم گذاشتم بلند شن' و سونبه نیم گفت ' اوه بومگیو ، موی بلند خیلی بهت میاد ، با موی بلند سختت نیست؟! ' منم گفتم ' یه خورده گرمم میشه ولی در کل اوکیه ' سونیه نیم گفت ' اوه بومگیو من فوتوکانسپت‌‌هاتونو برای آلبوم جدیدتون دیدم ، خیلی عالی از آب دراومدن' ، من میخوام کلی ازش تشکر کنم.. "

•═─•๑✶๑•─═•

➖ ترجمه‌ی مصاحبه‌ی جیهوپ با مجله‌ی Rolling Stone از IRBANGTAN

• [ جیهوپ راجب رشد و ترقی خودش در بی‌‌تی‌اس ، میکس تیپ بعدیش و ... صحبت میکنه ]

در اولین داستان کاور دیجیتالمون با حضور تک تک اعضای بی‌تی‌اس , جیهوپ میگه ؛
"میخواستیم موسیقی ای بسازیم که بتونه به مردم قدرت بیشتری بده."

یکی از طرفداران بسیار شناخته شده ی بی‌‌تی‌اس ، جیمز کوردن ، مجری برنامه‌ی Late late show میگه ؛ این گروه " کاملاً تاثیر خوبی دارن "..

رپر ، دنسر ، آهنگساز و تهیه کننده ی ۲۷ ساله ، جیهوپ ، با لبخند با نمک ، خونگرم و حضور پرشور روی استیج که دو ویژگی ِ اصلیِ گروه یعنی مثبت و با استعداد بودن رو در خودش داره و حتی اسم استیجش هم پر از انرژی مثبته..

در اولین مصاحبه ی رولینگ استون با اعضای بی‌‌تی‌اس ، جیهوپ در مورد روزهای اولِ شروع به کارِ گروه و آینده ی حرفه ایش صحبت کرد..اون در یه استودیو در ساختمان اصلی HYBE's Big Hit Music ، در حالیکه یه کت زیتونی روی یه تی شرت سفید پوشیده بود با ما صحبت کرد. جی هوپ برعکس شخصیت پرشوری که در مصاحبه های تلویزیونی از خود نشون داده ، در مصاحبه با رولینگ استون شخصیتی آروم داشت اما لبخند پرانرژیش از روی لبش کنار نرفت..

” • سوال : امروز صبح که بیدار شدی مستقیم اومدی اینجا یا فرصت کردی کار دیگه‌ای انجام بدی؟

- جیهوپ : رفتم دستشویی (میخنده).

• سوال : خب طی این دوره ی پاندمیک ، درباره ی خودت چی فهمیدی؟

- جیهوپ: فرصتی بود که بفهمم چقدر زندگی روزمره مون باارزش بوده..باید راجع به ادامه ی زندگیم فکر میکردم و اینکه چطوری آروم باشم و حتی طی همچین دورانی تمرکز کنم.فرصتی بود تا به خودم خیلی فکر کنم.

• سوال : و از این فکر کردنا چه چیزی نصیبت شد؟

- جیهوپ: فهمیدم باید کاری که بهتر از همه میتونم از پسش بربیام رو انجام بدم. عمر آدمی میگذره و زندگی جریان داره ، ما فقط باید کار موسیقی و اجرا انجام بدیم .فقط با خودم فکر کردم که باید موسیقی ای بسازم که بتونه به بقیه ، آرامش و امیدواری بده..میدونین ؛ ما هم آدمیم مثل بقیه ی آدما ، واسه همین احساسمون مثل بقیه‌ست .بنابراین دوست داشتیم موسیقی‌ بسازیم و اجرا کنیم که بقیه بتونن باهاش پیوند برقرار کنن و این موسیقی بتونه به مردم قدرت بیشتری بده..

• سوال : حرفات منو یاد پیامِ آهنگ زیبای "Life Goes On" میندازه..

- جیهوپ: این آهنگ از فکر کردن راجع به اینکه طی این دوران پاندمیک COVID چه کاری از دستمون برمیاد ، بوجود اومد. این آهنگ راجع به داستانهایی هست که میتونیم در این مقطع زمانی تعریف کنیم. باعث شد بین خودمون خیلی درباره ی احساسی که داریم صحبت کنیم ، به خاطر همین حس میکنم که این آهنگ ، یه آهنگ مهمه .

• سوال : توی بعضی از لیریک هاتون ، گفتین که گهگاهی پشت اون لبخندی که همه دوسش دارن ، یه غمی هست. چطور بین حس مثبتی که به دنیا عرضه میکنین با احساسات پیچیده تری که ممکنه در زندگی واقعی تجربه کنین ، تعادل برقرار میکنین؟

- جیهوپ: همه چیز با قبلاً خیلی فرق کرده.من فقط سعی میکنم خودِ واقعیمو نشون بدم ، بنظرم این برام راحت‌ترین چیزه . همه ، میدونین دیگه ؛ جنبه های متفاوتی نسبت به چیزی که نشون میدن دارن. صدالبته ، من به عنوان یه آرتیست ، فشار و مسئولیت سنگینی به عهده دارم . من باهاشون کنار اومدم ، فقط سعی دارم نشون بدم که به این مشکلات غلبه میکنم. اگه اون چیزا رو نشون بدم فکر میکنم که بهم آرامش هم میده. از وقتی کارمونو شروع کردیم با طرفدارامون ارتباط برقرار میکردیم ولی حالا ارتباطمون واسم طبیعی و راحت‌تر شده. قبلنا سعی میکردیم فقط جنبه های خوب و شادمونو نشون بدیم . چون اسمم جیهوپه ، فقط سعی کردم جنبه ی شاد گروه و خودمو نشون بدم ولی همونطور که زمان میگذره ، احساسات و حال و هوای آدم هم یکسان نمیمونه و من هم احساسات مختلفی رو تجربه کردم. سعی کردم اون احساسات رو از طریق موسیقی یا گفتگو به زیبایی بیان کنم.. “

” • سوال : یکی از اون آهنگا "OUTRO : EGO " هست . وقتی این آهنگو نوشتی به چی فکر میکردی؟

- جیهوپ: این آهنگ در واقع راجع به خوداندیشیه ، اندیشیدن به اینکه کی هستم ، نَفس من ، همونطور که اسم آهنگ اشاره میکنه. راجع به زندگی جانگ هوسوک به عنوان یک شخص و زندگی جیهوپه. نتیجه ای که از این درون اندیشی میگیرم اینه که به خودم و به کسی که هستم باور دارم و این هویت منه. و اینکه اینا چالشهایی هستن که من باهاشون مواجه شدم و به رویارویی با این چالشها ادامه میدم و با استناد به اینکه کی هستم چیزای جدیدی رو انجام میدم..

• سوال : در سال ۲۰۱۸ ، میکس تیپ Hope World رو منتشر کردی که یه دستاورد هنری مهم بود. از کار روی این میکس تیپ ، چه خاطره های به یاد موندنی ای داری؟

- جیهوپ : میدونین ؛ فکرشو که میکنم میبینم خیلی ناب ، بی ریا و زیبا بود که تونستم اون زمان همچین موسیقی ای رو بسازم. الان وقتی روی موسیقی کار میکنم ، این شانسو دارم که یاد حسای اون موقعم بیفتم و بگم " وای عجب دورانی بود." فکر کنم این روی موسیقی ای که الان دارم میسازم تاثیر خوبی داره. به خاطر میکس تیپ ، خیلی چیزا یاد گرفتم و فکر کنم در واقع مسیری که به عنوان یه هنرمند و یه موسیقیدان میخوام طی کنم رو شکل داده . فقط خیلی سپاسگزارم که آدمای زیادی میکس تیپم رو دوست داشتن.قصد دارم به کار روی موسیقی ادامه بدم و سعی دارم استایل خاص موسیقیِ جی هوپ رو نشون بدم..

• سوال : نظرت درباره ی دومین میکس تیپ چیه ؟

- جیهوپ : در حال حاضر ، هدفم انگیزه گرفتن و ساخت موسیقی خوبه. هنوز چیزی معلوم نیست واسه همین فقط به کار روی موسیقیم ادامه میدم. فکر نکنم استایل موسیقی من ، زیاد عوض بشه ولی به نظرم جای پیشرفت داره. سعی میکنم داستانهایی رو که خیلی دلم میخواد تعریف کنم توی دومین میکس تیپ قرار بدم.

• سوال : یه کم پیش ، ورژن کامل "Blue Side" از میکس تیپ Hope World رو منتشر کردی. این همه وقت کاملشو داشتی یا همین اواخر تکمیلش کردی ؟

- جیهوپ: اون موقع ورژنش کامل نبود ، واسه همین همیشه تو این فکر بودم که برم سراغ این آهنگ و کاملش کنم. این همیشه تو ذهنم بود. فکر کنم حول و حوش دو هفته پیش یا یه ماه پیش بود که بالاخره به سرم زد که کاملش کنم ؛ " خب ، دوست دارم اون آهنگو تمومش کنم." همونطور که قبل‌تر اشاره کردم ، خیلی یاد حسای اون موقعم که روی میکس تیپ کار میکردم میفتم..

• سوال : وقتی به عنوان یه کارآموز شروع به کار کردی اصلاً رپ نکرده بودی. مشخصاً مسیر طولانی رو طی کردی و یه سری مهارتهای مهم رو پرورش دادی. اون دوره ی یادگیری چطور بود ؟

- جیهوپ : فکر کنم هنوز کمبودایی دارم. به نظرم هنوز راهی طولانی در پیش دارم تا چیزای بیشتری یاد بگیرم. باید استایل خاص خودمو پیدا کنم ولی فکر میکنم به خاطر اعضای دیگه ، تونستم تا اینجا برسم. وقتی اوایل ، کارآموزی رو شروع کردم همه ی اعضای کمپانی ، رپر بودن . وقتی وارد خونه میشدی ، تو خونه موسیقی پخش میشد و همه در حال رپ کردن (به صورت فری استایل) بودن. اولش سازگار شدن یجورایی آسون نبود ولی من خیلی سخت تلاش کردم تا با محیط جدید سازگار بشم. به نظرم روزای خوب و خاطرات خوبی بودن و خیلی هم خوش میگذشت.. “

” • سوال : وقتی به عنوان یه کارآموز شروع کردی خیلی کم سن بودی. بزرگ شدن توی بی‌‌تی‌اس ، چجوری بود ؟

- جیهوپ: به نظرم موقع کارآموزیم ، زندگی از حالت معمولی خیلی فاصله داشت. چون هم سن و سالای من مشغول انجام تکلیف مدرسه و اردو رفتن بودن و به عنوان یه دانش آموز ، خاطره میساختن. صدالبته که من این حرفه رو انتخاب کردم ، مسیر خودم رو ، و از اون چیزا دست کشیدم. شاید میشد حس کرد بدشانسم که اون چیزا رو تجربه نکردم ولی من داشتم رویاهامو دنبال میکردم و آشنا شدن با اعضا موقع کارآموزیمون ، خیلی شگفت انگیز بود. چون همینجوریش شگفت انگیز بود که آدمای مختلفی که خیلی با هم تفاوت دارن ، بتونن در کنار هم یه گروه تشکیل بدن. من واقعاً دلم میخواد ازشون تشکر کنم و گاهی حس میکنم که انگار دوست دارم به اون دوران برگردم.

• سوال : وقتی ویدئوهای قدیمی بی‌‌تی‌اس رو میبینی ، وقتی همتون اون ظاهر تقریباً سرسخت رو داشتین ، چی فکر میکنی ؟

- جیهوپ: اون موقع وقتی "No More Dream" رو منتشر کرده بودیم ، موسیقیمون نبردی علیه تعصب و فشار رو در بر میگرفت. خیلی طبیعی ، همچین خصوصیاتی به استایل و جنبه های بصریِ موزیک ویدئو هم منتقل شد. میشد گفت هویتِ ما بود و همچنین تصویری که در اون زمان ارائه دادیم. ولی نمیتونیم تا ابد تو حالت سکون باقی بمونیم. همونطور که زمان میگذره ، همه چیز تغییر میکنه و سلیقه ها تغییر میکنن ، همونطور که مال ما تغییر کرد. ما از اتفاقات اطرافمون و همینطور از مخاطبینمون تاثیر گرفتیم.این تاثیرات ما رو به سمت تغییراتی در استایل و کانسپت موسیقیمون هدایت کرد..

• سوال : چندین بار به این مسئله اشاره کردین که در ابتدای آشنایی ، بین اعضای گروه اختلافاتی وجود داشت چون همه ی شما از جاهای مختلف اومده بودین و با ارزشهای مختلفی در کنار هم جمع شده بودین. این تفاوت‌های کلیدی که اون زمان یه کم براتون سخت بود ، چیا بودن؟

- جیهوپ: ما فقط از اول خیلی با هم متفاوت بودیم واسه همین اوضاع معذب کننده بود. طول کشید تا بهش عادت کنیم. با هم زندگی میکردیم ولی باید مطمئن میشدیم هرکدوم فضای خصوصی خودمون رو داشته باشیم. آخرش یاد گرفتیم همدیگه رو درک کنیم و حالا خیلی وقته که با هم انجامش میدیم و این هماهنگی بینمون هست. درک کردن همدیگه بهمون اجازه میده تا همچین کار گروهی ای رو داشته باشیم. هرکدوممون نقش متفاوتی داریم و کارای متفاوتی در زمینه ی موسیقی انجام میدیم ، بنابراین همچنان سعی میکنیم برای بهتر شدن کارمون به همدیگه کمک کنیم.. “

•═─•๑✶๑•─═•
پاسخ
 سپاس شده توسط Âɴɢ℮ℓ Evιℓ ، ᗩᐯᗩ⁷

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: اخبار و چارت‌های Chanyeol & Enhypen & TXT & StrayKids & BTS (به‌روزرسانی هر روز) - DarkLight - 30-05-2021، 22:24

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان