امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اخبار و چارت‌های Kpop

txt

┋آهنگ بوی گروپ‌های نسل چهارم کیپاپ با بیشترین میزان لایک در ملون در هر سال

2018 - #1 No Air (The Boyz)
2019 - #1 Run Away -
2020 - #1 Can't You See Me? -
2021 - #1 0X1=LOVESONG -

گروه تومارو بای توگدر از سال ۲۰۱۹ به مدت ۳ سال متوالی پر لایک‌ترین آهنگ‌ها رو در بین بوی گروپ‌های نسل چهارم کیپاپ در ملون داشتن

#1 Run Away (2019)
#2 Crown (2019)

#1 Can't You See Me? (2020)
#2 Blue Hour (2020)

#1 0X1=LOVESONG (2021)

┋در نتایج عملکرد تجاری آرتیست‌های کمپانی هایب در نیمه اول سال ۲۰۲۱، به عملکرد فوق العاده‌ی آلبوم The Chaos Chapter: FREEZE با هشت هفته ماندگاری در چارت Billboard 200 و همچنین قرار گیری تومارو بای توگدر در جایگاه‌های بالا در چارت‌های استریم در کنار دیگر آرتیست‌های کمپانی هایب اشاره شد

┋گروه‌های کیپاپ با بیشترین میزان دنبال کننده در تیک تاک ?

#1 BTS - 38.8M
#2 BLACKPINK - 23.9M
#3 @TXT_members - 10.8M

┋کاور دنس یونجون برای آرتیست ماه Studio Choom به ۶ میلیون بازدید در یوتوب رسید ?

♾ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://youtu.be/5jRaQBcgJW8

┋ترجمه بخشی از مقاله Naver در رابطه با کانسپت کلیپ ورژن ESCAPE

"اونها در ویدیو کانسپت احساسات واقعی و حقیقی یک پسر رو که میخواد با "تو" از این واقعیت خسته کننده با استفاده از پول‌هایی به رنگ صورتی که از مغازه مواد غذایی برداشته فرار کنه"

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://n.news.naver.com/entertain/article/311/0001331709

┋استوری اینستاگرام جسی با عکسی از تومارو بای توگدر در برنامه Show!terview که در تاریخ ۱۹ آگوست پخش میشه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://instagram.com/stories/jessicah_o/2634034128366244285?utm_medium=share_sheet

┋[تایید شده] با توجه به کنفرانس تلفنی HYBE آلبوم The Chaos Chapter: FIGHT OR ESCAPE به 390 هزار نسخه پیش فروش رسیده ?~

┋با توجه به کنفرانس تلفنی HYBE، توجه صعنت مد و فشن به سمت تومارو بای توگدر با ویژوال های عالی‌شون و تصویر فوق العاده‌ی گروهیشون‌ـه. اونها با برند های مختلفی کار میکنند تا جایگاهشون رو به عنوان بهترین آیدل های نسل چهار تثبیت کنند.

•• تومارو بای توگدر به پروموشن هاشون در ژاپن و آمریکای شمالی در نیمه دوم امسال ادامه میدهند تا حضورشون رو در این مارکت ها بالاتر ببرند.

┋همه ترک های آلبوم minisode1: Blue Hour از ۱۰ میلیون استریم در اسپاتیفای گذشتند. این چهارمین آلبوم تومارو بای توگدره که به این موفقیت میرسه

•• آلبوم های گروه های نسل چهار که همه‌ی ترک هاشون از ۱۰ میلیون استریم در اسپاتیفای گذشتند:

— TXT "The Dream Chapter: STAR"
— TXT "The Dream Chapter: ETERNITY"
— TXT "The Dream Chapter: MAGIC"
— TXT "minisode1: Blue Hour" (NEW)

┋ ترک لیست اولین ریپکیج آلبوم تی‌اکس‌تی The Chaos Chapter: FIGHT OR ESCAPE منتشـر شد ?؛

The Chaos Chapter: FIGHT OR ESCAPE and - Tracklist

1 LO$ER=LO♡ER
2 Anti-Romantic
3 0X1=LOVESONG (I Know I Love You) feat. Seori
4 Magic
5 Ice Cream
6 What if I had been that PUMA
7 No Rules
8 MOA Diary (Dubaddu Wari Wari)
9 Dear Sputnik
10 Frost
11 0X1=LOVESONG (I Know I Love You) feat. Seori (Emocore Mix)

┋ترجمه اسم ترک‌های اولین ریپکیج آلبوم تی‌اکس‌تی The Chaos Chapter: FIGHT OR ESCAPE

1) بازنده = عاشق
2) آنتی رمانتیک
3) صفر در یک= آهنگ عشق (میدونم که دوستت دارم)
4) جادو
5) بستنی
6) اگر من اون پوما بودم چی؟
7) بی قانون
8) خاطرات موآ (دوبادو واری واری)
9) اسپاتنیک عزیز
10) برفک
11) صفر در یک= آهنگ عشق (میدونم که دوستت دارم) (میکس Emocore)

┋لیست کردیت‌های تومارو بای توگدر در ریپکیج آلبوم The Chaos Chapter: FIGHT OR ESCAPE

• تایتل ترک: LO$ER=LO♡ER ) یونجون
• ترک شماره ۸: MOA Diary ) سوبین، یونجون، بومگیو، تهیون، هونینگ کای

┋آهنگنویس KoolKid که در نوشتن آهنگ No Rules نقش داشته توییت مربوط به ترک لیست آلبوم رو کوت کرد

"این خوشحالی بزرگیه که در نوشتن آهنگ No Rules همکاری داشته باشم و در آلبوم جدید #.FIGHT_OR_ESCAPE وجود داشته باشه
ممنون @.txt_members برای دعوت کردن من به این پروژه‌ی زیبا."

┋عبارت MOA DIARY هم‌اکنون ترند 37 توییتر جهانی

┋آپدیت توییتر Ronnie Icon، آهنگ نویس معروف که در نوشتن تایتل ترک LO$ER=L♡VER و Dear Sputnik نقش داشته ?

"خیلی هیجان زده و فروتن هستم که در فصل پیش روی TXT هم نقش دارم!!!
LO$SER=LOVER #.DearSputnik
#.TheChaosChapter #.FIGHT_OR_ESCAPE  بزن بریم! “

┌⇝ #News
└────⧉ @TXTir5 ᭡ ──
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: اخبار و چارت‌های Kpop - DarkLight - 07-08-2021، 22:59

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان