امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اخبار و چارت‌های Kpop

دیسپچ از مکالمات بیشتری بین کیم سونهو و دوست دختر سابقش پرده‌برداری کرد...

⭕️ 1 نوامبر دیسپچ از مکالمه های بیشتری از کیم سون هو و دوست دختر سابقش چوی یونگ آه در زمانی که حامله بود پرده‌برداری کرد.

⭕️ در تاریخ 24 جولای در کلینیک زنان و زایمان، چوی یونگ آه 284 پیام در کاکائوتاک با کیم سونهو از ساعت 5:16 بعد از ظهر تا 8:23 شب داشت.
دیسپچ 22 صفحه از مکالمه شان را که چوی یونگ آه اسکرین شاتی از آنها گرفته و به یکی از آشناهایش ارسال کرده بود منتشر کرد و این مکالمات توسط آنها به دیسپچ ارائه شده است‌.

⭕️ مکالمه اول؛

- چوی یونگ آه: گفتن حامله‌ام، شش هفته‌ست.
+ کیم سونهو: وای نه، چیکارکنیم؟?
- چوی یونگ آه: بگذریم، اینجا گفتن جراحی انجام نمیدن ولی اگه بخوام یه جارو معرفی میکنن بهمون.
+ کیم سونهو: هوممم بیا درباره‌ش فکرکنیم.
- چوی یونگ آه: باید بیشتر بهش فکرکنیم. من قصد ندارم با بچه باعث عقب انداختن و آسیب رسیدن بهت بشم و اینکه عاشق همیم برام کافیه. میگن که بعد سقط دوباره بچه دار شدنم مشکل میشه.
+ کیم سونهو: هممم بهش فکرمیکنم. زیاد نگران نباش.

⭕️ طبق گزارش دیسپچ، کیم سونهو مشغول فیلمبرداری 2Days & 1Night بود و در زمان استراحتش پیام‌هایش را چک میکرد.
مکالمه دوم(پیام های چوی یونگ آه با - و پیام های کیم سونهو با + علامت‌گذاری شده است)؛

- ببخشید، فیلمبرداری داری~ حتماً شوکه شدی نه؟ آرزو میکردم دروغ باشه. آرزو میکردم بچه میتونست یه ‌کم دیرتر بیاد بینمون.
+ نه،نه
- دلم برات تنگ شده.
+ معذرت میخوام که نمیتونم پیشت باشم.
- نه، من خیلی ازت ممنونم.
+ بیا خوب بهش فکرکنیم. زیاد نگرانی نکن.

⭕️ مکالمه سوم ، از ساعت 5:27 آغاز شد(پیام های چوی یونگ آه با - و پیام های کیم سونهو با + علامت‌گذاری شده است)؛

+ چیکار میکنی؟
- |ارسال سلفی| گیج و مشغول فاصله پارک کردن ماشینم.
+ هه هه هه ولی باید به والدینمون بگیم
- آره هه هه حرف گوش میکنم و وقتی تنهام ماسک میزنم
+ هه هه ناز
- شکلک❤
+ ❤. عزیزم مهم نیست چه اتفاقی بیفته من مسئولیتشو قبول میکنم. نگرانش نباش و برو خونه استراحت کن.
- عشقم...قلبم از استرس خیلی تند میزد ولی حرفات آرومم کرد. خیلی ممنونم.
+ دوستت دارم.

⭕️ مکالمه چهارم، از ساعت 7:47 کیم سونهک به او پیام داد و سعی داشت با شوخی جو را عوض کند ولی درحین صحبت درباره آینده‌شان جدی بود(پیام های چوی یونگ آه با - و پیام های کیم سونهو با + علامت‌گذاری شده است)؛

+ عزیزم
- بیا صحبت کنیم
+ باید باهم ازدواج کنیم. هه‌هه دیگه راه برگشت نداری.
- قلبم وایستاد??
+ بیا این‌هفته تصمیم بگیریم. همه چیز رو به خانواده هامون بگیم و تا هفته ی آینده درباره همه چی تصمیم گیری کنیم.
- باشه... مهم نیست چی بشه همه چیزو باهات در میون میذارم. ممنونم. حتماً الآن خیلی ذهنن درگیره.
+ ایرادی نداره. دوستت دارم و اگه نظرمون یکی باشه من خوشحالم.
ولی نگران شدم که گفتی دیگه نمیتونی بچه دار شی. اگه سقط کنی این هم یه نگرانی دیگه‌ست.
- منم همین فکرو میکنم.. کاش بچه بعد اینکه بیشتر باهم قرار میذاشتیم و آماده بودیم میومد.
+ دلم میخواد موهبت دریافت کنم و ناراحتم که اوضاع اینجوری شد.
- نه بیا خوب بهش فکرکنیم
+ عزیزم میدونی چی میگم نه؟ ولی ایراد نداره. بیا مشورت کنیم و یه تصمیم بگیریم و از پسش بربیایم.
چون تو کل زندگیم هیچکس رو به اندازه تو دوست نداشتم.
- منم همینطور... واقعاً فکرمیکردم حامله نمیشم???

⭕️ آشنای چوی یونگ آه عنوان کرد:"اونا هردوشون توقع حامله شدن اونو نداشتن. یونگ آه گفته بودن حامله شدنش سخت و دشواره واسه همین گفت که فکرنمیکرد حامله شه."
ادامه مکالمه قبل؛

+ از حالا به بعد بیاد باهم تصمیم بگیریم و اس پسش بربیام
- باشه اینکارو میکنم. چقدر عشقم قابل اطمینانه. مهم نیست چی پیش بیاد... بیا همدیگه رو اذیت نکنیم و اذیت نشیم.
+ عشق عالیه ولی باید حواسمون به خانواده ها و وضعیت باشه‌، هم خانواده تو هم خانواده من. همه چی درست میشه.
- حل میشه ولی ما واقعاً بچه بودیم

⭕️ کیم سونهو بخاطر خبر ناگهانی بارداری او ناراحت بود، همزمان هم بخاطر بچه هیجان زده بود و هم نگران دوست دخترش بود.
مکالمه پنجم(پیام های چوی یونگ آه با - و پیام های کیم سونهو با + علامت‌گذاری شده است)؛

+ من هم ناراحتم هم هیجان زده، تو که بخاطر شوکه شدن دوباره داری گریه نمیکنی نه؟
الو؟
بخاطر بارون فعلا منتظرم.
- آره اره
+ ناراحتی نه؟
- این چیزایه که منم بار اولمه تجربه میکنم
+ هه‌هه
- درگیری اصلی من این بود که نمیخواستم این قضیه بهت آسیب بزنه یا سد آینده‌ت بشه.
+ نه اصلا اینطور نیست.

⭕️ چوی یونگ آه در پست خود ادعا کرده بود که کیم سونهو با استفاده از فعلا گذشته گفته بود حس میکرد به او تعلق دارد و مانند خانواده اش است ولی در مکالمه ها مشخص است که کیم سونهو او را در همان زمان و با استفاده از فعل حال برای خود میداند و او را خانواده خود خطاب میکند.
مکالمه ششم، از ساعت 7:58 آغاز شد(پیام های چوی یونگ آه با - و پیام های کیم سونهو با + علامت‌گذاری شده است)؛

+ حتماً حس کردی تو دردسر افتادی.
من حس میکنم تو مال منی. یهویی حس عجیبی داشت. حتما بخاطر بی تجربگی و جوونیمه.
- هه‌هه، نه منم همین حسو دارم فقط ترسیدم و نگرانم.
- منم میخواستم شروع کنم پول دربیارم ولی اصلا توقعشو نداشتم واسه همین اینجوری بودم که چیکار باید بکنم؟ نمیتونم جلوی خودمو بگیرم این چیز بدی نیست.
+ منم اولش اینجوری فکرکردم ولی بعدش خیلی خوشحال شدم. هه‌هه یعنی یه خانواده شدیم؟ ولی راستش عزیزم میخوام باهات ازدواج کنم.

⭕️ چوی یونگ آه در پست خود گفته بود که کیم سونهو عنوان کرده است که اگر قرار باشد بچه دار شوند باید 900 میلیون وون خسارت پرداخت کند ولی درحال حاضر این مقدار پول ندارد.
این بخش خسارت به طور خلاصه ای در صحبت هایشان ذکر شده بود.
مکالمه هفتم(پیام های چوی یونگ آه با - و پیام های کیم سونهو با + علامت‌گذاری شده است)؛

+ اینو نگفتم که زبون درازی نباشه ولی قرارداد یه فیلم رو امضا کردم واسه همین مشکلات مالی لغو کردنش به ذهنم اومدش. باعث خجالته.
- نه،نه باید انجامش بدی
+ ولی فکرکنم مهم نباشه. تنها چیزیه که اذیتم میکنه.
خانواده‌م ممکنه شوکه شن ولی درک میکنن.

⭕️ کیم سونهو همچنین افکار صادقانه اش درباره بازیگری را به اشتراک گذاشت و نوشت.

+ اگه مجبور شم بازیگری رو کنار بذارم قضیه خیلی سخت میشه
- اگه وقتی آمادگی داشتیم این اتفاق میفتاد قضیه سخت نمیشد. منم نظرم نسبت بهش منفیه.
+ من نظرم بهش منفی نیست فقط دارم میگم که منطقی تر فکرکنیم.
- ازدواج و همدیگه رو دیدن فقط بخاطر حاملگیم و از روی مسئولیت پذیری رو نمیخوام
+ نه من خیلی دوستت دارم ولی چونکه اینوحرفه رو دوست دارم باعث ناراحتیه واسه همین میگم که خوب بهش فکرکنیم تا پشیون نشیم. زیاد دیگه وقت ندارم پیام بدم."

⭕️ در اواسط آگوست چوی یونگ آه از آشنایش خواست تا کیم سونهو را در برنامه 2Days & 1Night زیرنظر بگیرد.
آشنای او گفت که کیم سونهو گفت نمیتوانست برنامه را نگاه کند چون بخاطر لبخند زدن و خندیدن در آن دوران احساس گناه میکرد.

⭕️ چوی یونگ آه مدعی شده بود که کیم سونهو ناگهان بعد از سقط جنین رفتارش تغییر کرده بود.
مکالمه هایی از 10 آگوست 2020؛

+ واقعاً خیلی دوستت دارم. خیلی عاشقتم. تو هدف دیگه ی زندگیمی و حالا دیگه مثل خانواده‌م میدونمت. ببخشید امروز خیلی حساس شده بودم باید بیشتر کسی که دوستش دارم رو درک کنم.
- ممنون بابت حرفت...
+ من هنوز جوونم و ذهنم بسته‌ست. بیا دست همو بگیریم و تو یه مسیر باهم رشد کنیم. معذرت میخوام عزیزم.

⭕️ آنها تا کریسمس 2020 نیز رابطه دوست داشتنی ای داشتند.
مکالمه بین آنها؛

- سرده نه؟
+ هه‌هه یه‌کم سرده. عزیزم تو خیلی داری تلاش و تحمل میکنی.
- عزیزم آخر هفته وقت استراحت نداری؟ حتماً خیلی خسته ای. بعد ورزش اومد یه چندتا کیف نگاه کنم.
+ به منم نشون بده
- |ارسال عکس| شکل لانچ باکسه. بالاخره قرار بود نشونت بدم.

⭕️ در 2021 رابطه بینشان متشنج شد.
چوی یونگ آه در پستش اظهار کرده بود که بخاطر حساسیت او مجبور به پرداخت خسارت لغو قرارداد و تغییر پلاک و تمام چیزهایی که با او هماهنگ و ست بود بوده است.

⭕️ در این رابطه آشنای او گفت:"حرفاش کاملاً دروغ نیتس چون پلاکش رو عوض نکرده بود و رفته بود ولی اینکه بخاطر کیم سونهو بوده نه اصلا درست نیست. اون بخاطر این پلاکشو عوض کرد که زن شوهر سابقش تهدیدش کرده بود و خونشو بخاطر این عوض کرده بود چون اجاره‌ش زیاد شده بود."

⭕️ یک روز کیم سونهو تعدادی صدای ضبط شده و ویدیو پیدا کرد که چوی یونگ آه پنهانی گرفته بود و او در اینباره گفت"همینجوری واسه خنده‌ست" و "واسه شکایته"
آشنای چوی یونگ آه عنوان کرد:"کیم سونهو دیر حقیقت رو فهمید. اینکه اون طلاق گرفته و دروغ گفته و با مردای دیگه رفته بیرون، تهدید شده و اینکه ویدیو و صداهایی رو یواشکی ضبط کرده...چنین رابطه ای اصلا میتونست ادامه پیدا کنه؟"

⭕️ مشکل آنها از 7 جولای 2020 آغاز شده بود.
مکالمه مربوطه؛
+ بیا تمومش کنیم. این موضوع داره به هردومون صدمه میزنه. حس میکنم فکرمون فرق میکنه و عقیده‌مون درباره باری که حرفامون دارن متفاوته.
- من بهتر میشم تا بتونی بهم اعتماد کنی. دیگه هیچوقت دروغ نمیگم و مطمئن میشم دیگه چیزی رو ازت پنهان نکنم.
+ تو آدم خوبی هستی. باید با فرد بهتری آشنا شی. بیا به‌هم بزنیم. دیگه نمیخوام ببینمت.
- ببخشید که عذابت دادم.
+ ممنون که اینجوری میگی. درکت میکنم ولی نمیخوام ببینمت.
- حین احساس تأسف داشتن میخواستم منو با دید مثبت تر ببینی...نباید اونجوری دروغ میگفتم باید حلش میکردم یا راستشو میگفتم. یه فرصت دیگه بده بهم من دروغگویی نیستم که همیشه خالی ببنده‌.
+ من ناراحت و دلخورم. همین اواخر سر یه دروغ دعوامون شد و قول دادی یادت نیست ؟
بخاطر یه چیز کوچیک دروغ گفتی و چون چیز خاصی نبود بخشیدمت ولی چندبار شده که با مردای دیگه میری جایی و چندبار باید دوست دخترم که بهم دروغ میگه رو درک کنم؟
چطور میتونم به کسی که بهم دروغ میگه و حتی چیزای معمولی یه رابطه احساسی رو رعایت نمیکنه اعتماد کنم و دوستش داشته باشم؟
چقدر بدبختم که از بقیه باید بشنوم...حتی تظاهر کردم نمیدونم ولی بازم بهم دروغ گفتی.
اول رابطمون بهت گفتم نگفتم‌؟ درک میکنم که بری کلاب یا با پسرا بری بیرون. اگه بهم بگی و وقتی میرسی خونه بهم خبر بدی مشکلی ندارم.
ولی تو بی شرمانه به منی که بهت قول آینده ی قشنگی رو داده دروغ گفتی و قولتو شکستی.
- معذرت میخوام که باعث شدم احساس رقت کنی... دیگه تکرار نمیشه
+ دیگه هیچ آینده ای این وسط وجود نداره یونگ آه.

⭕️ در آپریل امسال آنها موقتاً جدا شدند و در ماه می رسما کیم سون هو با او به هم زد.
طبق گفته های یکی از آشناهای کیم یونگ آه، او نمیتوانست این موضوع را قبول کند و اقدام به انجام فال تاروت، رفتم به کلیسا و کارهای دیگر گرفت.
این فرد گفت:"اون گفت که تا صبح صبر میکنه عبادت کنه. میگفت اگه برنگرده بیخیال نمیشه..میگفت نمیتونه دیدن اینکه فعاله رو ببخشه میگفت نابودش میکنه. ولی اونموقع هم باز با مردای اطرافش بیرون میرفت."

⭕️ کمپانی کیم سونهو در ارتباط با این موضوع در تاریخ 1 نوامبر عنوان کرد"ما صحبتی در اینباره نداریم‌. عذرخواهی میکنیم."

#news
#KimSeonHo
#ChoiYoungAh
?
@K_Nation
?
پاسخ
 سپاس شده توسط Âɴɢ℮ℓ Evιℓ ، ᗩᐯᗩ⁷

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: اخبار و چارت‌های Kpop - DarkLight - 02-11-2021، 14:59

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان