امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد || نسخه ۳۷6

(11-09-2020، 23:13)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-09-2020، 23:10)ραяα∂σχ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهسای.....گل(:
دلم تنگ شده بود....عزیزم(:

ای جان ((:
فدا دلِ شما D:
(((:
نشی حیفی(((:
کجایی تو/:
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ
آگهی
(11-09-2020، 23:05)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-09-2020، 23:00)ρσєѕɪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Ɗєя_Mσηɗ

تا در ره عشق آشنای تو شدم
با صد غم و درد مبتلای تو شدم
D:

غم و دردت بخوره تو سر اون چهارتا عشق جان -.-

_
عمری به هر کوی و گذر گشتم که پیدایت کنم
اکنون که پیدا کرده ام ، بنشین تماشایت کنم .-.

بیشتر شدن اگه دقت کنی D;

این عشق ماندنی این شعر بودنی
این لحظه‌های با تو نشستن سرودنی‌ست (:
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ
(11-09-2020، 23:16)ρσєѕɪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-09-2020، 23:05)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-09-2020، 23:00)ρσєѕɪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Ɗєя_Mσηɗ

تا در ره عشق آشنای تو شدم
با صد غم و درد مبتلای تو شدم
D:

غم و دردت بخوره تو سر اون چهارتا عشق جان -.-

_
عمری به هر کوی و گذر گشتم که پیدایت کنم
اکنون که پیدا کرده ام ، بنشین تماشایت کنم .-.

بیشتر شدن اگه دقت کنی D;

این عشق ماندنی این شعر بودنی
این لحظه‌های با تو نشستن سرودنی‌ست (:

5 تا ؟ D:

اینا رو تو خفا بگو اینجا نمتونم کاملا احساسی عمل کنم :>
غزل ؟ ):

@"ραяα∂σχ"

جان جان
به دنبالِ زندگی D:
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
(11-09-2020، 23:17)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[quote='Ɗєя_Mσηɗ' pid='3610337' dateline='1599854726']

"ραяα∂σχ"

جان جان
به دنبالِ زندگی D:

هنو تو روبیکا هستی؟
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ
خیلی خرسین هه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
(11-09-2020، 23:22)ραяα∂σχ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-09-2020، 23:17)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

"ραяα∂σχ"

جان جان
به دنبالِ زندگی D:

هنو تو روبیکا هستی؟

به ندرت سر میزنم ..
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، *Aɴѕel*
آگهی
گفتین خرس یاد سس خرسی افتادم .. هعیییی چه دورانی بود
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط Đęąđ.ğïřł
برای فشار خون شعر دارین؟
(11-09-2020، 23:28)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-09-2020، 23:22)ραяα∂σχ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

"ραяα∂σχ"

جان جان
به دنبالِ زندگی D:

هنو تو روبیکا هستی؟

به ندرت سر میزنم ..
آیدیتو پ.خ بگو فالوت کنم((:

(11-09-2020، 23:50)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای فشار خون شعر دارین؟

فشار خون عااای فشار خون((:
(._.)

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان