امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دواین جانسون و اعضای خانواده او مبتلا به ویروس کرونا شدند

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دواین جانسون و اعضای خانواده او مبتلا به ویروس کرونا شدند 1

راک، ورزشکار و بازیگر محبوب که افراد زیادی در شبکه‌های اجتماعی او را دنبال می‌کنند، متاسفانه به‌تازگی اعلام کرد که همراه‌با تمامی اعضای خانواده مبتلا به ویروس کرونا/کووید 19 شده است.

دواین جانسون که در دو سال اخیر پردرآمدترین بازیگر دنیای سینما و تلویزیون بوده است و در حال بازگشت به مراحل فیلم‌برداری آثار بعدی خود بود، متوجه شد که مبتلا به بیماری کرونا شده است. همچنین درکنار او تمام اعضای خانواده‌ی وی هم مطابق آزمایش مبتلا به کرونا شده‌اند. در نتیجه آن‌ها باید چند هفته‌ای را در قرنطینه‌ی خانگی بگذرانند.

راک در یک ویدیو حدودا ۱۱ دقیقه‌ای، صحبت‌های مهمی با طرفداران خود داشت: «این پیام من خطاب به همه‌ی شما در تمامی نقاط کره‌ی زمین است. منظم بمانید. سیستم ایمنی خود را تقویت کند. به حفظ سلامتی خود تعهد داشته باشید. ماسک استفاده کنید. از خانواده‌ی خود محافظت کنید. از تجمع و دورهمی‌ پرهیز کنید و از حضور در محل‌های شلوغ سخت‌گیر باشید.»

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

او در ادامه‌ی صحبت‌های خود می‌گوید: «باتوجه‌به محل زندگی شما باید بگویم که صبح به خیر، ظهر به خیر یا عصر به خیر. در هر حالت، در هر نقطه از دنیا که سکونت دارید، باید این پیام را به شما مخابره کنم. زیرا می‌خواهم یک حقیقت راجع به وضعیت فعلی خود را با شما در میان بگذارم. همسر من لارن، دو دختربچه‌ی ما و خود من با انجام آزمایش متوجه شدیم که مبتلا به کووید 19 هستیم. این یکی از سخت‌ترین حقایقی بود که باید به‌عنوان یک خانواده با آن کنار می‌آمدیم. شخصا خود را مقابل چالش بزرگی می‌بینم که باید آن را پشت سر بگذارم.

من در گذشته هم شرایط خاص را تجربه کردم و حتی بارها ضربات زیادی را پذیرفتم. چالش‌هایی داشتم و آن‌ها را فراموش نمی‌کنم. اما ابتلا به کووید 19/کروناویروس سخت‌تر از تحمل وضعیت مالی بد یا پذیرش درد شکستگی‌ها و زخم‌های بدنی است. این بیماری درد بیشتری نسبت به همه‌ی آن‌ها دارد. زیرا اولویت من در زندگی حفاظت از خانواده و فرزندانی است که به من بخشیده شدند. اولویت همه‌ی ما باید پشت سر گذاشتن کووید 19 باشد؛ سلامت ماندن و قدرتمندتر شدن».

حس‌وحال خود را مثبت نگه دارید و از همه مهم‌تر، به دیگر انسان‌هایی که کنار شما روی کره‌ی زمین زندگی می‌کنند، اهمیت بدهید. دوستان من، سلامت بمانید! - دواین «راک» جانسون

باتوجه‌به صحبت‌های دواین جانسون به نظر می‌رسد که خوش‌بختانه خانواده‌ی او طی هفته‌های گذشته خطر اصلی را پشت سر گذاشته است و اکنون در دوران نقاهتِ پس از ابتلا به ویروس کووید 19 به سر می‌برد؛ ویروسی که یک بار دیگر به یاد همه آورد که فارغ از جایگاهی که داریم، در صورت عدم رعایت اصول بهداشتی نمی‌توانیم شخصی به جز خود را برای ابتلا به آن سرزنش کنیم.

Love
(: ♡
*-*

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  نگاهی دیگر به کرونا به بهانه مستند"لمس مرگ"/کسانی که "مرگ"برایشان عدد نشد!
  ۶ بازیگر جدید به سریال لایو اکشن Cowboy Bebop اضافه شدند
  فیلم Mortal Kombat به‌خاطر شیوع کرونا تا مدت نامعلومی با تاخیر مواجه شد
  مراحل تولید فصل دوم سریال ویچر به علت مثبت شدن تست کرونا چندین نفر متوقف شد
Sad جف بریجز به سرطان مبتلا شد
  ادی ردمین درباره تأثیر شیوع کرونا روی فیلمبرداری این پروژه می‌گوید
  تشدید محدودیت‌های حاصل از کرونا در لیورپول تأثیری روی تولید فیلم The Batman نداشته
  سارا شاهی به دواین جانسون در فیلم Black Adam اضافه شد
  تریلر و پوستر فیلم Minamata با نقش‌آفرینی جانی دپ پخش شدند
  مراحل فیلمبرداری Jurassic World: Dominion به علت مثبت شدن کرونا عوامل فیلم متوقف شد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان