نظرسنجی: دوست دارید دوباره پست بذارم؟
اره
نچ
[نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ترسا فیدالگو روح خبیث

سلام دوستان عزیز.
من تازه این سایت رو باز کردم و هر چند وقت یک بار یک چیز ترسناک که اقلب واقعی هستن براتون میذارم.اما در بعضی از مواقع هم چیز های عجیب میذارم.
امیدوارم از اولین مطلب من خوشتون بیاد ولی اگه میترسید اصلا ارسال های منو دنبال نکنین.

موضوع این پست:ترسا فیدالگو

داستان:ترسا فیدالگو دختری جوان بود که بر اثر تصادف ماشین کشته شد.روزی ترسا و دیوید و دو از دوستان دیگرش سوار یک ماشین شدند و در نیمه شب به جاده ای متروکه رفتند.دیوید در تمام راه ازشان فیلم میگرفت .در حال صحبت بودند که ناگهان در کنار خیابان دختری را دیدند که تنها داشت کنار خیابان به ان ها نگاه میکرد. اما به او توجی نکردند و به راه خود ادامه دادن .کمی بعد که داشتند درباره تصادفات جاده ای صحبت میکردند.ترسا هم خاطره ی خود که قبلا با دوستانش تصادف کرده بو را توضیح میداد.او گفت:من نصف شب با دوستانم در حال رانندگی در جاده ای متروکه بودیم.ولی ناگهان تصادف کردیم و مردیم!همان موقع در چیزی که در فیلم مشاهده شده صورت ترسا خونی شده و همان موقع تصادف میکنند و میمیرند.اما دیوید زنده ماند ولی بیماری روانی گرفت.انگار که ترسا مرگ خود را پیشبینی کرده بود!

اگر میخواهید فیلمی را که دیوید از انان گرفته را مشاهده کنید.با سرچ در برنامه اپارات میتواننید فیلم را ببینید.

شایعات:چند وقتی میشود که در فضای مجازی پیامی با این متن به همه دست به دست میشود.:

سلام من ترسا فیدالگو هستم که 27 سال پیش مردم.لطفا این پیام رو برای 20 نفر جز فرستنده بفرست.وگرنه من هر شب پیش تو میخوابم و تو را اذیت میکنم.یه دختر حرف های مرا نادیده گرفت و مادرش 20 روز بعد مرد.اگر ارسال کنی بعد از 9 تا 20 دقیقه برات یه اتفاق خوب میافته.

دوستان عزیزم اگر این پیام را دریافت کردید با خیال راحت از ان بگذرید و ان را پاک کنید .خودتونم میدونید که این پیام واقعیت نداره.

امید وارم که منو در ارسال های بعد همراه کنید. Heart Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط LUGAN
آگهی
(08-09-2020، 23:01)داستان ها و حقایق ترسناک نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوستان عزیز.
من تازه این سایت رو باز کردم و هر چند وقت یک بار یک چیز ترسناک که اقلب واقعی هستن براتون میذارم.اما در بعضی از مواقع هم چیز های عجیب میذارم.
امیدوارم از اولین مطلب من خوشتون بیاد ولی اگه میترسید اصلا ارسال های منو دنبال نکنین.

داستان:ترسا فیدالگو دختری جوان بود که بر اثر تصادف ماشین کشته شد.روزی ترسا و دیوید و دو از دوستان دیگرش سوار یک ماشین شدند و در نیمه شب به جاده ای متروکه رفتند.دیوید در تمام راه ازشان فیلم میگرفت .در حال صحبت بودند که ناگهان در کنار خیابان دختری را دیدند که تنها داشت کنار خیابان به ان ها نگاه میکرد. اما به او توجی نکردند و به راه خود ادامه دادن .کمی بعد که داشتند درباره تصادفات جاده ای صحبت میکردند.ترسا هم خاطره ی خود که قبلا با دوستانش تصادف کرده بو را توضیح میداد.او گفت:من نصف شب با دوستانم در حال رانندگی در جاده ای متروکه بودیم.ولی ناگهان تصادف کردیم و مردیم!همان موقع در چیزی که در فیلم مشاهده شده صورت ترسا خونی شده و همان موقع تصادف میکنند و میمیرند.اما دیوید زنده ماند ولی بیماری روانی گرفت.انگار که ترسا مرگ خود را پیشبینی کرده بود!

اگر میخواهید فیلمی را که دیوید از انان گرفته را مشاهده کنید.با سرچ در برنامه اپارات میتواننید فیلم را ببینید.

شایعات:چند وقتی میشود که در فضای مجازی پیامی با این متن به همه دست به دست میشود.:

سلام من ترسا فیدالگو هستم که 27 سال پیش مردم.لطفا این پیام رو برای 20 نفر جز فرستنده بفرست.وگرنه من هر شب پیش تو میخوابم و تو را اذیت میکنم.یه دختر حرف های مرا نادیده گرفت و مادرش 20 روز بعد مرد.اگر ارسال کنی بعد از 9 تا 20 دقیقه برات یه اتفاق خوب میافته.

دوستان عزیزم اگر این پیام را دریافت کردید با خیال راحت از ان بگذرید و ان را پاک  کنید .خودتونم میدونید که این پیام واقعیت نداره.

امید وارم که منو در ارسال های بعد همراه کنید. Heart  Heart

من فیلم رو دیدم.تو اپارات بود.خیلی وحشتناک بود . مخصوصا اخراش که دوربین یه جوری میشد. crying 8
میدونی جالب ترین بخش این زندگی چیه.؟
اینکه ما تو عصری زندگی میکنیم که
گوشی هاش هوشمندن
ولی ادماش احمق Dodgy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16336926635920
(حرفتو بهم بگو.دیدم همه گذاشت منم گذاشتم جیز)
پاسخ
 سپاس شده توسط _leιтo_
(08-09-2020، 23:07)ava26612661 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-09-2020، 23:01)داستان ها و حقایق ترسناک نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوستان عزیز.

دوستان عزیزم اگر این پیام را دریافت کردید با خیال راحت از ان بگذرید و ان را پاک  کنید .خودتونم میدونید که این پیام واقعیت نداره.

امید وارم که منو در ارسال های بعد همراه کنید. Heart  Heart

من فیلم رو دیدم.تو اپارات بود.خیلی وحشتناک بود . مخصوصا اخراش که دوربین یه جوری میشد. crying 8

امیدوارم خوب بوده باشه مطلبمون Heart
پاسخ
ترسا فیدالگو روح خبیث 1
میدونی جالب ترین بخش این زندگی چیه.؟
اینکه ما تو عصری زندگی میکنیم که
گوشی هاش هوشمندن
ولی ادماش احمق Dodgy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16336926635920
(حرفتو بهم بگو.دیدم همه گذاشت منم گذاشتم جیز)
پاسخ
خیلی ترسناککک بود
مرسیییی
پاسخ
 سپاس شده توسط داستان ها و حقایق ترسناک
(09-09-2020، 8:08)هستی :))) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی ترسناککک بود
مرسیییی

خواهش می کنم. امیدوارم خوشت اومده باشه.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان