امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈

(17-09-2020، 9:57)ραяα∂σχ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

.___.لعنت به کلاس تقویتی/:

چطوری؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
آگهی
(17-09-2020، 9:59)Lady_Dracula نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2020، 9:57)ραяα∂σχ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چطوری؟

معلوم نیست؟/:
باز تو خر شدی|:
آواتارت قشنگه(:
 سپاس شده توسط _sehun_
(17-09-2020، 9:57)ǟrǟֆɦ ǟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2020، 9:53)♡SIRVAN♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2020، 9:50)ǟrǟֆɦ ǟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2020، 9:47)♡SIRVAN♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ارش انقدر موضوع تکراری نزن Sad

حالا نویسنده شدی طعنه میزنی به من
اخه عزیزم عشقم نگاه اسماشون باهم یکیه ولی متناشون فرق داره بزار کاری نکن نویسنده نشم
برادر طعنه چیه فرقی نمیکنه وقتی اسمشون یکی و در اصل یک موضوعه باید تو هم تاپیک بزنی Undecided

من برای خودت میگم موضوعاتت بسته میشه از من گفتن Undecided

تعداد موضوع اولویت نیس با کیفیت و تکراری نبود مهمه.
اصلش متنه اخه Confused

نمیشن فعلا مدیر اس ام اس نداریم مگه اینکه تو بشی25r3025r30

اخه همه بالای 100 تا تاپیک زدن نویسنده شدن اقاصابر گفت حیف پیامام رو پاک کردم وگرنه نشونت میدادم:/
من برای خودت میگم ولی تکراری باشه من گزارشو میدم حالا اقا صابر هر چی بگه روز خوش Heart
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
(17-09-2020، 10:00)ραяα∂σχ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2020، 9:59)Lady_Dracula نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چطوری؟

معلوم نیست؟/:
باز تو خر شدی|:
آواتارت قشنگه(:

چرا معلومه مث روزای دیگه بیشعوری
من فقط برا تو خر میشم عشقم/=
مرسیع*-*
ملیکا بهم دادش امضامم همینطور منم براش جبران کردم Cool
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
(17-09-2020، 10:01)Lady_Dracula نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2020، 10:00)ραяα∂σχ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چطوری؟

معلوم نیست؟/:
باز تو خر شدی|:
آواتارت قشنگه(:

مرسیع*-*

اوهوم
 سپاس شده توسط _sehun_
(17-09-2020، 10:01)♡SIRVAN♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2020، 9:57)ǟrǟֆɦ ǟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2020، 9:53)♡SIRVAN♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2020، 9:50)ǟrǟֆɦ ǟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2020، 9:47)♡SIRVAN♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ارش انقدر موضوع تکراری نزن Sad

حالا نویسنده شدی طعنه میزنی به من
اخه عزیزم عشقم نگاه اسماشون باهم یکیه ولی متناشون فرق داره بزار کاری نکن نویسنده نشم
برادر طعنه چیه فرقی نمیکنه وقتی اسمشون یکی و در اصل یک موضوعه باید تو هم تاپیک بزنی Undecided

من برای خودت میگم موضوعاتت بسته میشه از من گفتن Undecided

تعداد موضوع اولویت نیس با کیفیت و تکراری نبود مهمه.
اصلش متنه اخه Confused

نمیشن فعلا مدیر اس ام اس نداریم مگه اینکه تو بشی25r3025r30

اخه همه بالای 100 تا تاپیک زدن نویسنده شدن اقاصابر گفت حیف پیامام رو پاک کردم وگرنه نشونت میدادم:/
من برای خودت میگم ولی تکراری باشه من گزارشو میدم حالا اقا صابر هر چی بگه روز خوش Heart

باشه اگه تکراری بود گزارش بده Dodgy ولی متناشم بخون Confused بزرگتره ها:/روز خوش Blush
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈ 3
آگهی
(17-09-2020، 10:04)ραяα∂σχ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: سلام.
یکم فعالیتشون کم بود که می تونن این شرایط رو با بیشتر کردن موضوعات با کیفیت به دست بیارن.
با سپاس.

@"Lady_Dracula"

سخنی از حاج صابر در انتقادات|:
همین دیروز!

بیشعور تو حرف نزن
(17-09-2020، 10:05)Lady_Dracula نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2020، 10:04)ραяα∂σχ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکم فعالیتشون کم بود که می تونن این شرایط رو با بیشتر کردن موضوعات با کیفیت به دست بیارن.
با سپاس.

@"Lady_Dracula"

همین دیروز!

بیشعور تو حرف نزن
 من حرف حاجی رو برات فرستادم.
دیگه حق نداری به من پیام بدی اعصابتم ندارم
(17-09-2020، 10:05)ραяα∂σχ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2020، 10:01)Lady_Dracula نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چطوری؟

معلوم نیست؟/:
باز تو خر شدی|:
آواتارت قشنگه(:

مرسیع*-*

اوهوم

میمون جانننم برات موز بخرم؟
ببین آنید حساب کردم اگه کنار دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چانیول وایسی تا اینجاش میای
≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈ 3

(17-09-2020، 10:08)ραяα∂σχ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2020، 10:05)Lady_Dracula نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با سپاس.

@"Lady_Dra

همین دیروز!

بیشعور تو حرف نزن
به تو هیچ ربطی نداره من حرف حاجی رو برات فرستادم.
دیگه حق نداری به من پیام بدی اعصابتم ندارم

وا انید چت شد؟/=
/////////:

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان