امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈

یکی دیگ داره جامو میگیره شبیه منه ولی من نیستم 
   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیام ناشناس

/ (•◡•) \
آگهی
(17-09-2020، 19:12)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یعنی چی؟
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
(17-09-2020، 19:12)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قمه عم کو؟
قمه خریدم vahidrk
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
(17-09-2020، 18:48)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2020، 15:16)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-09-2020، 23:06)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی خوبه:ngh:به صاحب پروفایل خیلی میخوره:ngh:

یعنی اینقدر منو بی ادب فرض کردی ):

از بی ادبم اونوتر):
خیلی داغونی آق ممد):
هعی روزگار ....
آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

سپاس شده توسط شـــقآیــق
فاطمه انا حال تگ ندارم خودتون بیاین :/
Karlina
(17-09-2020، 19:24)Dυкυηg نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چیه/=
توام گشادیسم گرفتی؟/=
 سپاس شده توسط لــــــــــⓘلی
آگهی
(17-09-2020، 19:23)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2020، 18:48)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2020، 15:16)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-09-2020، 23:06)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی خوبه:ngh:به صاحب پروفایل خیلی میخوره:ngh:

یعنی اینقدر منو بی ادب فرض کردی ):

از بی ادبم اونوتر):
خیلی داغونی آق ممد):
هعی روزگار ....

ای بابا..شوخی کردم(:
 سپاس شده توسط م‍حمّد
(17-09-2020، 19:27)Lady_Dracula نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2020، 19:24)Dυкυηg نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چیه/=
توام گشادیسم گرفتی؟/=

داشتم عشقمTelegh_01
عا من گذرواژمو بدم میای پس زمینه پروفمو سفید کنی کلا؟ ب جز نوشته ها البته
من خودم نمیتونم .. حالا تو یا نه هر کدوم تونستین
دستتونم مرسیBb6
Karlina
(17-09-2020، 19:29)Dυкυηg نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2020، 19:27)Lady_Dracula نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چیه/=
توام گشادیسم گرفتی؟/=

داشتم عشقمTelegh_01
عا من گذرواژمو بدم میای پس زمینه پروفمو سفید کنی کلا؟ ب جز نوشته ها البته
من خودم نمیتونم .. حالا تو یا نه هر کدوم تونستین
دستتونم مرسیBb6

Telegh_01
چراع خودت نمیتونی؟/=
باشه بده
 سپاس شده توسط لــــــــــⓘلی
(17-09-2020، 18:57)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2020، 17:59)جاویدم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پیر منم جوان منم
تیر منم کمان منم

گر تو تویی و من منم
من نه منم نه من منم

عاشق زار او منم
بی دل و یار او منم
یار و نگار او منم
غنچه و خار او منم
یار مگو که من منم
من نه منم نه من منم
گر تو تویی و من منم
من نه منم نه من منم

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان