امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈

(21-09-2020، 23:01)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2020، 22:25)LONELY._.BOY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2020، 22:06)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2020، 22:01)LONELY._.BOY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2020، 21:20)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

روبیکا برنامه خوبیه برای کسایی که اجازه ندارن بیان اینستا/:

ولی من راضیم اپلیکیشن خوبیه تو پیام دادنم مشکلی نداره من خیلی راحت پیام می دم._.
چون تو از بقیشون استفاده نکردی Sad

(21-09-2020، 21:30)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه خوب

یه مار تو چکمش بود 
برم فیلم‌ببینم تمومش کنم Big Grin  Wink

فیلم پیش نهادیت چیه Wink

بخدا سرعت ارسال پیام تو انجمن بیشتر از روبیکاس Dodgy
اتفاقا من از همسون استفاده کردم._.
از بروز رسانی اینستا و کاناله چرت تلگرام و ویرایش نشدن پیاما تو واتساپ که بهتره|:
اینستا که مثل قبله این یک

کانال خودت میری توش اجباری نیس که Undecided

واتساپ امنیتش خیلی بالاس
اینستا بروز رسانی شده نسخه فارسیش نمیاد.پیاما با نت عالیه من دیر می ره استوریم که نگم._. زرایم محدود میکنه/:
کانالای تلگرامم خودشون میان|: همشون اینطوری نیستن تو مطمئنی همشونو داری؟-_-
بحاش سرعتش نابوده ویس ۱ دقیقه یه ربع طول می کشه باز شه برا استیکراشم کلی بدبختی باید بکشی نصب شن|:
فیلمم که بخوای بفرستی کلی دردسر داری درنتیجه روبیکا خیلی اپلیکیشت خوبیه|: اینستا و تلگرام و واتساپ و با هم داره!

(21-09-2020، 20:19)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایسنتا چ باشه چ نباشه باز کسی روبیکا نمیره

مشکلتون با روبیکا چیه؟|:
خدایا منو بخور._.

مشکل زیاده و نمیشه گفت

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈ - Đęąđ.ğïřł - 21-09-2020، 23:12

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان