امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 379 ≈

حوصلم سررف
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
آگهی
تو گفتے بدون من نمے تونے زندگے کنی‌(‌‌'=
چرا نمردے [=؟!
چرا هنوز نفس میکشے؟![=
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(28-09-2020، 23:13)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-09-2020، 23:03)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیایید با باورهاى سمى خداحافظى كنيم:

2. باور به اينكه ميتوانيم ديگران را تغيير دهيم.

احمد حلت

خب الان با این متن میخوای بقیه رو تغییر بدی دیگه آقای احمد رحلتTelegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01
ابوالقاسم حالت و بهبودی
(29-09-2020، 23:07)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-09-2020، 23:03)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اویسا.
حالا که خودکشی کردی هنوز اسمت توی فهرست دوستامه.
روز قبل خودکشی میخواستی رگت رو بزنی ولی چشات به سیاهی رفت و غش کردی.
من تورو کشتم.
روز بعدش تو محروم شدی اونم تا ابد،ولی بعد از دیدن جمله ی من درون پیام خصوصی چاقو رو برداشتی و خودکشی کردی.
ایا کسی که کسی رو ناراحت کرده و اون خودکشی کنه قاتل کسیه که ناراحتش کرده؟
من یک دختر رو کشتن.
قتل ذهنی.
روحی و روانی.
من یک کاراته باز فرانسوی رو کشتم.

چی بهش گفتی؟(:
گفتم:
ما دوستت ندارم
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(29-09-2020، 22:12)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-09-2020، 22:08)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-09-2020، 21:59)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خورشت بامیهcry girlcry girlcry girlcry girlcry girlcry girl
ترشی بامیهcry girlcry girlcry girlcry girlcry girlcry girl
رومیر دلم خواس..بترکی دخترcry girlcry girlcry girlcry girlcry girlcry girlcry girl

فقط خورشت زولبیا

مگه داریم؟o_O

(29-09-2020، 22:10)ɪᴄᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Edited 

به به آقا پارساaquarium
کم پیدایینaquarium
مرسی شقایق جان ، شما خوبی ؟ ((:

(29-09-2020، 22:19)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-09-2020، 22:10)ɪᴄᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Edited 

Hey boy ?<=

Hey gal , how u doin 
≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 379 ≈ 192
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(30-09-2020، 6:59)ɪᴄᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-09-2020، 22:12)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-09-2020، 22:08)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-09-2020، 21:59)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خورشت بامیهcry girlcry girlcry girlcry girlcry girlcry girl
ترشی بامیهcry girlcry girlcry girlcry girlcry girlcry girl
رومیر دلم خواس..بترکی دخترcry girlcry girlcry girlcry girlcry girlcry girlcry girl

فقط خورشت زولبیا

مگه داریم؟o_O

Edited 

به به آقا پارساaquarium
کم پیدایینaquarium
مرسی شقایق جان ، شما خوبی ؟ ((:

(29-09-2020، 22:19)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Edited 

Hey boy ?<=

Hey gal , how u doin 

Just study study study
//////=
Fffffffffff life
آگهی
@Đęąđ.ğïřł

موزیک درحال پخش در ماشین های شما v:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://dl.sevilmusic.com/cdn/music/svq/Vahid%20Moradi%20-%20Yare%20Jangie%20Men%20 [SevilMusic].mp3
‌.___.
(30-09-2020، 10:09)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

‌.___.

درس؟/:
چقدر سایت خلوتعععع
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16244822801848

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان