امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سریال قورباغه هومن سیدی احتمالا از آبان پخش شود

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سریال قورباغه هومن سیدی احتمالا از آبان پخش شود 1

احتمالا سریال «قورباغه» ساخته هومن سیدی با حضور بازیگرانی همچون نوید محمدزاده از آبان سال جاری پخش شود.

سریال «قورباغه» ساخته هومن سیدی که برای شبکه نمایش خانگی تولید شده است، از مدتی پیش در پسا‌تولید بوده است. بنابر جدیدترین اخبار سینمای ایران؛ به‌نظر می‌رسد مراحل پسا‌تولید طولانی سریال «قورباغه» به پایان رسیده‌اند و این سریال از آبان ماه پخش خواهد شد. روابط عمومی خود سریال تاکنون این خبر را تایید یا رد نکرده‌اند؛ البته ان سریال قرار بود که در تابستان گذشته پخش شود. سریال «قورباغه» فیلم‌برداری نسبتا طولانی را پشت سر گذاشت، پروسه فیلم‌برداری که به‌دلیل شیوع ویروس کرونا نیز برای مدتی متوقف شد.

خلاصه داستان سریال «قورباغه» به قرار زیر آمده است:

«من همیشه یه صندلی واسم کم بوده، کتم واسم تنگ بوده، کفشام برام کوچیک بوده، ساعتم خواب می‌مونده و من ازش جلوتر حرکت می‌کردم، دنیا برای من جای کوچیکیه، احساس می‌کنم همه جا بستس و نمی‌تونم نفس بکشم، انگار همهٔ این لحظه‌ها رو قبلاً دیدم، درختا، صدای آبشار، قورباغه‌ها، اونا رو زمانی می‌بینم که در حال مردنم.»

سریال «قورباغه» به‌ نویسندگی و کارگردانی هومن سیدی با بازی نوید محمدزاده، صابر ابر، سحر دولتشاهی، فرشته حسین، آناهیتا افشار، محمدامین شعرباف، احسان منصوری، نیما مظاهری، سعید حاج علی، سیامک اتفاقیان و مهران غفوریان ساخته شده است. «قورباغه» اولین سریال هومن سیدی محسوب می‌شود. او پیش از این فیلم‌های «مغزهای کوچک زنگ زده»، «خشم و هیاهو»، «آفریقا»، «اعترافاتن ذهن خطرناک من» و «سیزده» را ساخته است. او همچنین سابقه بازیگری را دارد و در سریال‌های «عاشقانه» و «گلشیفته» بازی کرده است.

نوید محمدزاده، بازیگر سریال «قورباغه» یکی از شناخته‌شده‌ترین بازیگران این روزهای سینمای ایران به‌شمار می‌رود. او سابقه بازی را در فیلم‌های «مغزهای کوچک زنگ زده»، «ابد و یک روز»، «متری شیش و نیم»، «سیزده»، «خشم و هیاهو» «سرخپوست» دارد. نوید محمدزاده همچنین در سال جاری جلوی دوربین فیلم‌هایی چون «شب، داخلی، دیوار»، «تفریق» و «نگهبان شب» خواهد رفت.

شما کاربران درباره ترکیب بازیگران سریال «قورباغه» چه نظری دارید؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Love
(: ♡
*-*

پاسخ
آگهی
هومن سیدی خیلی کارگردان خفنیه ولی توی بازی یچی دیگس
چقدر میتونی خودت رو بشناسی وقتی هنوز یه دعوا نکردی ؟؟!!
پاسخ
 سپاس شده توسط Волшебник

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  معرفی سریال ایفوریا(Euphoria)
  معرفی سریال The End of the F***ing World
  معرفی سریال Duy Beni (صدایم را بشنو)
  سریال Baht Oyunu / بازی بخت
  احتمال بازگشت ویلسون فیسک به دنیای سینمایی مارول در سریال Hawkeye
  تریلر جدید سریال ترسناک Chucky و نمایش عروسک شیطانی
Heart سریال (تو در خانه ام را بزن) Sen Çal Kapımı
  معرفی سریال Ginny & Georgia
  معرفی سریال Skam
  معرفی سریال Elite

پرش به انجمن: