امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حقایق جالب زنان ودختران که نمیدانستید(ورود آقایان اکیداممنوع)

#1
حقایق جالب زنان ودختران که نمیدانستید(ورود آقایان اکیداممنوع) 1


و دختران رازهای عجیبی با خود دارند که مردان هنوز از انها با خبر نیستند, مردان همگی اعتراف می کنند که شناخت زنان کار سختی هست. زنان… این موجوات حیرت انگیز! نه میتوانید بدون آن‌ها زندگی کنید و نه با آنها! احتمالا هیچ مردی وجود ندارد که دست کم یک‌بار آرزو نکرده باشدکه کاش می‌توانست ذهن زن‌ها را بخواند. زنان و مردان در برخی جنبه‌ها شبیه هم میباشند, اما تفاوت‌هاي بسیاری با هم دارند. آن‌ها برای این که بتوانند با هم زندگی کنند باید تفاوت‌هاي هم را بپذیرند و کوشش کنند با وجود این تفاوت‌ها یکدیگر را درک کنند. مهم نیست چقدر وی را بشناسید,همه ي وقت چیزهایی درمورد آن‌ها وجود دارد که فراتر از درک شماست, نه به دلیل این که نمی خواهید آن‌ها را درک کنید, بلکه, چون تفاوت‌هاي خاصی در دیدگاه‌هاي اساسی, تفکر و رفتار زنان و مردان وجود دارد.گرچه, ما نباید اینها را عمومیت دهیم و فرض را بر این بگذاریم که همه ي زنان مانند هم میباشند, اما چیزهایی وجود داردکه بین اکثر آن‌ها مشترک هست و برای مردان همه ي وقت یک راز می ماند. از آنجا که نمی توانید ذهن زن‌ها را بخوانید, حتماً دوست دارید چیزهای بیشتری درمورد آن‌ها و رفتار و شخصیتشان بدانید. زنان کتابچه راهنمای دستی ندارند ولی ما چند نکته کوچک برایتان جمع آوری کرده ایم که اکثر آن‌ها را درک کنید.برای زنان حاضر شدن برای یک قرار دیدار مانند کابوس هست

حتماً برایتان پیش آمده که دوستتان از شما بخواهد با هم بیرون بروید و در دو دقیقه حاضر شده باشید. اما اگر زن باشید باید این را دست کم از روز گذشته بدانید, چون به زمان زیادی برای حاضر شدن نیاز دارید. زنان باید دوش بگیرند, بدن خود را با دو اسکراب گوناگون بشویند, فکری به حال مو هاي بدنشان کنند,سرشان را بشویند, سشوار کنند, ۱۵ محصول گوناگون به موهای شان بزنند, آرایش کنند, لباس و کیف و … مناسب گزینه کنند و … این فهرست همچنان ادامه دارد. اساسا وقتی با آن‌ها دیدار می کنید نمیدانید که بخش زیادی از روزشان را صرف حاضر شدن به دلیل شما کرده اند.

رازهای جالب درباره دختران و زنان که نمی دانستید

شما را در رسانه‌هاي اجتماعی تعقیب میکنند

همسر یا نامزد شما دوست دارد بداند که شما در شبکه‌هاي اجتماعی چه تصویر هایي میبینید و چه نظراتی میگذارید. مخصوصا در اوایل ارتباط احتمالا تمام وقت اینستاگرام و فیسبوک شما را دنبال می کند. هم چنین حساب همۀ افرادی که قبلا با آن‌ها ارتباط یا به آن‌ها علاقه داشتید را بازرسی میکندتا مطمئن شود دیگر تصویر‌هاي آن‌ها را نمیبینید و نظر نمی دهید. اگر درمورد نامزد قبلیتان گفتگو کنید تحقیقات و بازجویی خود را شروع می کند تا مطمئن شود از او بهتر هست و انتخاب بهتری برای شماست. اگر به ارتباط تان علاقه دارید هرگز وی را با کسی سنجش نکنید و به افراد قبلی که در زندگیتان بودند هیچ اشاره‌اي نکنید.

رازهای جالب درباره دختران و زنان که نمی دانستیدحجم زیادی کفش و لباس دارند که هرگز بهره گیری نمیکنند

اکثر زنان از خریدن کفش و لباس لذت می برند و شمار زیادی از چیزهایی که میخرند را احتمالاً فقط سالی یکبار بپوشند. احتمالاً به این دلیل باشد که زیباترین کفش‌ها اغلب غمگین‌ترین کفش‌ها میباشند و در حالی‌که خریدن آن‌ها فکر خوبی به نظر میرسد, پوشیدنشان اصلا حس خوبی ندارد. در مورد لباس‌ها هم, ممکن هستبرخی لباس‌ها را در فروشگاه دوست داشته باشند, اما وقتی مجدد در منزل می پوشند متوجه میشوند از آن متنفرند و آن‌ها را ته کمد می اندازند. مهم نیست که یک زن چقدر کفش داشته باشد و چقدر کمدش پر باشد, همه ي وقت موقعیتی پیش می آید که هیچ چیزی برای پوشیدن ندارد و نیاز دارد لباس جدیدی بخرد.

رازهای جالب درباره دختران و زنان که نمی دانستید

قانون سندروم پیش از قاعدگی

«چرا اینقدر بداخلاق شدي؟ در دوران قاعدگی هستی؟» این یکی از بدترین چیزهایی هست که میتوانید به یک زن بگویید. یک قانون ساده در این خصوص وجود دارد: هرگز درمورد این باره حرف نزنید. بله, او بداخلاق هست, مقدار زیادی بستنی و شکلات میخورد, سر موضوعات بی اهمیت گریه میکند ولی از شما برای این حرفتان متنفر خواهد شد.برترین کاری که میتوانید در این دوران بکنید این هست که همۀ این ها را نادیده بگیرید و به او زمان دهید و اگر از شما خواست کنارش باشید. شما احساس دوران قاعدگی را نمی دانید بنابراین نباید وی را قضاوت کنید. او درد میکشد, هورمون هایش دیوانه می شوند و واقعا نیاز ندارد اینها را به او تذکر کنید

رازهای جالب درباره دختران و زنان که نمی دانستید

همۀ زن‌ها دوست ندارند ازدواج کنند و بچه دار شوند

یک تفکر عمومی وجود دارد که همۀ مرد‌ها می خواهند همه ي وقت مجرد بمانند و همه ي زن‌ها به دنبال یک پسر مفید میگردند که با او ازدواج کنند و بچه دار شوند. اما این ۱۰۰ درصد درست نیست. درواقع زنانی میباشند که اصلا دوست ندارند بچه داشته باشند, این افسانه نیست, یک واقعیت هست. زنان هم با هم فرق دارند,هرچند برخی ازآن‌ها آرزوی یک عروسی بینظیر و یک خانواده بزرگ را دارند, دیگران می خواهند روی خود و حرفه شان تمرکز کنند. همۀ زنان قدر زمان گذاشتن برای خودشان را میدانند و برخی از آن‌ها دوست ندارند این زمان را شوهر و بچه کنند. مهم این هست که بدانید این اشتباه یا غیرطبیعی نیست همانگونه که در مورد مردان هم نیست.

رازهای جالب درباره دختران و زنان که نمی دانستید

یک کشوی پنهان دارند

تقریباً هر زنی یک کشوی پنهان دارد که برای مخفی کردن چیزهایی بهره گیری می کند که نمیخواهد کسی آن‌ها را ببیند؛ و میتوانید شرط ببندید که در آنجا چیزهایی وجود دارد که از شما پنهان شده هست. هرچیزی ممکن هست در این کشو باشد از رنگ مو و کرم هموروئید گرفته تا تصویر و چیزهای دیگر و می توانیدمطمئن باشید او چیزهایی دارد که تا اکنون کسی ندیده هست. این لزوما به این معنا نیست که او میخواهد آن‌ها را از شما پنهان کند, چون به اندازه کافی به او نزدیک نیستید یا به شما اعتماد ندارد, بنابراین چندان در این خصوص کنجکاوی نکنید. این طبیعی هست که هرکسی رازها کوچک و بی ضرری برای خود داشته باشد.

رازهای جالب درباره دختران و زنان که نمی دانستید

مهربانی همۀ وقت} جذابیت را مغلوب میکند

اگر مرد جذابی هستید شانس این را دارید که یک زن برای مدتی از شما خوشش بیاید حتی اگر واقعا آدم خوبی نباشید. زنان پسران بد را برای مدتی دوست دارند, اما اگر جذابیت و زیبایی تنها دارایی‌هاي شما باشند آن‌ها هرگز شما را برای ازدواج و بقیه عمرشان گزینه نمی کنند. مهربانی, هوش و خوش اخلاقی همۀ وقت}جذابیت ظاهری را مغلوب می کند! نه تنها منطقی هست, بلکه زنان از نظر زیست شناختی مرد مناسبی را گزینه میکنند که بتوانند با او بچه داشته باشند و در حالیکه جذابیت و ظاهر نخستین چیزی هست که آن‌ها را جذب میکند, چیزهای دیگر کم کم زمان اهمیتشان اکثر میشود. اول و مهم‌تر از همه ي, آن‌ها باید احساس کنند که دوست داشته می شوند و نیاز دارند بدانند که شما مراقب آن‌ها هستید و در سختی‌ها از آن‌ها پشتیبانی می کنید.

رازهای جالب درباره دختران و زنان که نمی دانستید

وانمود میکنند همۀ چیز مفید هست

حتماً برایتان پیش آمده که یک زن می گوید همه ي چیز مفید هست و لحظه‌اي بعد سر یک مسئله کوچک و کاملا بی اهمیت قهر و اوقات تلخی می کند. اینکار زنان دو علت اصلی دارد. اول این که او می خواهد خودتان بفهمید که چه اشتباهی کرده‌اید و واقعا از شما انتظار دارد که به جزئیات دقت کنید یا دست کم آن قدر دقت داشته باشیدکه بفهمید چه چیزی درست نیست. علت دیگر این هست که نمیخواهد فکر کنید بیش از اندازه دلنازک یا احساساتی هست. بدبختانه این درون ریزی احساسات اتمام خوبی ندارد و منجر به یک انفجار بزرگی میشود که طی زمان رشد کرده هست.

رازهای جالب درباره دختران و زنان که نمی دانستید

در تنهایی رفتارهای عجیب دارند

هیچ زنی در جهان وجود ندارد که وقتی هیچکس اطرافش نیست کارهای عجیب‌وغریب نکند. گرچه آن‌ها هیچگاه به این موضوع اعتراف نمیکنند. او در تنهایی به تماشای پرنده‌اي می‌نشیند که روی مبل جمع شده, در حالی‌که از یک سلطل بستنی یا مقدار زیادی شکلات یا لواشک لذت می برد و لازم به ذکر نیستکه احتمالا دو سه روز هست سرش را نشسته, چون کسی نبوده که وی را ببیند. هم چنین می توانید روی این واقعیت حساب کنید که برخی مراسم عجیب‌وغریب دارد که از انجام پنهانی آن لذت می برد مانند گذاشتن پنج نوع ماسک گوناگون روی صورتش یا کندن موی قسمت‌هاي گوناگون بدنش

رازهای جالب درباره دختران و زنان که نمی دانستید

از این که همه ي برنامه ها را بریزد خسته می شود

ممکن هست گاهی اوقات که میخواهید با هم وقتتان را بگذرانید, حس کنید که نامزد یا همسرتان یک شخصیت سلطه گر هست, ولی حقیقت این هست که او فقط اینکار را میکند, چون شما نمی کنید. او واقعا لذت می برد که شما پیشقدم شوید و برای یک شام رمانتیک دو نفره برنامه ریزی کنید. او دوست داردشما بدانید که از چه چیزهایی لذت میبرد, چه نوع فیلم هایي دوست دارد, غذای مورد علاقه اش چیست و با دقت به همه ي این ها برنامه ریزی کنید. ولی هرکاری که میکنید حواستان باشد که همه ي وقت افراد دیگر را هم در برنامه خود شرکت ندهید, مثلاً وقتی برای پیاده روی یک روز آفتابی برنامه ریزی میکنید, همۀ وقت} نیاز نیست همۀ دوستانتان هم با خود ببرید. احتمالاً وانمود کند که اهمیتی نمی دهد, اما او واقعا دوست دارد زمانی را با شما تنها باشد.

رازهای جالب درباره دختران و زنان که نمی دانستید
پاسخ
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، _leιтo_ ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، @ساحل@ ، єη∂ℓєѕѕღ ، anoosh2
آگهی
#2
Exclamation 
واقعيت...!
كمي شك براءنگيز اما همه يه جور نيستند..
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
The truth of love is living in heaven with you
پاسخ
 سپاس شده توسط anoosh2
#3
منم کنجکاو هستم.
دانستنی های خود را در موضوع دانستنی به انتشار برسانید.
پاسخ
 سپاس شده توسط anoosh2
#4
سلام.

ولی این مطلب مخصوص اقایانه !
درباره اخلاق و رفتارهای خانما میگه دیگه. یه خانم که نمیاد اخلاقشو بخونه.
یار مگو که من منم
من نه منم نه من منم
گر تو تویی و من منم
من نه منم نه من منم
پاسخ
 سپاس شده توسط anoosh2
#5
ممنون Heart  Heart خوب بود
==================

زندگیـ سختـ استـ اما منـ از آنـ سختـ ترمـ …

===================
پاسخ
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، @ساحل@ ، anoosh2
#6
زنان را همین بس بود یک هنر که مردان اگر سر به اوج آسمان کشند زائیدۀ زنانند و پس‌افتادۀ ایشان

منبع ، یکی از زنان ناصرالدین شاه
پاسخ
آگهی
#7
.
از وبلاگ خاطرات یک بانوی محترم


این نوشته زنونه است. خیلی خیلی هم زنونه است. قطعا آقایون دوست داشته باشن و حس کنجکاوی (زنونه) هم داشته باشند می خونندش. منتها…نه به درد دنیاشون میخوره و نه به درد آخرتشون و نه مطلب جدیدی که ندونند توش داره. خلاصه….آقایون می تونن بخونن. می تونن بی خیال شن و نخونن. راستا حسینی من راحت ترم آقایون نخوننش. اگه هم خوندنش… اشکالی نداره

جونم براتون بگه این تغییرات هورمونی ماهیانه ی خانوم ها عوارض جنبی و غیر جنبی جسمی و روحی داره.
آدم جسما خسته ی خسته می شه. روحا خسته تر!
این دخترک همکار من می گه خانوم ها در دوره ی پریود قوی تر می شند. خداییش فکر نمی کنم.
بامزه این که شخصا از بی حالی جسمی اش لذت وافر می برم اگه زمان برای استراحت داشته باشم. اما این که به شدت منفی باف می شم و خودم رو ریز می بینم (!!! کلمه ی بهتر براش پیدا نکردم.!) اذیت می کنه. اگه مواقع عادی فکر کنم ملکه ی زیبایی هستم در اون دوره قطعا فکر می کنم از زشتی یه چیزی به فرانکشتن بدهکارم. اگه در مواقع عادی فکر کنم از ذکاوت و نوآوری دست ادیسون رو از پشت بسته ام در اون دوره فکر می کنم از شدت حماقت یه چیزی به زیر خط منگولیسم بدهکارم. اگه مواقع عادی فکر کنم تا ابدیت برای کارهایی که دوست دارم انجام بدم وقت دارم در اون دوره فکر می کنم زندگی من چند دقیقه است که تموم شده و خودم نفهمیده ام. اگه مواقع عادی فکر کنم از بذله گویی دست راسل پیترز رو از پشت بسته ام در اون دوره فکر می کنم یخ تر و بی نمک تر از من در کره ی زمین راه نرفته. اگه مواقع عادی فکر کنم همه ی ملت دنیا دوست دارند با من معاشرت کنند در اون دوره فکر می کنم عامه ی خلق ملت دلشون از قیافه ی من به هم می خوره. اگه در مواقع عادی دنیا و ملتش و این که سکنه ی دنیا چی می گند و چی فکر می کنند برام مهم نباشه در اون دوره حساسیت ام به ملت و گفتار و کردارشون یک به صد میلیون بالا میره. یک کلام اگه در مواقع عادی سرشار از شور شیرین زندگی باشم در اون دوره به نظرم میاد بهترین زندگی برای کره ی ارض و سکنه اش بدون وجود ذیجود من میسر باشه!!!!!! (یعنی…همچی مهم ام در به هم زدن زار و زندگی کلیه ی سکنه ی ارض و سماوات!!!!)
خلاصه همچین که پنداری زیر یه بار سنگین سنگین روحی مونده باشی واسه ی هر نصفه قدم روحی تلاش مضاعف باید بکنی تا هورمون ها کارشون با بدنت تموم بشه و طبیعت چیزی که بهت داده بوده رو باز بعد از اتمام هرج و مرج هورمون ها بهت برگردونه.

این دختره امروز می گفت به جای این که با تمام این تغییر حالت های روحی مبارزه کنی -هر بار سعی می کنم یادم بیفته که تمام این تغییر حالت ها و گذرها از حال خوب به حال بد ریشه دار نیست و فقط و فقط به خاطر هورمون هاست و بس- سعی کن بپذیری و خودت رو بدی دستشون.
فکر کردم ایده ی بدی هم نیست. اگه طبیعته خوب همینه که هست. لابد باید پذیرفت و دل به دلش داد.


حالا منتها روش خودم اینه که قبل از شروع تلاطمات هورمونی اون دوره ای که حالم خوبه و بشکن می زنم حداقل یه کار بزرگ قابل ذکر انجام بدم که در تمام دوره ی تلاطمات هورمونی یادم بیفته و فکر کنم عجب دمم گرمه!!!!


روش سوم این که با توجه به این که دیگر تصمیم در مورد بچه دار شدن ندارم یه روش برای یایسه شدن پیدا کنم. به دکتر محترم بگم می خوام هورمون هام یه جوری بشن که همیشه شاد و شنگول و بشکن زنون باشم و خلاصه یه بارکی اش کنم!
قطعا یایسه یا غیر یایسه..مرد یا زن یا خنثی یا بچه یا بزرگ قصد و مراد اصلی زندگی شادی است و خوشحالی و موفقیت و احساس خوب نسبت به خود.
اگه همه ی اینها بدون رحم یا بدون هورمون یا به شرط یایسگی یا به شرط چاقو یا هر جور دیگه میسره خوب تکلیف روشنه دیگه!

پاسخ


[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  چرا زنان کمتر از هوش مصنوعی استفاده می‌کنند؟
  راز موفقیت زنان خودساخته=)
  99میلیون رنگی که فقط زنان درک می کنند
  چیزهای جالبی که درباره خواب نمیدانستید
  حقایق جالب درباره سیب زمینی
  حقایق جالب وباورنکردنی
  حقایق جالب درباره مسائل روانشناسی
  حقایق جالبی درباره پیانو که نمی‌دانستید!!
  حسی در زنان که بسیار قوی تر از مردان است!
Thumbs Up کدام تیپ مردانه زنان را جذب می‌کند!!

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان