امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ گفتگو آزاد | نُسخه 453 ]

(16-08-2021، 8:35)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-08-2021، 8:34)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ژوووون4fvf
چخبر؟
سلامتیت خوشگلم
تو چ خبر؟
خوبی جیگر؟

شكرش^^
مام به خوبي شما عاليم^^
شما چطوري؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشِنآسَم(:
 سپاس شده توسط βάરãɲ ، شـــقآیــق
آگهی
(16-08-2021، 1:23)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-08-2021، 1:20)ʟeмoи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بد برداشت میکنیTelegh_59 Telegh_01
فقط حال ندارم جوابای طولانی بدم._.
اوکی شب خوش

(16-08-2021، 1:22)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان اسپره الکلم جلوم بود
حس کردم تکون خورد((((((((((((=

عه نگو الا حس میکنم از کل خونه داره صدا در میادد ای بابا  Angry

حس نیست واقعا صدای یه چیزی میاد crying
فک کنم مال پنجرس ولی خب جرات ندارم برم ببینم. پس بای

عقل نداری راحتی بخدا3
من انقد همیشه تنام از این فکرا نمیکمم/=

(16-08-2021، 8:36)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-08-2021، 8:35)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلامتیت خوشگلم
تو چ خبر؟
خوبی جیگر؟

شكرش^^
مام به خوبي شما عاليم^^
شما چطوري؟

جوون، از کی تا حالا رومیناجونم ب من میگه شما *.*
_
منم عاااالی ،صب خیلی خوبیه*.^
با دیدن تصویر شمام ک عالی تر شد..
☆هیچ مخدری مثل احترام بیش از حد...
                               توهم زا نیست ...♡

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16332835215615 ♡
 سپاس شده توسط ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، شـــقآیــق
(16-08-2021، 8:36)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-08-2021، 1:23)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوکی شب خوش

عه نگو الا حس میکنم از کل خونه داره صدا در میادد ای بابا  Angry

حس نیست واقعا صدای یه چیزی میاد crying
فک کنم مال پنجرس ولی خب جرات ندارم برم ببینم. پس بای

عقل نداری راحتی بخدا3

(16-08-2021، 8:36)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شكرش^^
مام به خوبي شما عاليم^^
شما چطوري؟

_
ژوون
- از وختي بزرگ تري بيگه*-*
-اي بابا خجالت زدم ميكنين^^
+
ديروز با يه انگليسي دوس شدم همش اين استيكره كه ميزنه دو سرش ادمه رو برام ميفرستاد بدبختي خارجي ها فهميدن يه تختم كمه ._______.
نآشِنآسَم(:
(16-08-2021، 8:41)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-08-2021، 8:36)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عقل نداری راحتی بخدا3

_
ژوون
+
ديروز با يه انگليسي دوس شدم همش اين استيكره كه ميزنه دو سرش ادمه رو برام ميفرستاد بدبختي خارجي ها فهميدن يه تختم كمه ._______.

عزیزم من با گفتن تو هم راحت ترم*.^♡
حقیقته Heart
_
Telegh_01
ای خداا
                               توهم زا نیست ...♡

سپاس شده توسط ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، شـــقآیــق
تف تف تففففف ناموصا تففف
 سپاس شده توسط سهَ‌ند ، ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، شـــقآیــق
(16-08-2021، 8:48)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-08-2021، 8:41)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ژوون
+

حقیقته Heart
_
Telegh_01
ای خداا
چش*-*
-(:
_
به خداTelegh_01

(16-08-2021، 8:50)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تف تف تففففف ناموصا تففف

._.
به چي؟ زندگي آدما خودت چي؟
نآشِنآسَم(:
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، βάરãɲ
آگهی
(16-08-2021، 8:54)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-08-2021، 8:48)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حقیقته Heart
_
Telegh_01
ای خداا
چش*-*
-(:
_
به خداTelegh_01

(16-08-2021، 8:50)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تف تف تففففف ناموصا تففف

._.
به چي؟ زندگي آدما خودت چي؟

چشمت بی بلا نازم♡
_
Big Grin
                               توهم زا نیست ...♡

سپاس شده توسط ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=298082

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان